Horečka - kdy nasadit Nurofen?

Jak to děláte když mají vaše děcka horečku? Já jsem na vážkách, kdy a za jakých okolností dávat sirup (na čípky jsou už bohužel oba velcí,což je škoda, po nurofenovém čípku byl ve čtvrthodince klid),protože když není žádná rýma ani bolení, někdo radí nedávat nic, někdo až při 39, ale já se přiznám že už 38 mne dost znervózní a dávám minimálně na noc Nurofen. A vy jak?
mamkamarketa
26. bře 2012
ja nurofen davam i kdyz ma jen 37. duvod je prosty-kluk trpi na zanety stredniho ucha (nurofen je protizanetlivy) a za druhy nerada vidim moje dite,kdyz je mu spatne. kdyz me zle,lek si vezmu. tak ho davam i malymu
elvira
27. bře 2012
Do 38 nedávám nic, přes už dávám - hlavně na noc, aby se mohl, chudák, vyspat.
Ovšem záleží na celkovém stavu - malý když má 37,5, tak na něm není skoro poznat, že má teplotu...
minnie77
27. bře 2012
Tak já dávám synovi od 38 Nurofen - v současné době už jen sirup, jelikož je mu 2,5 a čípek už není možné do něj dostat. Bohužel i sirup musím dávat do pití, ale vím, že mu Nurofen nejlépe zabírá. Dítě se nemá trápit horečkou a nečekám co bude, nasadím hned lék. Každopádně do 38 dítě chladím.
zuzanaa2
27. bře 2012
ja jsem ted dceri koupila Nurofen ale jsou to takove cucaci tabletky, neco jako bonbon. Je to od 6 let a s Nurofenem mam dobre zkusenosti, takze... Jinak srazim od 38,5.
polkaklarka
24. bře 2014
Já srážím horečku až od 38,5 vždycky Nurofenem (sirup se nám moc osvědčil vždycky zabere rychle) a pak kontroluji po 4- 6 hodinách, pokud herečka neustupuje podávám Nurofen a střídám s paracetamolem :o)

Začni psát odpověď...

Odešli