Jaká probiotika mám dát 3 měsíčnímu mimi?

monapink
11. únor 2011

Me malicke jsou tri mesice do ted jsme davali kvuli kolikam BioGaia,ted chci koupit nejake jine probiotika a nevim jake,objednala jsem si Infant Dophilus,ale je tam napsano az od dvou let a ja mela pocit,ze jsem nekde cetla ze je to i pro ty nejmensi 😲 takze tyhle dam kamaradce pro syna,ale co mam poridit pro nas?Probiotika potrebujem,jeste stale nas ty prdiky sem tam potrapi 😖

luthien.k
11. únor 2011

@monapink, a kojíš? Jestli ano, měla by sis dávat probiotika hlavně Ty, pro správné osidlování střev má rozhodující význam MM včetně jeho prebiotických složek. Zdravá střeva matky = zdravá střeva dítěte.
Pokud nekojíš, Bio Gaia jsou nejlepší, pak pro nejmenší jsou na trhu Colinfant New Born (od 1. měsíce, ale nemám zkušenost), Nutrolin B (od 6. měsíce), myslím také Swiss Laktobacílky Baby (není určeno, od kdy, jsou dobré), Biopron Junior (od 5. měsíce)...

veronikavlaskova
11. únor 2011

Ahojky, koukni sem https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/jaka-pro...
Jinak nám moc pomohly Laktobacílky Baby a Biopron Junior.

monapink
autor
21. únor 2011

@luthien.k ahoj,kojim,ale probiotika mala potrebuje,ted uz nejenom kvuli prdikum,ale i kvuli alergii a ekzemu..probiotika take uzivam Biopron a male jsem koupila Laktobacilky,tak uvidime 😉

@veronikavlaskova dekuju,jukla jsem na to..

DEKUJI ZA ODPOVEDI..

luthien.k
21. únor 2011

@monapink, jasně, když budete brát obě, je to ideální, ale hlavně bys měla Ty, a to nějaké kvalitnější, než Biopron, doporučuju Infants Dophilus plus (sice je pro děti, ale pro maminky taky super) nebo Probiosan. pro malého atopika vždy a jedině Bio Gaia. Toto doporučuje kamarádka s velkými znalostmi o imunologii, alergiích a ekzémech.

monapink
autor
21. únor 2011

@luthien.k V lekarne tvrdili,ze Biopron je nejlepsi v obdobi kojeni,rikala mlada lekarnice,tak asi ne 😒 Ten Infants D.mam jeste stale doma,tak ho mam zacit uzivat ja? a ty Laktobacilky take nemam podavat a male mam opet koupit ty kapicky BG? rada si necham poradit 😉

luthien.k
21. únor 2011

@monapink, lékárníci budou tvrdit, že je nejlepší, o tom, z čeho mají největší provize 😒 Inf. D. klidně ber, ten je super, aspoň ho nevyhodíš nebo nebudeš muset věnovat někomu jinému 🙂 Laktobacilky doberte, je to škoda vyhodit a pak nasadit raději BG 🙂

pavlinasp
23. únor 2011

Ahoj.
A proč chceš měnit probiotika? Jsou různá protiotika, laktobacily apod., ale doktor mi vysvětlil, že pro mrňavky jsou nejlepší BioGaia kvůli množství obsažených probiotik a jejich kvalitě. Taky jsem počítala, jak je to s cenou a jiný probiotický kapky vyjdou nakonec dráž, protože se jich kape daleko víc (mj. pro našeho synka je pohodlnější denně spolknout 5 kapek BioGaia místo 30 jiných...) A už to tady zaznělo, ale díky unikátnímu složení posilujou miminkům imunitu. To jiný myslím neuměj. Takže já jsem určo za BG. 🙂

monapink
autor
24. únor 2011

@pavlinasp ahoj,nene nic uz menit nebudu BG jsou nejlepsi asi ve vsem,vyhledala jsem si to a opravdu jsou dobre i na atopicky ekzem,coz je nas pripad 😖 ,jak radi luthien.k
Chtela jsem kvuli cene,ale ono kdyz si to propocitam,tak jak pises,vyjde to skoro na stejno,takze dal jedem v techto kapickach a dalsi uz mame objednane v lekarne,koupila bych,tak jako kazda mama,cokoliv co nam pomuze..hlavne kdyz budu mit doma zdrave a spokojene mimco 😉

sarinecka61
12. dub 2012

Doporučuji Biopron Junior. Je určený pro děti již od 1 měsíce. A nám opravdu pomohl . Jednak s imunitou a jednak odstranění zažívacích potíží dcery. Opravdu super

verbalinka
12. dub 2012

@sarinecka61 ahoj, měla bych na tebe dotaz - já ho mám doma taky, ale nedá se ten obsah rozpustit a vytvoří to hrudky a malá to plive ☹ nevím, co s tím...

sarinecka61
13. dub 2012

Ahoj, no a v čem to rozpouštíš? Mě to hrudky nedělá, rozpouštím to v ovocné štávě, ale nejčastěji v mléce. Pořádně promíchat. Jinak nevim co bych Ti poradila :(

verbalinka
15. dub 2012

@sarinecka61 nejdriv ve vode, druhy den jsem to zkusila v MM a zase hrudky. Na lzicku dam MM a do toho vysypu obsah ty tobolky. Tak ja to zkusim nejak vic promichat ☹

sarinecka61
18. dub 2012

a tak aby to nebylo uplne studeny, zkus trošku vlažný. Jinak fakt nevim jak ti poradit :( . To je divný :(

luft
20. dub 2015

probiotické kapky BioGaia - nejakostní zboží viz odkaz
http://www.potravinynapranyri.cz/Detail.aspx?id...

ellenna24
21. bře 2016

Já teda nevím, ale asi záleží na zkušenostech, protože my u malé vyzkoušeli vše, včetně biogaia a ani ta nám nezabrala a naopak nám doktorka poradila zkusit ten biopron a pochybuju, že ona z toho má provize. A nám pomohly, dávala jsem laktobacily baby, ne kapky (ale to je asi jedno) a vždycky jsem tobolku rozpustila v trošce MM na lžičce a pomáhali nám. Pak jsme na chvíli vysadili, ale s příkrmy jsme se k nim vrátili kvůli zácpě a fungují pořád, takže já bych spíše řekla zkoušet, co komu sedne. Mně řekla doktorka sama, že biogaia je zbytečně drahá, že ten biopron je v podstatě totéž za lepší peníze, ale asi to totéž není, protože biogaia byla bez účinku a tohle nám pomáhá. Tak nevím :/