• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ixoderm na klíšťata, máte zkušenost?

8. dubna 2014 
uvažuji o koupi, máte někdo zkušenost? funguje tak jak píší?
6. dub 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levata - tak to mě taky zajímá, pořídila jsem ho loni na doporučení v lékářně a neměli jsme příležitost ho vyzkoušet, protože nikdo žádné klíště neměl, naštěstí.
7. dub 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo? mne to příjde jako super věc, ale chci to od někoho slyšet, že to někdy použil .-)
7. dub 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
?
8. dub 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me by to take zajimalo, zrovna vcera jsme dcerce vyndavali takove pidi a dnes asi zkusim koupit ten Ixoderm
8. dub 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co to ma robit? ja som sa s tym este nestretla. kym neexistuje nic co by spolahlivo chranilo pred boreliozou alebo ju aspon pomohlo ihned diagnostikovat tak je vsetko len strata penazi. (pisem z vlastnej skusenosti - 4,5 roka liecenia sa z nej)
8. dub 2014 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manželův děda - veterinář - mi řekl, že jsou to vyhozené peníze, že stejně funguje i Jodisol za 40 Kč.
8. dub 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím se @zuza01. Jednou jsem ho koupila, funguje skvěle, ale klíště bylo jenom jedno a po čase (do půl roku) ta tubička vyschne. Takže vytažení jednoho klíštěte mě vyšlo na cca 200 Kč. Podle je to super třeba na dětský tábor.
8. dub 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak mi radil na klíště dezinfekci s jódem, právě Jodisol, Betadin... Já mám doma pořád Jodisol.
8. dub 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek