• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Imunoglukan, může způsobit u 16m. dítěte nechutenství?

13. listopadu 2013 
Ahoj holky, myslíte, že může imunoglukan způsobit u 16 měs. dítěte nechatenství? Mám pocit, že od té doby, co ho dávám malému mi nechce moc jíst. Dávám mu ho večer. A taky mi příjde, že hůře usíná. Díky za názory.
27. říj 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dneska jsem si taky všimla, že Anička nechce moc jíst. Dávám jí Imunoglukan necelý týden. Dneska měla svoje oblíbené jídlo snědla dvě - tři lžičky a už nechtěla. Dokonce nechtěla ani bonbónky.
27. říj 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jo dávala malému, a ten po něm jedl lépe, asi jak kdo.
27. říj 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@glimmer Mame to stejne. Chce jen caj a UM. Dnes nejedl skoro nic. Zkusim vysadit s uvidime.
27. říj 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je Imunoglukan už druhý týden a jí standardně jako mašina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale je fakt, že ho dostává ráno, tak nevim jestli to může mít vliv :confused: :wink:
27. říj 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávám od začátku září oboum dětem a v pohodě, žerou jako mlejn :grinning: Ale taky dáváme ráno, nalačno :slight_smile:
27. říj 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já dávám dětem Imunoglukan večer před spaním, žádnou změnu v chuti k jídlu jsem u nich nezpozorovala, je pravda, že jim moc nechutná, když tak zkuste jinou značku, sirupů s betaglukany je víc druhů, určitě vám v lékárně poradí
28. říj 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sinorina a jaký máte? Já ho chci teď koupit, líbí se mi sirup Glukánek .
28. říj 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@olusenka máme imunoglukan PH4
29. říj 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sinorina @olusenka @elastiq @littlejane @dadushe @jajina.c @glimmer

Ahoj snažilky, těhulky a maminky,

mohly byste, prosím, vložit své zkušenosti s Imonogulaken na http://www.modrykonik.cz/imunoglukan/ do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama tvoříme? :slight_smile:

Pomůžete tím ostatním maminkám, které hledají na MK radu, tip, pomoc a zkušenosti vedle obecných informací o Imunoglukanu, které najdou v knihovničce.

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča

PS: Zapojit se do Wiki MK může každý. Knihovnička je otevřena všem.
13. lis 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek