Jak dostat do dítěte Smectu? Máte fígl?

evikuu
5. čer 2009

Ahoj holky,nemáte některá nějaký fígl jak mám dostat do malé smectu???

surynka44
5. čer 2009

Ahojky, já jsem ji malé dávala skoro tři týdny a podávala jsem ji normálně na lžičce a bez problému 😒

surynka44
5. čer 2009

Ještě mě napadlo, že pokud by to nešlo po lžičkách a třeba takovým tím dávkovačem má to třeba nurofen, pomalu to tam vstříknout záleží co vám lépe vyhovuje.

surynka44
5. čer 2009

Teď koukám, že jsem dala špatnýho smajlíka měl tam být samo 🙂

evikuu
autor
5. čer 2009

Jé stím dávkovačem to máš super nápad, zrovna usnula je stoho srajdění nějaká unavená.Hlavně že pije a pije. Dávám jí heřmánkovej čaj-napadá tě nějaký jiný???
Jak jí dám do něčeho smectu hned to pozná 😢
Jo a proč jste dávali u Vás jestli se můžu zeptat??? My byli včera na 8m. prohlídce a připadá mě že to má odtamtut jinak nevím 😖

surynka44
5. čer 2009

My chytli adenoviry, střevní viroza tři týdny jenom průjem, byl to děs. Dodnes neví kde to malá chytla. Mě tenkrát řekl mudr kojit, kojit, kojit, naštěstí malá nehubla, jinak by jsme skončili ve špitále. Hlavní je fakt pít, ale ty čaje to netuším 😖 a hlavně hlídat ty počůraný plíny ať je jich dost 😎

evikuu
autor
5. čer 2009

Pije pije liju to do ní co se dá,ale je to děs.Poslala jsem tátu ať koupí větší plíny aby jí byli až na záda protože takhle mě neatačí pomalu oblečení ☹
To jste si teda pekně užily,z mlíka mám dnes strach jí dát ale je naučená v noci si jednu dávku dát-myslíš že to mám rasknout???
Dám jí i probiotcké kapky do čaje a uvidíme....

surynka44
5. čer 2009

jj, probiotické kapky je skvělej nápad, nám u toho pomáhaly...je fakt že mi za noc prokakala i tři pyžamka...Musíte to holky zvládnout, je to boj ale zase bude dobře. To mlíko nevím, ale když kojení nevadilo 😒 i když MM je lék tak pokud kojíš ano ale pokud UM, tak to nevím 😖

onlika
5. čer 2009

evikuu, smectu skus davat tym davkovacom, ako radi surynka. A nedavaj hermankovy caj, ten moze mat vo vacsom mnozstve aj opacny ucinok, to znamena moze ten prujem zhorsit. Existuje detsky cierny caj od Megafytu alebo si kup gruzinsky sypany a rob malej uplne slabucky odvar, len taky do zlta, ten by jej mal to brusko stiahnut. No a mozes to striedat s ryzovym odvvarom, mrkvovym odvarom (teraz si fakt nespomeniem, aky je pomer ryza : voda a mrkva : voda, ak to nezistis, tak napis, ja Ti to niekde najdem). No a potom existuje od firmy Hipp napoj ORS, ten ja priamo urceny pre deticky s prujmom, prave obsahuje ten ryzovy a mrkvovy odvar a este nejake veci, aby sa doplnili mineraly a vsetko. No a Kulisek, tiez je urceny na rehydrataciu miminiek, ten ale kupis len v lekarni. Drzim palce, nech to rychlo prejde.