Co vašim dětem zabírá nejlíp na rýmu?

miriska
5. zář 2011

čím léčíte vašim dětem rýmu? já dávám Libenar a odsávám, ale když jsme na něj sama tak se mě toho moc odsát nepovede, nenechá se a tak nevím jak se toho co nejdřív zbavit ☹

hojda
5. zář 2011

Polož ho na zem, ruce podél těla a chytni je svýma kolenama (musíš na něj prostě klenout) a pak rychle odsát, to je asi nejrychlejší způsob, čím déle to trvá, tím je to horší. Jinak dávám také Oscciloccocinum u těkového prtěte půl tubičky denně.

jesterka01
5. zář 2011

my používáme tymiánovou mast od firmy just, ta krásně rýmu uvolní a pak odsát to je asi jediné co nám pomáhá 🙂

moudivlacek
5. zář 2011

ödsavat jen co nejmene,nici se sliznice,takze rano a vecer pred spanim,je to boj,bud ve dvou a nebo opravdu "prikleknout" a rychle vysat,kapnout,my mame sterimal s morskou vodou a nemuzu si vynachvalit

m.magdicka
5. zář 2011

Mě se osvědčilo rychlé odsávání s pomocí vysavače a několikrát denně stříkání mořské vody (ta je fakt nejlepší)

kalo
5. zář 2011

kapky a smrkat 🙂 Průběh je vždy stejný, ať dělám, co dělám

musko
5. zář 2011

Vitamín C, nechať soplíky vytekať - odsávať, až keď dieťa naozaj nemože dýchať, alebo sú soplíky husté, na riedenie hlenov - soplíkov - Sinupret bylinkové kvapky, na noc dávam po odsatí Nasivin, vyššie pod hlavu a tzv. "vlhké ložko" - vyvesiť na postieľku mokré plienky, vobec je dobre zvlhčiť vzduch, morská voda alebo Vincentka sú super :o) a hodne piť

mamkamarketa
5. zář 2011

ja davam detskou prsni mast,ryma se uvolni a odteka,caste odsavani nici sliznice. 😉

weri1
5. zář 2011

odsávání a kapky do nosa, které mi doporučili v lékárně, název si nepamatuji.....odsávání že ničí sliznici? a smrkání u dospělých taky??? si myslím, že je to to samý 😉 takže za mě odsávat ať se mu dobře dýchá

adunka73
5. zář 2011

hlavne odsavame,odsavackou na vysavac,nemuzu si ji vynachvalit,nebyt tohoto uzasneho vynalezu tak mame opakovane zanety v usich ze zacpane rymy.Jinak se rika,ze lecena ryma trva tyden a nelecena 7dnu 😔

pehaka
5. zář 2011

dobrý je stérimar pro děti , kapky nasivin a baby olej od atoku - ten je nej i po malinký miminka vždycky pomohl a ideálně smrkat....malýho jsem odsávala jen fakt jako miminko 🙂

kamila297
6. zář 2011

Homeopatikum Coryzalia - 4 tbl. denně buď spolknout nebo rozpustit v pití. Dávat, dokud rýma nepoleví. Velmi spolehlivé, rýma je výrazně slabší a kratší.

coxa
6. zář 2011

smrkat, odsávat, mořská voda - sterimar a na posílení imunity homeopatika engystol

dilemma
6. zář 2011

namnejvice zabira uz chytit rymu hned na zacatku a vysavat a strikat morskou vodu-trerimar a za dva dny je po rymne🙂 navic nedrazdi nosni sliznici jako ruzne kapky proto rymne..

sarkaa
6. zář 2011

Rýma ta nás natrápila....měl ji skoro tři měsíce ☹ Ze začátku zabírala mořská voda ( physiomer), ale měl ji tak silnou, že pak už ani to. Jinak doporučuji právě Physiomer ( buď sprej anebo ampulky na způsob libenaru) a pak nám pomohla i homeopatika sambucus nigra. Pak klasika - zvlhčený vzduch, větrat, zvednout postýlku...

S tím, že odsávání ničí sliznici nesouhlasím. Dospělý člověk se přeci taky vysmrká, ne?

romana29
6. zář 2011

Pokud ji má malá, tak odsávám , pokud starší, tak smrká - kapky nepoužívám ani nic jiného

pe3cka
6. zář 2011

Pokud ještě neumí smrkat-odsávat...když jsme ještě neměli odsávačku na vysavač,tak se nás rýma vždycky držela víc jak 14 dní.teď když odsáváme vysavačem,do týdne je fuč...odsávám,když je ucpaný nos-vzhledem k tomu,že ten vysavač vytáhne fakt téměř vše,tak je to tak max. 3x denně...na noc dávám otrivin kapky a k postýlce nakrojenou cibuli-uvolňuje ucpaný nos...

mkr
6. zář 2011

mně se u malé osvědčili přírodní kapky od atoku, preventivně na zvhlčení sliznice prokapáváme vincentkou 🙂

dalja789
13. bře 2018

nám pomohly kapičky Nasivin, nedám na ně dopustit

muffin99
13. bře 2018

Já lepším náplasti na rýmu. Když podchytim hned první den, tak během noci nebo dvou dnů je fuc 😊

martinkakruzikova
13. bře 2018

@miriska sterimar s mědí

ivuska1986
13. bře 2018

My pouzivame physiomer a odsavacku na vysavac. Jednou jsem dala dle rady nakrojenou cibuli k postylce - muz se vratil domů a rikal, ze je to u nas jak vse zelinářství, fakt desny smrad, takze s tim opatrně😇😂

dalja789
15. bře 2018

jojo, chce to pořádne nastříkat do nosíku a pak pořádne odsát odsavačkou na vysavač.