Infectosoor mundgel - zabral vám?

vlci_mak
9. zář 2013

Ahoj maminky,
už od porodnice máme moučnivku, na kterou nám doktor po třech týdnech "předepsal" genciánku. Ta samozřejmě nezabrala, takže jsem objednala přes internet Infectosoor mundgel 20g. Užívali jsme 6 dní (potom došel). Po natření jazýčku se vždycky kvasinky skoro vytratily, ale do dalšího krmení tam byly zas (všechno, co dáváme do pusinky, sterilizuju po každém jídle, i dudlíky). Takže ve výsledku nám gel úplně nepomohl. Je mezi vámi někdo, komu tento "zázrak" taky nezabral a jak jste to řešily? Já jdu tedy zítra do lékárny pro Pagavit a Borax 5CH, ale i tak uvítám každou radu...

PS: po gelu se nám dokonce zhoršilo kakání a prdíky.... a taky nám asi moc nechutnal - mladej se naučil vyplivovat 😀

adelka21
9. zář 2013

Nám zabral 100%,ale důrazně mně bylo doporučeno nebrat 20g ale ten vetší 40g. Ze se to rádo vrací a 20 g je malo, navíc si to i maminka natirat na prsa (samozřejmé pokud kojí). Nechapu , proč to není u nás na trhu. Gencianku mne MUDr teda nedoporucila. Ta kombinace pagavit a borax je taky dobra a levnější🙂

adelka21
9. zář 2013

Jo a taky si nejdřív do lékaren zavolej kde mají pagavit. V hodně lékárnách na mě čučeli co po nich chci, pagavit neznali🙂

vlci_mak
autor
9. zář 2013

@adelka21 Jasně, taky jsem slyšela, že mnohde Pagavit neznají... U nás máme 4 lékárny poměrně blízko sebe, takže tam zkusím štěstí, jinak objednám po netu. S tím gelem - někdo tady právě psal, že stačilo užívat týden a v menších dávkách, než je ta malá lžička, tak jsem myslela, že to bude stačit... zjevně ne. Díky za radu! 😉 🙂

veruska007
10. zář 2013

Genciánka taky nezabrala, byl to děs, bojovali jsme 3 týdny, malá nepřibírala, obě nás to hrozně bolelo, odmítala pít, byla z toho opruzená a měla zažívací potíže.
Mně pomohl canesten, malé kombinace neocide gelu a pagavitu.

helcenka
10. zář 2013

@vlci_mak - my samozřejmě dostali taky genciánu, tak jsem na netu pročetla kde co a nakonec jsem se rozhodla pro tyčinky Pagavit. Vytírala jsem pusinku 3x denně a za 5 dní bylo pro moučnivce a už se nevrátila.
V lékárnách ho většinou normálně nemívají, ale objednají, ale většinou jen celé balení a to se mi fakt nechtělo dávat tolik peněz, kdyby to nezabralo. Manžel oběhl všechny lékárny a všude byl problém objednat jen několik balíčků (v jednom balíčku jsou 3 tyčinky), nakonec v lékárně, která je u nás v nemocnici to nebyl žádý problém, takže jsem objednala 5 balíčků a ty nám stačiy.
Jestli to nezabere, radím ještě vyzkoušet citrovital, jedna dvě kapičky do trošičky vody a vytřít pusinku. Na afty zabírá suprově.

vlci_mak
autor
10. zář 2013

@helcenka Dneska jsem sehnala ten Pagavit - v lékárně uměli objednat jenom ten celý balík, jak píšeš, ale manžel dost trpí na afty, tak to kdyžtak využije on. ;) Jinak náš brouček cokoliv jiného než mlíčko vyplivuje. 🙂 Ani ten Pagavit se mu nelíbí. Asi má ještě trauma z té genciány... :-/ Sehnala jsem ještě Borax 5CH, holky tady psaly, že v kombinaci s Pagavitem jim to zabralo. Jen jsem se zapomněla zeptat, jestli se ta homeopatika musejí dobrat celá nebo stačí do vymizení příznaků...

helcenka
11. zář 2013

@vlci_mak - naší malé jsem pusinku vytírala taky tím stylem, že se u toho napůl dávila, ale zabralo to. S těmito homeopatiky neporadím, ale mám zkušenost s homeopatiky jinými na něco jiného a ty se braly jen po určitý počet dní a pak ještě měsíc preventivně jednou týdně. Takže myslím, že do vymizení příznaků by mělo stačit.
Tak držím palce, ať se toho brzo zbavíte.

vlci_mak
autor
11. zář 2013

@helcenka Moc dekuju. 🙂 Prosim o radu, co se tyce uzivani tech homeopatik - malej mi vsechno mimo flasku plive, muzu ty kulicky dat rozpustit treba do maleho mnozstvi mlicka, abych mela jistotu, ze to vypije a dat vypit ve flasce?

evule1982
28. srp 2014

Ahoj holky, objednala jsem si z Německa infectosoor mundgel, protože malá má už podruhé moučnivku. Chtěla jsem se ale zeptat, jestli jí ho můžu dát, když jí jsou pouhé tři týdny. Dávaly jste ho taky takto malému miminku. A jsou v příbalovém letáku napsané nějaké nežádoucí účinky (neumím německy)? Děkuji.

mysplys
28. srp 2014

já měla z Německa místo Infectosooru jiný gel - Micotar Mundgel a ten nám po týdnu fakt zabral a už se to nevrátilo ... ale hračky jsem také desinfikovala denně a vše co přišlo do pusy a mazala si bradavky ...držím palce, ať se toho zbavíte 😉

alyxx
3. zář 2014

V návodu se tedy píše, že by se měl používat až u dětí nad 6 měsíců (problém by bylo vdechnutí gelu), ale my používali již v 3,5 měsících . Museli jsme teda opakovat kůru 2x , ale pak už byl klid. Doma máme ještě dvě ty velká nenačatá balení. Kdybyste je někdo chtěli koupit, tak napište 🙂

petrapec
14. říj 2014

@alyxx
dobrý večer, máte ještě infectosoor k prodeji? můžete mi případně poradit kde jste koupila? nenašla jsem zatím lékárnu, která by zasílala mimo německo, děkuji

alyxx
22. únor 2015

Tak ty balení co jsem měla doma už jsou obě prodaná.Ale kdybyste někdo potřeboval,tak tady je odkaz na německou lékárnu ve které jsme kupovali my http://www.apons.eu/ecms.php?xc__label=07200771...

hrouda
6. bře 2015

@alyxx Prosím té, jak jste ten gel užívali? Kolikrát denně a jak jsi ho aplikovala?

alyxx
6. bře 2015

No už si to přesně nepamatuji,ale pěkně je o tom napsáno na těchto stránkách http://www.charming.cz/eshop-detail-produktu/28... Taky jsme to dělali nějak takto.

evikindrova
16. bře 2015

Mám v zásobě dvě balení Infectosoor mundgel 20g (měli jsme do rezervy). Jsem z Brna, popřípadě zašlu poštou, pokud by měl někdo zájem. email: indrovaeva@seznam.cz

baby1984
29. bře 2015

@evikindrova Evi máte ještě gel??

evikindrova
29. bře 2015

@baby1984 Bohužel už jsou oba prodané. ☹

julcapraha1
24. dub 2015

Dobry den,
mam jedno nenacate baleni... 40g

baby1984
24. dub 2015

@julcapraha1 za kolik prosím?

masc
8. kvě 2015

Dobrý den, objednala jsem si infectosoor mungel a nevyužila. Prodám za 350,- plus poštovné. schvam.m@seznam.cz

julcapraha1
14. kvě 2015

mam jedno nenacate baleni... 40g stale k dispozici

ptjj
25. kvě 2015

@julcapraha1 je stále volné? Měla bych zájem.

lupinek82
26. kvě 2015

Dobrý den, mám tu nenacate balení Infectosoor Mundgel 20 g, expirace 03/2016. Kupovano do zásoby. Pokud někdo využijete, prodám za 350 + poštovné.

jolas
31. kvě 2015

@lupinek82
Dobrý den, měla bych zájem. Jsem také z Brna. Děkuji za odpověď.

missdanka
22. čer 2015

@julcapraha1 Ahoj, mas este k dispozicii Infectosoor mundgel?

masc
22. čer 2015

Dobry den nechcete někdo mungel? 20g 350,- nebo se můžeme dohodnout.

lupinek82
22. čer 2015

Já ještě mám.

simonasromova
20. črc 2015

ahoj, nám infestosoor Mundgel zabral po dvou aplikacích, v 5 týdnech jsem aplikovala, fakt super!
Jeden originál zabalený mi zbyl, nepotřebuje někdo, ráda pošlu, je to 20 g.

wasserka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz