• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Infectosoor mundgel - zabral vám?

13. října 2016 
Ahoj, ja mazala, ale bez výsledku, mudr řekla, že od pohledu je to moučnivka....
bojujeme dva měsíce s bílým jazýčkem, .. proto jsem si vyžádala u dětské stěry... a výsledek, negativní, ani kvasinky, ani streptokol... prostě nic... takže něž začnete něco aplikovat, tak si nechte udělat stěry. Moje doporučení :wink:. Ať tomu prckovi necpete do tělíčka kde co...., Gely koupíš od paní (hankafari@seznam.cz), napiš email druhý den máš. Pagavit tyčinek mám taky doma habakuk, má li někdo zájem.
8. srp v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@jananavratova a za kolik by jste prodala ty tyčinky prosim?
8. srp ve 12:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jananavratova no joo jenže za postu mi na účtují palku.. To se moc asi nevyplatí obednat.. Kolik by bylo treba tech tCinek pořídit? Vubec nevim jak se to používá..:(
9. srp ve 12:22  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Na je nepouzila, protoze bily jazyk neznema moucnivku, nechte si udelat stery, at miminko zbytene netrapite.
10. srp ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@jananavratova ster jsme delat nechávali je to moucnivka a porad se vrací
10. srp ve 12:47  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
10. srp ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jediny, co nám pomohlo! Já jsem teda kojila a měla zánět na prsech, malá v pusince.... táhlo se nám to skoro 2 měsíce. Infectosoor jediný zabral! Můžu jen doporučit. :wink:
10. srp ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jananavratova vždycky to po léčbě zmizí a za par dnu je to zpatky :( přitom na hygienu dbam.. Flašku kazdy sen vyvaruju, bradavky mazu taky, dudlík nema, hračky umyvam.. Nevim no:( naštěstí ho to neboli a ma to jen trosku ale proste ta mrcha nechce zmizet
10. srp ve 22:03  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdyby měl nekdo zájem, mám nevyužité balení. Otevřené 29.8. Koupila jsem si 40ml, ale používala jem ho jen 5 dní, moucnivka zmizla rychle, tak jsem s léčbou nepokračovala a doufám, ze se nevrátí :D Je tam minimálně 20ml. Prodám za 250,– Předtím jsem dávala fialku a pagavit, ale vracelo se to.
19. zář ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Nam infektosoor mund gel zabral za dva dny.pred tim mesic boj s gencianou a vysledek zadny.takze za nas nejlepsi vec. Kupovat velke 40 g baleni je hloupost,protoze min. Pulku pak clovek vyhodi.
23. zář v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@alex494 Máte ještě Infectosoor-mundgel? Odkud jste prosím? Kdyžtak mi napiste na 777218048. Děkuji.
13. říj ve 21:55  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@alex494 teď se dívám, že jste z Brna. My tam zítra jedeme. hned bych si pro mast přijela pokud jí máte!!!
13. říj ve 21:56  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek