Jaké kapky dát při zánětu spojivek?

eloana
17. dub 2011

Ahoj holky -syn 10 mesicu ma pravdepodobne zanet spojivek -.cervene napuchle ocicko lehce zhnisane....
Mam doma pouze kanamycim (napsala mi je lekarka pro dceru, kdyby ji nahodou v Alpach postihnul zanet spojivek) - jsou to kapicky s antibiotiky
myslite, ze mu je mohu malemu nasadit ?? ( jako malicky je mel, kdyz mu hnisaly po porudu oci)

latvia
17. dub 2011

najprv by som skusila ophtalmoseptonex 5x denne kvapkat, ak by sa nezlepsilo tak by som zavolala dr ci mozem tie atb kvapky, mozno by ti dala nieco ine

radka.k
18. dub 2011

Na zánět spojivek pozor, pokud to správně nevyléčíš, stále se to vrací. Už jsme kapali Tobrex, Floxal, Oftaquix...a bojujeme s tím stále 😠

evulatko
18. dub 2011

ahojky, nam taky ocni rikala, ze nejlepsi je Ophtalmo-septonex.-) Hlavne castokrat za den a poradne otevrit oko🙂 Hodne stesti🙂))))

cherub
18. dub 2011

my s tím zrovna bojujeme, starší dceři pomohl opthalmo-framikoin mast do dvou dní, ale mladší s tím bojuje už skoro týden... ale bude to tím, že aplikace masti takhle malýmu "mimču" je fakt nadlidský výkon 😅

bufina
18. dub 2011

Malej měl taky zánět spojivek. Nejdřív sem to léčila doma - ophtalmo-septonex kapky + na noc mastičku, ale nakonec jsme stejně skončili u doktorky a dostali jsme kanamycin, taky kapky + mastičku. Takže nasadit to určitě můžeš.