• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Colinfant newborn

15. října 2011 
ahoj holky ,prosim vas potrebuji poradit,jestli nektera nemate zkusenost s leky colinfant newborn.Maly ho uziva uz 2tydny(uzil uz tedy 6ampulek),na upraveni stolice.Az dnes jsem si na pribalovem letaku precetla,ze ty leky se maji uchovavat pri teplote +2az+8.stupnu a ja je v lednicce nemela!Vy jste je take mely v lednici,myslite,ze se za tech 14.dni zkazily?Prosim ,prosim poradte,nevim jesli teda muzu malemu dat dalsi davku,nebo jit radsi v pondeli k dr.predepsat nove.Diky moc
12. zář 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mna ten liek zaujima, lebo som chcela vyskusat, ale skusenost nemam.
Ale neviem, ci to tiez nie je nahodou vlastne nejaka bakteria podobna, ako ked su acido a bifi bakterie. My sme mali probiotikum BioGaia a tiez som par dni nechala vonku a potom mi lekarnicka vrvaela, ze urcite to pouzivat uz po 2 tyzdnoch nemam, asi sa to sprava ako jogurt - jasne, ze nemusi byt v chladnicke nepretrzite, ake ked je dlho vonku, moze sa pokazit. Ale to len taky pohlad, mozno sa to colinf.netyka...
12. zář 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne já sice tento lek neznám,ale pokud je tam napsaný uchovávat v chladu,tak určitě bych to už nepoužívala.Ono to má svůj důvod,i u jiných látek než u lactobacilů.Nech si předepsat nový.
12. zář 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
diky holky,v pondeli zajdu k doktorce,ta bude mit ze mne radost :angry: ,navic vyplaznu dalsich 700,-,protoze je pojistovna neproplaci,to zase udelam radost manzelovi :wink: .Ale hlavne aby to bylo v pohode a neublizila jsem nejak malemu.diky
12. zář 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my jsme ho užívali hned po narození a v ledničce jsem ho měla tak moc neporadim jestli tam být musí :unamused: Už ani nevím jaká forma to byla byly to takové malé ampulky a ty se ředily vodou,ale co v těch ampulkach bylo si nepamatuju :unamused:
13. zář 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevite prosim vas nekdo, proc se Colinfant podava jen do 1roka veku ditete a pak uz ne?
15. říj 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek