Infectosoor mundgel - zabral vám?

vlci_mak
9. zář 2013

Ahoj maminky,
už od porodnice máme moučnivku, na kterou nám doktor po třech týdnech "předepsal" genciánku. Ta samozřejmě nezabrala, takže jsem objednala přes internet Infectosoor mundgel 20g. Užívali jsme 6 dní (potom došel). Po natření jazýčku se vždycky kvasinky skoro vytratily, ale do dalšího krmení tam byly zas (všechno, co dáváme do pusinky, sterilizuju po každém jídle, i dudlíky). Takže ve výsledku nám gel úplně nepomohl. Je mezi vámi někdo, komu tento "zázrak" taky nezabral a jak jste to řešily? Já jdu tedy zítra do lékárny pro Pagavit a Borax 5CH, ale i tak uvítám každou radu...

PS: po gelu se nám dokonce zhoršilo kakání a prdíky.... a taky nám asi moc nechutnal - mladej se naučil vyplivovat 😀

ala_joha
21. srp 2015

@julcapraha1
@lupinek82
@simonasromova mam 4 mesicni holčičku a ma te potvory plnou pusinku. Mate ještě někdo gel k dispozici? Vezmu si od někoho na 100%. Kdyžtak dekuji. Jana

siminka_j
16. říj 2015

Dobrý den, prosím prosím nemáte někdo ještě k mání Infectosoor mundgel? Nutně bychom potřebovali ☹

lupinek82
16. říj 2015

@ala_joha Už bohužel nemám.

ilonne
16. říj 2015

@siminka_j Mám dva nenacate. Napište mi do IP. Jen zkontroluji spotřebu.

nika_sp
16. říj 2015

Jen kdyby si ho chtel nekdo koupit v nemecku nebo rakousku, tak prodávají i Daktarin, který má stejné složení (mikonazol 20mg) a stojí půlku😉 Já ho kupovala myslím za 7eur.

ala_joha
17. říj 2015

Já jsem tento týden zaúkolovala přítele, byl v Německu, aby gel koupil. V lékárně neměli Infactosoor mundgel, ale dali mu alternativu Mykoderm mund gel, má to stejné složení, cena něco přes 5€. Pořád nechápu, proč se nedá nějaký takový gel koupit i u nás...

nika_sp
17. říj 2015

@ala_joha protoze u nas bohuzel neni mikonazol schvaleny sukl☹

xleni
17. říj 2015

Dobrý den, nemáte někdo jedno balení na prodej? Děkuji moc!

siminka_j
18. říj 2015

@ilonne Moc děkuji ale jěště ten večer jsem sehnala od jedné paní

siminka_j
18. říj 2015

@pampeliska1 děkuji moc za tip, díky němu už ho máme 🙂

anetarehakova
25. říj 2015

ahojky. Mam dve baleni mungelu.....meli jsme s moucnivkou problem cca pul roku..vyzkouseli jsme snad vse..i v nemocnici nam michali ruzne gely..nic nezabralo.....proto jsem objednala tri baleni v nemecku a po jednom baleni moucnivka zmizela.
Doporucuji.

madlan
10. pro 2015

Ahoj, můžu také vřele doporučit Infectosoor Mundgel na moučnivku, zabral po třech aplikacích... ještě mi zbyl, kdyby někdo potřeboval, je to tedy načaté balení, ale použito fakt minimálně, cena dohodou ;)

madlan
10. pro 2015

Ahoj, můžu také vřele doporučit Infectosoor Mundgel, zabral po třech aplikacích... ještě nám zbylo, kdyby někdo potřeboval, je to tedy načaté balení, ale použito fakt minimálně, cena dohodou ;)

jhoki
10. pro 2015

Nejlepší je nechat si namíchat v lékárně u nás nystatin, pediatr napíše recept, a je po starostech.

anulkach
25. pro 2015

@jhoki
Muzu te poprosit o predpis, aby nam to pediatr napsal?

anulkach
25. pro 2015

@anetarehakova
Ahoj, mam zajem o Infectsoor mundgel, pokud jeste je.

jhoki
25. pro 2015

@anulkach Nevím, jak to myslíš..dostala jsem klasický recept od pediatričky a bylo na něm napsáno ředění nystatinu s glycerinem nebo glycerolem, už si nepamatuju přesně..recept zůstává v lékárně. Pediatr by měl vědět, co napsat.

maryclair
15. bře 2016

Ano, mykoderm mundgel je stejne ucinny jako infektsoor mundgel. Dite ho skvele snasi a efekt je temer okamzity. (Nase moucnivka nebyla prilis rozsahla). Ale pozor - i navzdory rychlemu efektu je ho treba uzivat dle navodu min. 5 dni 4x denne ... , aby se kvasinky nevratily. Davkovani na lzicku davejte odhadem - zkratka v realu vzdy maly kopecek na spicku prstu, kterým se to rozetre - na jednu stranu a pak na druhou. Kdyz to udelate podle navodu presne - hodne vam toho na lzcice zbyde. Neni to tak nedostupne - vzdyt do Drazdany nejsou tak daleko (pokud nejste z Kosic). Jo, a to co predepise pediatr a namichaji zde v lekarne - to je zcela neucinne, alespon v nasem pripade to tak bylo. Nechapu, ze se zde neda namichat to same, co maji u sousedu za hranici.

jananavratova
20. črc 2016

Maminky, memate nektera k prodeji,nebo.nebudete infectosoor ?

jananavratova
20. črc 2016

@jananavratova nebudete objednavat....

ala_joha
22. črc 2016

@jananavratova Jani, já mám ten mykoderm mundgel, účinnost stejná. Stál 5€, takže bych vám ho za to i nechala, my už snad nebudeme potřebovat. Kdyžtak se ozvěte.

jananavratova
29. črc 2016

@ala_joha je nenacaty? Pokzd ano beru. Dekuji

evikj
1. srp 2016

Také mohu doporučit infectosoor mundgel, opravdu funguje! Pořád se nám moučnivka vracela, dceři i mě na prsou a při kojení to bylo hodně nepříjemné, nic nezabíralo, Mundgel byl poslední pokus a moučnivka už se nevrátila!!! Doporučuji!!!!!

jananavratova
2. srp 2016

@evikj uz pouzivame 8 den a stale mame, jak dlouho jste prosim pouzivaly....jsem uz nestatna...

veeeraf
2. srp 2016

zabral na týden, a to jsem poctivě mazala..
mungel jsem kupovala od pani na bazoši
https://deti.bazos.cz/inzerat/62955446/InfectoS...

evikj
2. srp 2016

@jananavratova my jsme používaly týden podle návodu a pak už jsem to se tam mázla a dobrý! Dcera to měla na vnitřní straně tváří, jen pár flíčků, ale i to stačilo, když se mi to dostalo na prsa, hrozně to při kojení bolelo! Každému asi zabere něco jiného, co jsem tak procetla, jinak nevím.. Zkusila jsem i tu proti kvasinkovou dietu, ale u mě bez efektu..

jananavratova
2. srp 2016

@jananavratova
@evikj diky, my mame jen jazycek ale celkem dost, objednala jsem si pagavit tycinky tak uvidime. M a konec skonve u gencianly beztak....

evikj
2. srp 2016

@jananavratova tak třeba vám nakonec pomůže 🙂 My používaly gencianku docela dlouho, vždy když se to vrátilo, naše dětská Dr. říká, že je na to nejlepší, ale fakt asi jak u koho! Přeji ať se toho brzy zbavíte, je to úleva 😉 !

nikola_w
8. srp 2016

Holky nemáte nekdo prosim na prodej infectomun gel? Meli jsme 20g ale to bylo malo:( dekuju