Jak nejlépe podávat Vigantol pouze kojenému dítěti?

jitkapro
9. led 2012

nepoužívám zatím dudlík ani lahev s čajem.

katyxq
9. led 2012

Já na lžičku odstříkám trošku mateřskýho mlíka, přikápnu Vigantol (rak nám to poradila i dětská doktorka) a opatrně to malé šoupnu do pusinky, párkrát zamlaská a je to 😉.

slunicko26
9. led 2012

já jsem odstříkala do lžičky trochu mlíčka rovnou z prsu pár kapek a do toho kápla a bez problému

petra.happyday
9. led 2012

Normálně kápnout z lahvičky přímo do pusinky....tedy alespoń takhle to dělám já 🙂

maruja
9. led 2012

ahoj já jsem si vždy kápla na bradavku 😉

ronyx
9. led 2012

Na lžičku a smícht s mlíčkem,nebo přímo kapnout do pusinky.Obojí není žádný problém 😉

katka_21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
llluckaaa
9. led 2012

Na lžičce s trochou odstříkaného mléka. Jinak "kojící" dítě... asi jsi myslela spíš kojené, že 😉 Já jen, že mě ta představa, jak miminko zkouší někoho kojit, rozesmála. Ale už jsem slyšela od kamarádek, že si holčičky hrají s panenkami a předstírají, že je kojí (jako maminka kojí jejich mladšího sourozence), takže vlastně proč ne 🙂

anien
9. led 2012

Na lžičku stříknu trochu mlíčka a pak kápnu vigantol. Doporučuji plastovou lžičku, kovová je studená a malý mi nechtěl otvírat pusinku. S plastovou jsme neměli problém.

florule
9. led 2012

ahoj, já taky kápnu přímo na bradavku, nebo na dudlík

l.u.c.i.e
9. led 2012

Rovnou jsem po koupání kápla do pusinky.

jajinka27
9. led 2012

kapala jsem přímo do pusinky oběma 🙂

sipkova1
9. led 2012

Přímo do otevřené pusinky před kojením

mahafi
9. led 2012

Buď na lžičce s troškou mateřského mléka, nebo kápnu na lžičku jenom Vigantol.. obojí je v pohodě. S kapáním do pusinky jsem se bála, protože mi někdy ukáplo víc kapek, takže to jsem nepraktikovala, jsem asi nešikovná nebo co 😀