Dostaly jste od pediatra recept na Vigantol?

piskott85
31. říj 2012

maminky chci se zeptat dostala jste od pediatra recept na vigantol???? my máme přes měsíc a nic neberem ☹ přitom u prvního jsme ho měli ale to měl jinou mudr tak nevím jestli je to normalní že malé nic nenapsala????

camelinka
31. říj 2012

doktorka ho male napsala kdyz se narodila, pak pres leto ne a ted na zimu zase, asi bych se ozvala, prece jen Dcko je dulezity 😅
@piskott85

danaruj
31. říj 2012

@piskott85 my ho dostali a už týden ho nebereme, jelikož jsem tu lahvičku někde založila 😀 snad ji najdu, už se mi to stalo při stěhování a připadala bych si jak blbec, kdybych šla už pro třetí lahvičku v průběhu dvou měsíců 🙂

blahova_andrea
31. říj 2012

my dostali vigantol hned při první návštěvě mudr., pak jsme mudr. změnili, vigantol došel a dostali jsme od nové mudr. nový. bereme ho od narození bez přestávky (když nepočítám, že jsme občas zapoměli nebo míša lahvičku schoval). určitě se ozvi. pokud vám ho nedala, měla by mít důvod a chtěla bych ho znát.

akrimala
31. říj 2012

@piskott85 No je možný že neví, že ho nemáš, některejm doktorům se musí připomínat.....Vigantol je určitě třeba, obzvlášť na zimu, stav se tam pro recept, aby ho mimčo bralo co nejdřív, je důležitý i v období chřipek.

maruja
31. říj 2012

určitě bych se ozvala, začíná zima tak slunka moc nebude 😉

vanule
31. říj 2012

@piskott85 my ho máme od porodnice

augustka
31. říj 2012

My ho máme od první návštěvy doktorky,ozvala bych se

mafeska
1. lis 2012

@piskott85
dostala jsem hned na první návštěvě a na každé další se mě vždycky ptá jestli potřebuju recept na nový.
Řekni si o něj.

veri25
1. lis 2012

my ho dostali při první návštěvě, je dost důležitý...malému je skoro devět měsíců a pořád ho bere a do roka by ho brát měl, takže bych se určitě zeptala.

verbalinka
2. lis 2012

@piskott85 v každém případě si o něj řekni, protože bez Vigantolu hrozí křivice a horší se růst kostí... Syn ho bere přes zimu pořád (teda teď už vit. D v jiném přípravku), a to má 4 roky. Měl by ho brát každý. A mimina 100% 😉

piskott85
autor
2. lis 2012

všem děkuji za odpovědi jdeme na poradnu v pondělí tak si o to hned řeknu díky