• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co za uspávadlo na cestu do zahraničí?

1. srpna 2013 
potřebuji vědět, co je lepší vzít, kdyby mi moje dvouleté dítě nechtělo spát v noci cestou do Itálie, jedeme autem. Přemýšlím nad diazepamem, kinedrilem nebo jestli stačí třeba homeopatikum sedalia. nebo znáte ještě něco jiného? Co se vám osvědčilo?díky
1. srp 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pocit že ti děcko neusne???? Myslím, že toto je otázka na doktorku, jestli ti něco napíše, když máš pocit že po celodenním cestování neusne při cestě v autě....a Diazepam je na předpis, takže bys neměla nic dávat co je na předpis dle svého uvážení, pokud Ti to výslovně dr neposvětí
1. srp 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Přemýšlíš nad diazepamem? Pokud si to dobře pamatuji, tak ten mi dr. napsala pro dítka, když mají vysokou horečku, aby nedostaly křeče z horečky....ale na spaní-to teda fakt nevím. Ale pokud máš opravdu potřebu dítku něco dát, konzultuj to s dětským dr.
1. srp 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já teda neznám dítě, které by v noci v autě klidně nespalo a dopovat ho chemikáliema jen tak pro jistotu mi přijde hrozný!!!
1. srp 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
tak my vyjíždíme ve dvě v noci a děti už nikdy nespí :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: možná dcerka usne tak na 1,5 hodiny.
Prášky nikdy nebyly potřeba..pro zábavu u nás stačí dvd do auta
1. srp 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Moje obě holčičky když dám do auta, tak spějí okamžitě. Z tvého výběru bych byla pro homeopatika, ale zkušenost s tím nemám. Ve dne utahat a potom vyjet. Cpát do dítěte uspávací chemické léky jen pro moje pohodlí mi taky přijde nemorální. Třeba ti něco nabídnou v lékárně na bylinné bázi.
1. srp 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Homeo sirup Sedalia u nás fungoval na odstranění nočních děsů, tedy na klidnější spánek..nevím jak na usnutí při cestování. Kinedryl bych podala při nevolnosti z dlouhé jízdy, nebo pokud na to trpí, že je jim v autě špatně..ale jinak, preventivně ne.
1. srp 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje mamina nás se ségrou uspávala vlažným meduňkovým čajem. A když bylo nejhůř, tak s námi v autě zpívala, protože nás to unavilo a hlavně se nám pak tolik nedělalo špatně, protože zpívající dítě zhluboka dýchá...
1. srp 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi teda prijde hrozny, promin, ale uspavat dite lekama?????? To mi prijde naprosto nepripustny!!!!
Nejspis bude spat sama od sebe a i kdyby ne, tak od toho jsi mama, abys ji zpivala, hladila, cokoliv, ale rozhodne necpala leky prokristapana!
My jezdime tedy pres den a nase tri deti treba dve hodiny spi, pak si hrajeme, zpivame, jime, zastavujeme a behame a pak treba jeste zase na hodku spi, pustime dvd, zastavujeme..... A kdyz prijde vecer a jeste potrebujeme jet dal, tak si dame veceri, zhasneme, zatahneme zaclonky, pustime pohadku nebo pisnicky a vytvorime nocni prostredi.
1. srp 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tvůj příspěvek