• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Infectosoor mundgel - zabral vám?

7. června 2017 
Ahoj, ja mazala, ale bez výsledku, mudr řekla, že od pohledu je to moučnivka....
bojujeme dva měsíce s bílým jazýčkem, .. proto jsem si vyžádala u dětské stěry... a výsledek, negativní, ani kvasinky, ani streptokol... prostě nic... takže něž začnete něco aplikovat, tak si nechte udělat stěry. Moje doporučení :wink:. Ať tomu prckovi necpete do tělíčka kde co...., Gely koupíš od paní (hankafari@seznam.cz), napiš email druhý den máš. Pagavit tyčinek mám taky doma habakuk, má li někdo zájem.
8. srp 2016 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
8. srp 2016 ve 12:00 • nikola_w
@jananavratova no joo jenže za postu mi na účtují palku.. To se moc asi nevyplatí obednat.. Kolik by bylo treba tech tCinek pořídit? Vubec nevim jak se to používá..:(
9. srp 2016 ve 12:22  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na je nepouzila, protoze bily jazyk neznema moucnivku, nechte si udelat stery, at miminko zbytene netrapite.
10. srp 2016 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jananavratova ster jsme delat nechávali je to moucnivka a porad se vrací
10. srp 2016 ve 12:47  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2016 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediny, co nám pomohlo! Já jsem teda kojila a měla zánět na prsech, malá v pusince.... táhlo se nám to skoro 2 měsíce. Infectosoor jediný zabral! Můžu jen doporučit. :wink:
10. srp 2016 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jananavratova vždycky to po léčbě zmizí a za par dnu je to zpatky :( přitom na hygienu dbam.. Flašku kazdy sen vyvaruju, bradavky mazu taky, dudlík nema, hračky umyvam.. Nevim no:( naštěstí ho to neboli a ma to jen trosku ale proste ta mrcha nechce zmizet
10. srp 2016 ve 22:03  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
19. zář 2016 ve 14:00 • alex494
Nam infektosoor mund gel zabral za dva dny.pred tim mesic boj s gencianou a vysledek zadny.takze za nas nejlepsi vec. Kupovat velke 40 g baleni je hloupost,protoze min. Pulku pak clovek vyhodi.
23. zář 2016 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2016 ve 21:55 • domino6
13. říj 2016 ve 21:56 • domino6
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “poptávky do fóra nepatří”
15. únor ve 22:00 • kedlubca
15. únor ve 22:23 • zdeenula
@zdeenula kdyztak napis :slight_smile:
16. únor ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “poptávky do fóra nepatří”
13. bře ve 20:27 • silvan
@silvan podívejte se na bazoš, já našla tam. :wink:
14. bře v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc díky ;)
14. bře ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “prodej do fóra nepatří”
18. dub v 11:01 • domino6
@domino6 prosim jaká by byla cena?
18. dub v 11:03  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub v 11:30 • domino6
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “prodej do fóra nepatří”
16. kvě v 11:18 • radullah
22. kvě v 07:55 • ondego
7. čer ve 23:27 • uzjetotak
@uzjetotak Jo a je to 20g
7. čer ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer v 06:16 • jankca
21. čer v 01:59 • uzjetotak
25. čer ve 22:36 • evter
Tvůj příspěvek