Co za uspávadlo na cestu do zahraničí?

leia1
1. srp 2013

potřebuji vědět, co je lepší vzít, kdyby mi moje dvouleté dítě nechtělo spát v noci cestou do Itálie, jedeme autem. Přemýšlím nad diazepamem, kinedrilem nebo jestli stačí třeba homeopatikum sedalia. nebo znáte ještě něco jiného? Co se vám osvědčilo?díky

lucenek
1. srp 2013

Máš pocit že ti děcko neusne???? Myslím, že toto je otázka na doktorku, jestli ti něco napíše, když máš pocit že po celodenním cestování neusne při cestě v autě....a Diazepam je na předpis, takže bys neměla nic dávat co je na předpis dle svého uvážení, pokud Ti to výslovně dr neposvětí

zanet2009
1. srp 2013

Přemýšlíš nad diazepamem? Pokud si to dobře pamatuji, tak ten mi dr. napsala pro dítka, když mají vysokou horečku, aby nedostaly křeče z horečky....ale na spaní-to teda fakt nevím. Ale pokud máš opravdu potřebu dítku něco dát, konzultuj to s dětským dr.

blahova_andrea
1. srp 2013

Já teda neznám dítě, které by v noci v autě klidně nespalo a dopovat ho chemikáliema jen tak pro jistotu mi přijde hrozný!!!

babulinkab
1. srp 2013

tak my vyjíždíme ve dvě v noci a děti už nikdy nespí 😲 😲 😲 😲 možná dcerka usne tak na 1,5 hodiny.
Prášky nikdy nebyly potřeba..pro zábavu u nás stačí dvd do auta

veronikaka
1. srp 2013

Moje obě holčičky když dám do auta, tak spějí okamžitě. Z tvého výběru bych byla pro homeopatika, ale zkušenost s tím nemám. Ve dne utahat a potom vyjet. Cpát do dítěte uspávací chemické léky jen pro moje pohodlí mi taky přijde nemorální. Třeba ti něco nabídnou v lékárně na bylinné bázi.

lv
1. srp 2013

Homeo sirup Sedalia u nás fungoval na odstranění nočních děsů, tedy na klidnější spánek..nevím jak na usnutí při cestování. Kinedryl bych podala při nevolnosti z dlouhé jízdy, nebo pokud na to trpí, že je jim v autě špatně..ale jinak, preventivně ne.

mara000
1. srp 2013

Moje mamina nás se ségrou uspávala vlažným meduňkovým čajem. A když bylo nejhůř, tak s námi v autě zpívala, protože nás to unavilo a hlavně se nám pak tolik nedělalo špatně, protože zpívající dítě zhluboka dýchá...

amallie
1. srp 2013

To mi teda prijde hrozny, promin, ale uspavat dite lekama?????? To mi prijde naprosto nepripustny!!!!
Nejspis bude spat sama od sebe a i kdyby ne, tak od toho jsi mama, abys ji zpivala, hladila, cokoliv, ale rozhodne necpala leky prokristapana!
My jezdime tedy pres den a nase tri deti treba dve hodiny spi, pak si hrajeme, zpivame, jime, zastavujeme a behame a pak treba jeste zase na hodku spi, pustime dvd, zastavujeme..... A kdyz prijde vecer a jeste potrebujeme jet dal, tak si dame veceri, zhasneme, zatahneme zaclonky, pustime pohadku nebo pisnicky a vytvorime nocni prostredi.