• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Colostrum, máte s ním zkušenost u dětí?

3. listopadu 2016 
@evulilinek je to kozí nebo kravské?
27. zář v 06:02  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
aukro.cz/colostrum-direct-i6556197768.html
koukam nejaka akcička
nam colostrum hodne pomaha az neuveritelne.
10. říj ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@evulinekDobry den, mužů touto cestou taje poprosit o zaregistrovaní ?Dekuji
11. říj ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
15. říj v 01:29 • petra200677
Colostrum je z veterinárně hlídaných Českých krav. Je naše. :slight_smile:
17. říj v 09:44  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Koník nepodporuje MLM”
18. říj ve 03:39 • petra200677
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Koník nepodporuje MLM”
31. říj v 09:02 • hanyska_c
31. říj v 09:03 • hanyska_c
Dobrý den, máte někdo přístup do firmy essens? Rada bych se také zaregistrovala. Dekuju
31. říj v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “reklama”
3. lis v 09:41 • mcepharma
Ahoj všem, Colostrum je jistě možné dávat dětem, vzhledem k jeho původu - jedná se o mlezivo - tzn. to co vzniká v mléčných žlázách matky – je první tekutinou, kterou dítě/mládě po porodu přijímá.
Colostrum obsahuje mnoho prospěšných látek, díky kterým se dokáže „nastartovat“ imunitní systém dítěte (imunoglobuliny, aminokyseliny a růstové faktory).
Proto se nemusíte bát dát Colostrum dětem, jelikož se jedná o čistě přirozenou přírodní věc. Doporučuji však menším dětem dávat tekuté Colostrum, které je pro ně lépe přijatelné, než tabletky.
Např. mě nyní vytáhlo tekuté Colostrum za 3 dni z chřipky - horečka, rýma, ucpané dutiny, bolest hlavy, bolest v krku a celého těla. Po třech dnech užívání mi zůstala už jen lehce rýma ;)
Hodně zdraví všem!
3. lis v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek