Espumisan x Sab Simplex, jaké kapky jsou lepší?

mixxinka
26. kvě 2012

Prosím, když už kapičky, jaké jsou lepší? Jaké máte zkušenosti? Moc děkuji...

jajinka27
26. kvě 2012

u nás zabíral espumisan 🙂 před kojením nebo UM, pak se krásně vyprděl a spal 🙂

cuci25
26. kvě 2012

My měli jen Espumisan a po pravdě nevím, zda zabíral on, nebo to, že jsem často cvičila s nožičkama malé. A taky pomáhala poloha na bříšku 🙂

martinatrnkova
26. kvě 2012

nejsou lepší nebo horší, každému ítku sedne něco jiného. My jsme měli Espumizan, BabyCalm i Sab Simplex, ještě existuje Infacol, ale ten už jsem nekupovala. Můžre se stát, že mu žádný z těchto kapek, musíš to, pokud bude potřeba, odzkoušet

mirka00
26. kvě 2012

ja nedám dopustiť na Sab Simplex.a brali sme ho skoro tri mesiace a veľmi nám pomohol. 😉

paulia
26. kvě 2012

U nás jednoznačně zabral BabyCalm,jsou to přírodní kapky a super.A zejména cvičení a teplá žíňka na bříšku 🙂

terezab
26. kvě 2012

Nám Sab Simplex nezabral vůbec, ale Espumisan téměř okamžitě. Takže za nás určitě Espumisan 😉

nasekuratko
26. kvě 2012

U nas Espumisan+laktobacilky baby a kdyz ho bolelo brisko, tak jsem mu davala na brisko nahrivaci polstarek. A zabiralo to krasne. 😵

forji
26. kvě 2012

U nás sab bez účinku, infacol byl super, ten jsme brali nejdýl, espumisan tak yzabíral. Řekla bych, že každé dítko je jiné ...je potřeba kapičky ozkoušet. Jsem říkala, že to byly nejdražší prdíky na světě 🙂)))

lu777
26. kvě 2012

u nás Sab Simplex, nic jiného nezabíralo, starší ho musel brát dokonce do roka... plus Laktobacílky Swiss baby... a teplou vodu a šoupnout do kyblíku...(to bylo vždycky zaručených 10 minut ticha 🙂 🙂 )

někdy nezabralo nic, pak jedině do šátku, na bříško nahřáté pecičky a vydržet vydržet vydržet....

hehena
26. kvě 2012

probiotické kapky bio gaia!

lena.k
26. kvě 2012

Espumisan, Babycalm, 10kapek pred kazdym kojenim (i v noci). Pozdeji, kdyz uz prdy nebyly tak hrozne, davam pres den ob kojeni a v noci vubec.

katyxq
27. kvě 2012

Espumisan, SabSimplex, Infacol, Lefax mají všecky stejnou účinnou látku, liší se jen koncentrací a aromaty, u nás bez efektu. V BabyCalmu je fenykl, malá je na něj přecitlivělá a tak je po něm naopak víc vzdutá.
Proti kolikám zabrala až dieta u mě (kojím) - absolutně nic vyrobeného z kravského, kozího a ovčího mléka, taky ne hovězí a telecí maso a sóju. Trochu pomáhají probitotika - pro malou Swiss Laktobacílky Baby a hlavně po mě Swiss "5".

helulicek
27. kvě 2012

U nás pomohla dieta - BKM, vejce, soja, kuřecí a hovězí maso, banány, musli. Ale než jsem nato přišla tak nám zabíral perfektně a téměř okamžitě po podání Emulips, homeopatikum, jde přes mateřské mléko (lze podat i přímo) a hlavně není návykové jako ostatní kapičky.

beponka
27. kvě 2012

oboje na prd 😖

boruvka123
27. kvě 2012

Holky všechno je to úplně stejny, akorát se to liší množstvím té účinné látky na 1 ml. Nejvíc ho je v tom espumisanu co jsem zjistila. Ten malýmu dávám, ale nevím jestli to má nějakej účinek. Pořád prdí jak vzteklej. Ale zase neřve.

ia.
27. kvě 2012

nám nejvíc pomáhaly probitické kapky.u espumisanu jsem měla pocit, že ho to spíš uklidňuje, pže je to sladké, kápla jsem mu to na dudel a byl klid

slundo
28. kvě 2012

Dávali jsme kapičky Baby Calm, pomáhaly jak kdy, ale alespoň byly přírodní a měla jsem dobrý pocit, že mu nedávám nic špatnýho. Co nám ale opravdu pomohlo, byly probiotika

pejtho
28. kvě 2012

Každému mimi mohou zabrat jiné kapičky, někomu žádné, jako třeba nám 🙂 Měli jsme Infacol, Espumisan, Sab simplex, Probiotika, já jsem nejedla skoro nic, cvičili jsme s nožičkama, masírovali břško, mazali Pupíkem, dávali teplé obklady z třešňových pecek a pořád ji prdíky trápily a trápily.
Nakonec se úderem 3. měsíce začala více hýbat a z ničeho nic byl klid..
Někomu zabere něco hned a někdo si tím musí projít hezky od začátku do konce a nezbývá nic jiného než vytrvat, vytrvat a vytrvat 🙂
Takže držím palce a hodně štěstí 🙂

sarinka
29. kvě 2012

Espumizan nezabral, lepší u nás Babycalm..od včera dáváme BioGaia, tak uvidíme 😉

maudn
29. kvě 2012

ahoj, u nás jednoznačně sam simplex pomáhá, ale jelikož máme frejkovu peřinku a malej se nemůže hýbat, tak je to podle mě ještě horší, budu dnes posílat manžela pro baby calm, protože kapičky musím dávat před každým kojením a prý ty baby calm jsou víc přírodní,- snad budou fungovat🙂 Jinak Biogaia dáváme také (5 kapiček denně) zlepšení s prdíky jsem si nevšimla, přijde mi, že se to hodně odvíjí, jestli nakapu před kojením sab simplex nebo ne.

llllucka
29. kvě 2012

U nás babycalm a cvičení+masáže.Každému dítěti zabírá něco jiného,musíš vyzkoušet.

martiska36
29. kvě 2012

Žádné. Chce to prostě přežít... 🙂 Z osobní zkušenosti - nejvíc pomohlo nahřívání bříška a cvičení nožičkama.

liskovyorisek
29. kvě 2012

U nás měl Sab simplex opačný účinek, Espumizan ještě nebyl, Babycalm a Biogaia byly na nic...pak zabral až Lefax 🙂 Ale opravdu nejvíc zabírá čas - jak začne mimi víc řádit, tak si od bolení pomůže samo lépe než kdejaké kapičky 😉

victress
30. kvě 2012

obojí situaci jenom zhoršilo, nejvíc se mi osvědčil obyčejný kmínový čaj 🙂

jancip
30. kvě 2012

U nás ani jedno. Malej se po každém jídle kroutil a řval jak pavián, i když jsem kapky dávala do každého jídla. 3. týden jsem dostala od známé Biopron Baby a bylo téměř po problému. Nevím, zda to byla spíš náhoda a nebo fakt tak zabral.

eva_j
30. kvě 2012

My používáme oboje kapičky a zabírají stejně 🙂

misicka455
30. kvě 2012

Tak my jsme ten případ kdy taky nic nezabírá. Vyzkoušeli jsme snad vše Sab simplex na prd, Infaocol taky nezabral, kapeme už 14 dní biogai a taky nic. Nejlíp mi z toho vyšel espumizan , ale taky žádná sláva. Už se těším až se to zlepší samo. Neb máme prořvané jak dny tak noci ☹((( Nahříváme, mažeme a stejně je vše na prd.

sariky
30. kvě 2012

my jsme vyzkouseli espumisan, infacol, lefax a nezabira nic 😒 (a to poctive masirujeme briska, cvicime s nozickama apod.) ...kdyz to nejde, tak to proste nejde

xuxie
5. čer 2012

všechno, nejdéle Infacol + probiotika - nezabíralo nic, odřval 5 měsíců a já s ním - brrr ☹ jediné, co pomáhalo bylo teplo a cvičení nožičkami - a pořádně krknout po krmení, pak byl klid.

amabilis
5. čer 2012

U nás zabíral Sab Simplex. A to u obou dětí a u mě. Používám ho pro sebe dodnes. Espumisan mi moc nezabírá a Sab Simplex během pár minut.