Infacol - účinkuje?

ajurka
17. dub 2014

Maly dost trpi na prdiky.. davam mu infacol ale ted nevim zda ucinkuje... sem tam si prdne nekdy vice ale stejne u toho musi dost tlacit.. ma to tak byt nebo kdyby ucinkovali tak by meli prdiky odchazet samy bez tlaceni.. dekuji

01veverka
17. dub 2014

nám Infacol moc nezabíral ( dala jsem mu šanci 14 dní ), teď máme Espumisan a prdí krásně, bez tlačení...
@ajurka

ajurka
autor
17. dub 2014

@01veverka takze pokud u toho hooodne tlaci znamena ze nezabira?

ajurka
autor
17. dub 2014

@01veverka chci se jeste zeptat.. tohle by melo odeznit kolem toho 3 mesuce?

01veverka
17. dub 2014

a jste na MM nebo na UM? a jak kaká?
@ajurka

01veverka
17. dub 2014

mělo, ale u každého je to jiné... my už máme skoro klid, ale kamarádka ho měla až v 9 měsících...
@ajurka

ajurka
autor
17. dub 2014

@01veverka kojim.. no kaka ted docela dobre ale on ma zuzeny konecnik takze roztahujeme... a kolik stoji ted espumsan

01veverka
17. dub 2014

kolem 100,- a když hodné tlačí, tak to nemusí znamenat, že nezabírá, ale jestli u toho pláče a kroutí se tak ho to bříško nejspíš bolí ☹ nám taky pomáhá cvičení s nožičkama, masáž bříška a nejvíc nahřívací polštářek, já mám doma šitý a vyplněný pohankou, ale prodává se peckový, myslím, že v DM ho mají taky kolem 100,- a potom rektální rourka, tu jsem ve věku tvého prcka používala tak 6x denně...
@ajurka

ajurka
autor
17. dub 2014

Pomahala na rourka na prdiky?
@01veverka

ajurka
autor
17. dub 2014

@01veverka ne on proste jenom strasne tlaci a taky kdyz si prdne tak u toho breci

01veverka
17. dub 2014

tak vyzkoušet tu rourku, to ho fakt zlobí ty prdíky a to mu pomůže...
@ajurka

luciebx
17. dub 2014

zeny... ja pouzivala infacol a kminovou vodu.. ta zabirala asi nejvic.. 😵

mrazulkav
17. dub 2014

Nám infacol pomáhal, ale taky jsme cvičili s nožičkama, masírovali bříško, nahřívali peckovým polštářkem, koupali v teplé vodě, natřásali, nosili na bříšku, dávali fenyklový čajík... 😖 S prdíky si malá sama poradila od 3 měsíců... byly to krušné chvilky (a hlavně večery)

kacikaci
17. dub 2014

u nás infacol zabral na plné čáře, takže já ho můžu doporučit, ale ne hned, asi až za tři dny..a od té doby byl klid, ještě s kombinací fenykl. čaje

ajurka
autor
17. dub 2014

@luciebx
@mrazulkav
@kacikaci já ho pouze kojím fenyklový čajík jsem mu udělala chtěla dávat po lžičkách ale on to vyplivává

ajurka
autor
17. dub 2014

@kacikaci
@kacikaci
@luciebx
@mrazulkav on prdí ale strašně u toho tlačí... pomáhám mu jak masáží tak i nožičkama.. vyprdí se.. usne je mu lépe ale jen co vstane zas.. infacol dáváme už týden.. jinak on pořád prděl a často... a z ničeho nic mu to dělá problém.. nechápu ... prosím vás dnes mu je měsíc a dva týdny kdy tohle většinou poleví nebo se zlepší 😢

mrazulkav
17. dub 2014

My jsme ze začátku dávali fenyklový čajík tím kapátkem od vypotřebovaného infacolu... ale opatrně, aby nezaskočilo... Pokud vám infacol nezabírá, tak zkuste něco jiného. Na každého zabírá něco jiného - třeba i vám bude pomáhat jiný lék.
Přeji pevné nervy a aby to malého pustilo ce nejdřív 😉 (nikdo nemůže říct, kdy to přejde - každý má zkušenosti jiné)

ajurka
autor
19. dub 2014

@01veverka za jaK dLOuhO zacal espumisan ucinkovat

01veverka
19. dub 2014

@ajurka asi po třetím podání, vždycky 10 kapek před každým kojením...

jabluncanka
19. dub 2014

Espumisan,Infacol,Lefax,Sab-simplex = to všechno je jedna a ta samá účinná látka = simethicon...proto je úplně jedno co zvolíte. 😉