Colostrum, máte s ním zkušenost u dětí?

lamaze
25. črc 2012

ahoj maminky,máte zkušenosti s colostrem u děti?potrebovala bych poradit kvalitni výrobek pro 3,5lete dítě k prevenci nemoci a dlouhodobému podávání....moc díky...

samaber
27. zář 2016

@evulilinek je to kozí nebo kravské?

laskala
10. říj 2016

aukro.cz/colostrum-direct-i6556197768.html
koukam nejaka akcička
nam colostrum hodne pomaha az neuveritelne.

zmha
11. říj 2016

@evulinekdobry den, mužů touto cestou taje poprosit o zaregistrovaní ?Dekuji

petra200677
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulilinek
17. říj 2016

Colostrum je z veterinárně hlídaných Českých krav. Je naše. 🙂

petra200677
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanyska_c
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanyska_c
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
allisv
31. říj 2016

Dobrý den, máte někdo přístup do firmy essens? Rada bych se také zaregistrovala. Dekuju

mcepharma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanyska_c
3. lis 2016

Ahoj všem, Colostrum je jistě možné dávat dětem, vzhledem k jeho původu - jedná se o mlezivo - tzn. to co vzniká v mléčných žlázách matky – je první tekutinou, kterou dítě/mládě po porodu přijímá.
Colostrum obsahuje mnoho prospěšných látek, díky kterým se dokáže „nastartovat“ imunitní systém dítěte (imunoglobuliny, aminokyseliny a růstové faktory).
Proto se nemusíte bát dát Colostrum dětem, jelikož se jedná o čistě přirozenou přírodní věc. Doporučuji však menším dětem dávat tekuté Colostrum, které je pro ně lépe přijatelné, než tabletky.
Např. mě nyní vytáhlo tekuté Colostrum za 3 dni z chřipky - horečka, rýma, ucpané dutiny, bolest hlavy, bolest v krku a celého těla. Po třech dnech užívání mi zůstala už jen lehce rýma ;)
Hodně zdraví všem!

billi
11. led 2017

Mám otázku, je lepší kravské nebo kozí kolostrum? Vyznáte se v tom někdo?

jana_ste
7. bře 2017

Dobrý den, mám 1,5 a 4,5 letou dceru. Jelikož jsou často nemocné, chci začít dávat Kolostrum, jen nevím, od jaké firmy? Můžete mi někdo poradit? Máte zkušenosti i z jinou značkou než LR, která také zabírá? Děkuji.

hexeit
27. dub 2017

Dobrý den,mohla bych někoho poprosit o registrací si obědnat Colostrum pro dceru kde je to za příznivou cenu a účinnou jako od LR moc děkuji 🙂

evulilinek
3. kvě 2017

@jana_ste Firma Essens je česká a Colostrum má za 1/3 ceny a stejná kvalita. Mám vyzkoušené na sobě a 4 dětech můžu doporučit.

petulinka_2012
15. zář 2017

Maminky pokud by jste chtěl někdo něco objednat od německé firmy LR nebo si nakupovat s 35-40% slevou a nebýt na nikom závislý tak pište. Ráda vše zodpovím a poradím

normalnimatka
15. zář 2017

@jana_ste no ty vady, koukám na to LR, toje hrozně drahý! přes tisícovku za 60 tablet? jako nechci dělat reklamu, ale levnější a špičkově kvalitní colostrum nabízí starlife. ty látky jsou tam zachovaný zmrazením, což je nejlepší způsob, je docela silnej a má značku GMP;)

petulinka_2012
15. zář 2017

@normalnimatka mladej pije to tekute ne kapsle to je levnější🙂

hanyska_c
15. zář 2017

no tekuté je hlavně účinnější, co si budeme povídat. ale dost záleží na co konkrétně ho potřebujete. kdyby bylo třeba jsem ochotna v tom poradit. hezký den všem a hlavně zdraví 🙂

tresislas
15. zář 2017

Ahoj holky, může se podávat tekutý Colostrum kojenci ve čtyřech měsících? Nemáte někdo zkušenost? Díky za případnou odpověďˇ.

normalnimatka
15. zář 2017

@tresislas myslim si, že určitě. kolostrum je obsažený i v mateřským mlíce..ale jen ze začátku.

hanyska_c
18. zář 2017

@tresislas - ano, určitě lze dávat i takto malému miminku. jak píše @normalnimatka, kolostrum obsahuje i mateřské mléko 🙂

tresislas
19. zář 2017

Holky, z LR mi napsali, že tekuté Colostrum lze podávat až od 6 měsíců věku... to jsem nevěděla. Takže si jeśté poćkám dva měsíce....

deene
19. zář 2017

@hanyska_c colostrum obsahuje mateřské mleko,ale od krav

zuzana_ka
19. zář 2017

užíváme s dcerou colostrum cca 14 dní, tak ještě nevidím moc pozitiv. Třeba až začne to opravdové chřipkové období a my budeme zdravé, tak to bude super.
Osobně tomu colostru hodně věřím, tak do něj i hodně investuji.... dřív jsem malé dávala dlouhodobě imunoglukan a naprosto bez výsledků!!! jen vyhozené peníze - bohužel

radusik
19. zář 2017

Ahojky holky! Jsem registrovana v LR a Colostrum bereme dlouhodobe,jelikoz mam oba kluky se snizenou imunitou a ja byla dost nemocna, a kdyz uz jsou treba nastydli,tak si bereme Cistus,ale ten je hodne silny.....,jen ty ceny by mohly byt priznivejsi!!!! 😉 Vyzkouseli jsme ledasco a nedam na nej dopustit! R.

hanyska_c
19. zář 2017

@deene - ano, samozřejmě, je to kolostrum od krav.
Jinak informace pro všechny, že tento měsíc je možné Colostrum od LR pořídit za akční cenu. Všem hodně zdraví, zvláště v těchto dnech 🙂

marinkama
24. únor 2018

@hanyska_c dobrý den, chtela jsem se zeptat, zda je ještě možná registrace do LR... Předem děkuji za odpověď

hanyska_c
24. únor 2018

Ano, samozřejmě. Colostrum mohou užívat i ty nejmenší a to díky tomu, že Colostrum obsahuje i mateřské mléko v prvních dnech po porodu. Takže bez problému ;)

barinkas
24. únor 2018

za mě absolutné o ničem, vyhozené peníze bohužel. Dcera bere od konce září. Od té doby nemocná několikrát, letos v podstatě byla zdravá tak 2 týdny, nyní opět kašle, rýma, teplota. V pondělí jdeme k Dr. Kolostrum dobírá poslední lahvičku a už bych to nekoupila. Měla to drahé LR a teda za mě zklamání...Nečekám, že bude zdravá pořád, ale že např. v únoru byla ve školce přesně týden.