• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Colostrum, máte s ním zkušenost u dětí?

19. září 2017 
@evulilinek je to kozí nebo kravské?
27. zář 2016 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aukro.cz/colostrum-direct-i6556197768.html
koukam nejaka akcička
nam colostrum hodne pomaha az neuveritelne.
10. říj 2016 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulinekDobry den, mužů touto cestou taje poprosit o zaregistrovaní ?Dekuji
11. říj 2016 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
15. říj 2016 v 01:29 • petra200677
Colostrum je z veterinárně hlídaných Českých krav. Je naše. :slight_smile:
17. říj 2016 v 09:44  •  5 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Koník nepodporuje MLM”
18. říj 2016 ve 03:39 • petra200677
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Koník nepodporuje MLM”
31. říj 2016 v 09:02 • hanyska_c
31. říj 2016 v 09:03 • hanyska_c
Dobrý den, máte někdo přístup do firmy essens? Rada bych se také zaregistrovala. Dekuju
31. říj 2016 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “reklama”
3. lis 2016 v 09:41 • mcepharma
Ahoj všem, Colostrum je jistě možné dávat dětem, vzhledem k jeho původu - jedná se o mlezivo - tzn. to co vzniká v mléčných žlázách matky – je první tekutinou, kterou dítě/mládě po porodu přijímá.
Colostrum obsahuje mnoho prospěšných látek, díky kterým se dokáže „nastartovat“ imunitní systém dítěte (imunoglobuliny, aminokyseliny a růstové faktory).
Proto se nemusíte bát dát Colostrum dětem, jelikož se jedná o čistě přirozenou přírodní věc. Doporučuji však menším dětem dávat tekuté Colostrum, které je pro ně lépe přijatelné, než tabletky.
Např. mě nyní vytáhlo tekuté Colostrum za 3 dni z chřipky - horečka, rýma, ucpané dutiny, bolest hlavy, bolest v krku a celého těla. Po třech dnech užívání mi zůstala už jen lehce rýma ;)
Hodně zdraví všem!
3. lis 2016 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám otázku, je lepší kravské nebo kozí kolostrum? Vyznáte se v tom někdo?
11. led v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, mám 1,5 a 4,5 letou dceru. Jelikož jsou často nemocné, chci začít dávat Kolostrum, jen nevím, od jaké firmy? Můžete mi někdo poradit? Máte zkušenosti i z jinou značkou než LR, která také zabírá? Děkuji.
7. bře v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,mohla bych někoho poprosit o registrací si obědnat Colostrum pro dceru kde je to za příznivou cenu a účinnou jako od LR moc děkuji :slight_smile:
27. dub v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_ste Firma Essens je česká a Colostrum má za 1/3 ceny a stejná kvalita. Mám vyzkoušené na sobě a 4 dětech můžu doporučit.
3. kvě v 19:08  •  5 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky pokud by jste chtěl někdo něco objednat od německé firmy LR nebo si nakupovat s 35-40% slevou a nebýt na nikom závislý tak pište. Ráda vše zodpovím a poradím
15. zář ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_ste no ty vady, koukám na to LR, toje hrozně drahý! přes tisícovku za 60 tablet? jako nechci dělat reklamu, ale levnější a špičkově kvalitní colostrum nabízí starlife. ty látky jsou tam zachovaný zmrazením, což je nejlepší způsob, je docela silnej a má značku GMP;)
15. zář ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@normalnimatka mladej pije to tekute ne kapsle to je levnější:slight_smile:
15. zář ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tekuté je hlavně účinnější, co si budeme povídat. ale dost záleží na co konkrétně ho potřebujete. kdyby bylo třeba jsem ochotna v tom poradit. hezký den všem a hlavně zdraví :slight_smile:
15. zář v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, může se podávat tekutý Colostrum kojenci ve čtyřech měsících? Nemáte někdo zkušenost? Díky za případnou odpověďˇ.
15. zář ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tresislas myslim si, že určitě. kolostrum je obsažený i v mateřským mlíce..ale jen ze začátku.
15. zář ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tresislas - ano, určitě lze dávat i takto malému miminku. jak píše @normalnimatka, kolostrum obsahuje i mateřské mléko :slight_smile:
18. zář ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, z LR mi napsali, že tekuté Colostrum lze podávat až od 6 měsíců věku... to jsem nevěděla. Takže si jeśté poćkám dva měsíce....
19. zář v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanyska_c colostrum obsahuje mateřské mleko,ale od krav
19. zář v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
užíváme s dcerou colostrum cca 14 dní, tak ještě nevidím moc pozitiv. Třeba až začne to opravdové chřipkové období a my budeme zdravé, tak to bude super.
Osobně tomu colostru hodně věřím, tak do něj i hodně investuji.... dřív jsem malé dávala dlouhodobě imunoglukan a naprosto bez výsledků!!! jen vyhozené peníze - bohužel
19. zář v 10:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2018 (28. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Jsem registrovana v LR a Colostrum bereme dlouhodobe,jelikoz mam oba kluky se snizenou imunitou a ja byla dost nemocna, a kdyz uz jsou treba nastydli,tak si bereme Cistus,ale ten je hodne silny.....,jen ty ceny by mohly byt priznivejsi!!!! :wink: Vyzkouseli jsme ledasco a nedam na nej dopustit! R.
19. zář v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deene - ano, samozřejmě, je to kolostrum od krav.
Jinak informace pro všechny, že tento měsíc je možné Colostrum od LR pořídit za akční cenu. Všem hodně zdraví, zvláště v těchto dnech :slight_smile:
19. zář v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek