Infectosoor mundgel - zabral vám?

vlci_mak
9. zář 2013

Ahoj maminky,
už od porodnice máme moučnivku, na kterou nám doktor po třech týdnech "předepsal" genciánku. Ta samozřejmě nezabrala, takže jsem objednala přes internet Infectosoor mundgel 20g. Užívali jsme 6 dní (potom došel). Po natření jazýčku se vždycky kvasinky skoro vytratily, ale do dalšího krmení tam byly zas (všechno, co dáváme do pusinky, sterilizuju po každém jídle, i dudlíky). Takže ve výsledku nám gel úplně nepomohl. Je mezi vámi někdo, komu tento "zázrak" taky nezabral a jak jste to řešily? Já jdu tedy zítra do lékárny pro Pagavit a Borax 5CH, ale i tak uvítám každou radu...

PS: po gelu se nám dokonce zhoršilo kakání a prdíky.... a taky nám asi moc nechutnal - mladej se naučil vyplivovat 😀

jananavratova
8. srp 2016

Ahoj, ja mazala, ale bez výsledku, mudr řekla, že od pohledu je to moučnivka....
bojujeme dva měsíce s bílým jazýčkem, .. proto jsem si vyžádala u dětské stěry... a výsledek, negativní, ani kvasinky, ani streptokol... prostě nic... takže něž začnete něco aplikovat, tak si nechte udělat stěry. Moje doporučení 😉. Ať tomu prckovi necpete do tělíčka kde co...., Gely koupíš od paní (hankafari@seznam.cz), napiš email druhý den máš. Pagavit tyčinek mám taky doma habakuk, má li někdo zájem.

nikola_w
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikola_w
9. srp 2016

@jananavratova no joo jenže za postu mi na účtují palku.. To se moc asi nevyplatí obednat.. Kolik by bylo treba tech tCinek pořídit? Vubec nevim jak se to používá..:(

jananavratova
10. srp 2016

Na je nepouzila, protoze bily jazyk neznema moucnivku, nechte si udelat stery, at miminko zbytene netrapite.

nikola_w
10. srp 2016

@jananavratova ster jsme delat nechávali je to moucnivka a porad se vrací

jananavratova
10. srp 2016

aha... ☹

nektarine
10. srp 2016

Jediny, co nám pomohlo! Já jsem teda kojila a měla zánět na prsech, malá v pusince.... táhlo se nám to skoro 2 měsíce. Infectosoor jediný zabral! Můžu jen doporučit. 😉

nikola_w
10. srp 2016

@jananavratova vždycky to po léčbě zmizí a za par dnu je to zpatky :( přitom na hygienu dbam.. Flašku kazdy sen vyvaruju, bradavky mazu taky, dudlík nema, hračky umyvam.. Nevim no:( naštěstí ho to neboli a ma to jen trosku ale proste ta mrcha nechce zmizet

alex494
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
matulka_1
23. zář 2016

Nam infektosoor mund gel zabral za dva dny.pred tim mesic boj s gencianou a vysledek zadny.takze za nas nejlepsi vec. Kupovat velke 40 g baleni je hloupost,protoze min. Pulku pak clovek vyhodi.

domino6
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
domino6
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kedlubca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zdeenula
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kedlubca
16. únor 2017

@zdeenula kdyztak napis 🙂

silvan
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ekelly
14. bře 2017

@silvan podívejte se na bazoš, já našla tam. 😉

silvan
14. bře 2017

Moc díky ;)

domino6
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikola_w
18. dub 2017

@domino6 prosim jaká by byla cena?

domino6
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radullah
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ondego
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
uzjetotak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
uzjetotak
7. čer 2017

@uzjetotak Jo a je to 20g

jankca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
uzjetotak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petrazdanska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz