Jak podáváte kapky BabyCalm? Na lžičce?

milejdy
27. dub 2011

Holky,chtěla jsem se zeptat....jak podáváte mimču kapky? Na lžičce nebo to kápnete do pusinky? Mám 6týdenní mimi. ☹ Poraďte prosím,váhám a nevím si rady.....

petule12
27. dub 2011

ahoj, jsem to kapala do pusinky přímo, ze lžičky to prskala ven 🙂

sussanah
27. dub 2011

od narozeni jsem podavala kapky (D a K) na lzicce, pozdeji i sab a babycalm. Mela jsem hodne plitne lzicky (tusim canpol), maly se to naucila moc hezky behem cca 14dni. Vyhoda byla, ze potom umel jist krasne se lzicky, kdyz prisla doba prikrmu 😉

weri1
27. dub 2011

injekční stříkačkou

ivuu
27. dub 2011

tak já tim kapatkem co je přímo v baby calmu a sabika potom kapku nebo víc na dudlik od nuku na tu plochou strabnu a hezky to vydudlaly 😀

katule01
27. dub 2011

kapátkem přímo do pusinky

romana29
28. dub 2011

Dávala jsem do mlíčka - byli jsme na UM. Byly to jediné kapky, co zabraly. Dávala jsem je preventivně cca do půl roku, teď už máme naštěstí klid 🙂

ledik
28. dub 2011

kapátkem do pusy

vysocanka
28. dub 2011

my taky kapátkem 😎

jasminy
28. dub 2011

My lžičkou 😉

micla
29. dub 2011

Baby Calm jsme dávali kapátkem do pusinky. Hrozně mu chutnal, tak jsme tyto kapičky používali i jako uklidňovadlo před jídlem než se udělalo mlíčko. 🙂

wendulla
29. dub 2011

davala jsem kapatkem rovnou do pusy, je to sladke ( pry, nechutnala jsem to 🙂 ) takze jim to chutna.

kaatulka
29. dub 2011

vždy jsem si odkapala 10 kapek na lžičku a těsně před jídlem podala, nikdy nebyl probém...Kapičky jsou výborné, jako hašlerky.

kamusek
1. kvě 2011

Taky dáváme babycalm i sab simplex lžičkou. Takovou tou umělohmotnou. Malá jenom vidí lžičku a už mrská jazýčkem 🙂 Naučila se to hned a oboje kapičky ji moc chutnají 🙂