Colinfant newborn

naarci
12. zář 2008

ahoj holky ,prosim vas potrebuji poradit,jestli nektera nemate zkusenost s leky colinfant newborn.Maly ho uziva uz 2tydny(uzil uz tedy 6ampulek),na upraveni stolice.Az dnes jsem si na pribalovem letaku precetla,ze ty leky se maji uchovavat pri teplote +2az+8.stupnu a ja je v lednicce nemela!Vy jste je take mely v lednici,myslite,ze se za tech 14.dni zkazily?Prosim ,prosim poradte,nevim jesli teda muzu malemu dat dalsi davku,nebo jit radsi v pondeli k dr.predepsat nove.Diky moc

ivka144
12. zář 2008

Ahoj, mna ten liek zaujima, lebo som chcela vyskusat, ale skusenost nemam.
Ale neviem, ci to tiez nie je nahodou vlastne nejaka bakteria podobna, ako ked su acido a bifi bakterie. My sme mali probiotikum BioGaia a tiez som par dni nechala vonku a potom mi lekarnicka vrvaela, ze urcite to pouzivat uz po 2 tyzdnoch nemam, asi sa to sprava ako jogurt - jasne, ze nemusi byt v chladnicke nepretrzite, ake ked je dlho vonku, moze sa pokazit. Ale to len taky pohlad, mozno sa to colinf.netyka...

ria80
12. zář 2008

Ne já sice tento lek neznám,ale pokud je tam napsaný uchovávat v chladu,tak určitě bych to už nepoužívala.Ono to má svůj důvod,i u jiných látek než u lactobacilů.Nech si předepsat nový.

naarci
autor
12. zář 2008

diky holky,v pondeli zajdu k doktorce,ta bude mit ze mne radost 😠 ,navic vyplaznu dalsich 700,-,protoze je pojistovna neproplaci,to zase udelam radost manzelovi 😉 .Ale hlavne aby to bylo v pohode a neublizila jsem nejak malemu.diky

cermonca
13. zář 2008

Ahoj my jsme ho užívali hned po narození a v ledničce jsem ho měla tak moc neporadim jestli tam být musí 😒 Už ani nevím jaká forma to byla byly to takové malé ampulky a ty se ředily vodou,ale co v těch ampulkach bylo si nepamatuju 😒

dana3262
15. říj 2011

Nevite prosim vas nekdo, proc se Colinfant podava jen do 1roka veku ditete a pak uz ne?