Colostrum, máte s ním zkušenost u dětí?

lamaze
25. črc 2012

ahoj maminky,máte zkušenosti s colostrem u děti?potrebovala bych poradit kvalitni výrobek pro 3,5lete dítě k prevenci nemoci a dlouhodobému podávání....moc díky...

veruska007
25. črc 2012

Malý bral Multiimun Baby, spokojenost maximální, bral od podzimu do jara a kromě rýmy nebyl ani jednou nemocný. Považuju to za zázrak!

mates22
25. črc 2012

@lamaze já dávám Multiimun Colostrum, je to od tří let a jsou v tom i probiotika, také bych řekla, že jako jedna z mála podpůrných věcí celkem pomohla. Jinak čistě colostrum v té tekuté formě je prý asi nejlepší Colostrum direct od firmy LR, ale to je teda šíleně drahé - ovšem kdo to používá, tak také chválí

miriam3333
30. lis 2012

to colostrum od lr pouzivam a je to opravdu super, je to od 6mes uz. Maly ma dva a vubec nemarodi. Ja beru aloe veru a take se nemoce vyhybaji.Pro registrovane je to o 30% levnejsi. Beru to pro vlastni potrebu a zname. Rada to poskytnu dal za stejnou cenu,co beru ja. Kdyby mel nekdozajem,kdlidne pisnete sz

pavuska
23. led 2013

taky se přidám do spokojených uživatelů Colostra ...prostě klasika...malý šel od listopadu do školky a v listopadu angína a první antibiotika, v prosinci zánět průdušek a další antibiotika a k tomu přetrvávající rýma ...kolegyně mě doporučila colostrum, je pravda že lahvička vyšla na 900,- Kč ale za ten účinek to určitě stojí ...malý ho začal brát před vánocemi a od 2. ledna šel do školky a je bez rýmy, bez kašle ...a já v klidu protože nemusí mít každý měsíc OČR (bohužel nemám babičky které by mě alespoň trošku pomohli) ...určitě to není všelék a je to finančně drahé ...ale nám to pomáhá 😎

misa84
23. led 2013

taky máme v lékárničce colostrum od LR, má se brát preventivně denně, nebo jen od prvních příznaků? 900 je totiž fakt dost 😒

pavuska
23. led 2013

@misa84 já ho malého teď v období chřipek dávám pravidelně kolem 5ml , ale až chřipky pominou tak prý stačí jen udržovací dávka jednou týdně, nebo když se objeví začínající kašel, rýma 😉

kimby
23. led 2013

I my jsme spokojenými uživateli Colostra, mohu říci, že rok 2011 dcera promarodila podzim, zimu prakticky v kuse, následně na doporučení jsme přešli na Colostrum, ale už bylo skoro po zimě, nicméně letošek jsme nenechali náhodě a od začátku podzimu ho brala do začátku ledna a za celou dobu měla 1x jen náznak nemoci, do 2dnů se z toho oklepala a pohoda, 2 skleničky jsme dodělali, další jsem už nekoupila s tím, že už je leden u konce a bohužel týden doma s bacilama, takže já nedám na Colostrum dopustit

lamaze
autor
17. bře 2013

Ahoj děkuji všem...tak jsme našli colostrum za výhodnou cenu...jsou to vysypavajici kapsle...berou se podle váhy...v balení je 120kapsli nám vydrží 4mesice...dcera jen trochu rýmu....jednou v rodině silná chřipka...malá jen 10dni rymu...jsme spokojení...pokud máte někdo zájem napište mi na E.GIGI@seznam.cz napíši název i kde kupujeme toto colostrum levně na netu....

majule_j
17. bře 2013

chystám se nasadit colostrum od září až malá nastoupí do školkyy 🙂 tak jsem na to zvědavá. Osvědčilo se vám to u školkových dětí?

kajjinka
21. bře 2013

@lamaze My používáme od firmy Lr tekutou formu, vydrží 14 dní od otevření, lžíce denně, zabírá určitě, infekce jsou kratší, méně se opakují...je to chce pravidelnost 😉

kajjinka
21. bře 2013

@miriam3333 jake jsou teď podmínky registrace u této firmy, mohal ybs mi písnout do IP? díky

pavuska
2. srp 2013

chtěla bych se zeptat zda má někdo zkušenosti s colostrem i od jiné firmy než LR ? .... nám určitě pomohl...když jsem přestala teď v létě dávat tak v těch největších vedrech máme zápal plic ☹ ...koukám na net a těch firem co vyrábějí colostrum je hodně ..od LR je to dost drahé 😖

alice35
17. bře 2014

Holky znovu otevírám diskuzi. Malá nastoupila do školky v září 2013 a od té doby stále nachlazená. Nejdéle vydržela 2 týdny v kuse. Teď byla 3 týdny doma, brala ATB a po týdnu ve školce je opět doma! Opravdu je Colostrum tak zázračné? děkuji moc za reakce 😉

dasa1984
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dasa1984
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lamaze
autor
29. bře 2014

tak my bereme Colostrum cca uz dva roky v létě ho dávám dcerce obden...jezdíme do lázní..když uz malá něco chytne tak se s tím lip popere za nás zatím spokojenost...uvidíme,az nastoupí do školky.. 🙂

dasa1984
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janina_h
18. srp 2014

Zkoušel tedy někdo i jiné Colostrum než od LR? Díky!

dana3262
18. srp 2014

@janina_h my a výborný. Teď kvůli ceně budem zkoušet jiný.

janina_h
18. srp 2014

@dana3262 A jaké jste zkoušeli?

luciter18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luciter18
2. říj 2014

@alice35 Ahoj, měla jsem podobný problém se synem 5 let stále byl nemocný a přenášel to na dvojčátka 1,5, potkala jsem naší sousedku a ta mě to poradila, tak jsem začala dávat Aloe Vera drinking gel Peach (ten je s broskví) je chutný děti ho mají rádi dávám 3x denně jednu lžičku, pak jednu tabletu Colostra a máme klid od nemocí.. Ten sprej první nemoci používám také holkám ho kapu do nosu a nemusím dávat ani mořskou sůl ani kapky stačí ten sprej. Monika

zojka227
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moyettu
9. lis 2014

@miriam3333
Dobrý den, našla jsem Váš poměrně starý příspěvek z roku 2012, ale přesto bych se chtěla zeptat, zda vaše nabídka na poskytnutí colostra od LR za snížené ceny stále platí. Mám tříletou holčičku, pořád marodíme, a slyšela jsem, že je to opravdu takový malý zázrak, ale ceny jsou opravdu drastické, tak to zkouším jinými cestami. Děkuji předem za odpověď, můj mail je bouzkova@centrum.cz

suupraa
14. lis 2014

zdravím, co se týká léků, dávala bych pozor na jejich kvalitu a ověřila si jak to je u někoho nezávyslého..
http://www.czporadna.cz/?qa=16229/jsou-levnejsi...
;)

cizu
24. pro 2014

@moyettu pokud jste nenašla dodavatele/ variantu, pisnete sz😉

cizu
24. pro 2014

@luciter18 mužů poprosit o řadu, jak a kolik kapek d nosu toho emergency spray pro roční dítě? Díky

luciter18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luciter18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cizu
25. pro 2014

@luciter18 diky, spray mam, ale na rymu me to dat nenapadlo, vyzkousim, moc diky