Dáváte Bio Gaia společně se Sab Simplex?

luciperka
8. led 2012

U prvního syna jsme dávali tuto kombinaci společně (probiotika asi od 2-4 měsíců, Sabíka tak do roka pravidelně). Ted u druhého syna (2 měsíce) mi mudr řekla, že jak nasadíme Bio Gaiu, tak máme Sabíka vysadit. Poslechla jsem ji, ale za 4 dny začal mít malej příšerný bolení břicha, celý víkend jsem ho nemohla pustit z ruky, prostě hrůza. Pořád jsem nechápala z čeho, páč jsem už zoufalstvím skoro nic nejedla, až mi došlo, že jsme vlastně vysadili toho Sabíčka. TAk jsem ho nasadila zpátky a už druhý den bylo vidět, jak je malému líp a jak hezky spinká. V 6ti týdnech jsem to Mudr přiznala, že zas máme Sabíka k probiotikám a ona mi řekla, že se to nemá dávat, že to mám teda do 14 dnů vysadit... A já se ptám - PROČ, co to může udělat? A dáváte to taky někdo společně? Zase nechci synovi nějak ubližovat, ale přijde mi, že jak Sabika vysadíme, je zle. Co s tím? díky

jankadudova
8. led 2012

NIC! Pokud to pomaha. Delali jsme to stejne, protoze jinak bych se asi zblaznila🙂 pediatricka v nemocnici mi potvrdila, ze to nijak nevadi, klidne se to dohromady muze. Probiotika pusobi dlouhodobe, kdezto Sab simplex a podobne kapicky ( Lefax, Espumizan) naopak kratkodobe a navic se vylouci z tela ven. Nevim proc ti to dr rika, at ti rekne proc. Argument "nema se"...no myslim si svoje 😉

martinatrnkova
8. led 2012

Nevysazovat. Ptala jsem se naší dr, ta nám BioGaiu doporučila a požívaní kapek současně také. BioGaia posílí střevní mikrofloru, ale nepomůže od bublinek vzduchu co prcek spolyká. Takže určitě nevysazovat pokud pomáhají a používat současně.

breberuska
8. led 2012

Taky jsme to dávali společně🙂 teda ne Sab, ale Lefax, protože se mi pohodlněji dávkoval. Asi po týdnu byl vidět obrat k lepšímu 😵

srneckav
8. led 2012

Mně to doktorka taky teď na kontrole řekla, nechápu proč? Vždyť oboje je na něco jiného. Taky mi to nedokázala vysvětlit, já dávala oboje a budu v tom nejspíš pokračovat. I když Sab jsem dneska nedala, připadá mi, že nepomáhá, zkusím něco jiného...A současně s probiotiky

mikulka
9. led 2012

My dávali oboje do doby, neý začali zabírat ty probiotické kapky. Pak jsme zkusili Sam Simp. vysadit a bylo to ok. Takže nám asi více zabíraly ty probiokapky, takže jsme sab nepotřebovali.