Co všechno pořídit v lékárně pro miminko?

lrg
1. únor 2013

Holky poraďte, co všechno pořídit v lékárně pro miminko? Na netu se mi nedaří najít žádný pořádný seznam. Pokud byste mi napsaly i konkrétní značky, budu Vám vděčná 🙂

paaajuska
2. únor 2013

Ahojky🙂My jsme kupovali teplomer, weleda olejicek, bepanthen mast a rybilku na zadecek...pak takove vatove ctverce (pouizili jsme na otirani ocicek🙂...ted me nic vic nenapada🙂

sarkar
2. únor 2013

@lrg Já mám z lékárny Rybilku, odsávačku hlenů (mám zn. Nosátko), teploměr, líh na pupík + ty čtverečky jak píše paaajuska a taky jsem rovnou vybavila domácí lékárničku - nejen pro miminko, ale předpokládám, že se bude brzo stejně hodit: Fenistil gel, Sudocrem, Ajatin, různý náplasti, koupila jsem i jednu rektální rourku, kdyby mimčo mělo prdíky, Opthalmo-septonex, injekční stříkačku. Pak sobě i gel z dubový kůry a přes internetovou lékárnu různý věci od weledy (to spíš patří do kategorie kosmetika), síťovaný kalhotky, poporodní vložky.

mijave
21. bře 2013

Zkusím oživit toto téma - co nějaké lactobacilly, kapičky do očí, čípky na teplotu atd... to nikdo nekupoval? Na internetu opravdu nikde není žádný pořádný seznam toho co by se mělo koupit a čekat až něco bude potřeba se mi moc nechce. Protože ta potřeba přichází zpravidla tak kolem druhé ráno a ještě k tomu v neděli. 😖