Jaký je nejlepší sprej na rýmu?

iv123
21. únor 2012

Ahoj, prosím Vás, jaký nosní sprej je nejlepší na rýmu u 8 měsíčního kojence?

zlatouch
21. únor 2012

Myslím, že spreje nejsou pro malé děti, mělo by se to vdechnout a to asi nehrozí...Nám se nejvíc osvědčil Nasivin, kapky pro děti do roka.

popellka
21. únor 2012

Já jsem taky pro Nasivin, nám zabral rychle 😉

dana3262
21. únor 2012

Zalezi na tom na jakou rymu. Dobra je i slana voda, vytirat nos mlickem atd.

brusinka.pusinka
21. únor 2012

Pro nás také nasivin 🙂 a vincentka

imzadi
21. únor 2012

sterimar nebo physiomer

sarkaa
21. únor 2012

Nasivin Sensitive 0,01% kapky, ale použila bych je spíš až jako poslední možnost . Spíš bych zvlhčovala sliznici mořskou vodou ( Stenimar, Physiomer ).

lucka013
21. únor 2012

My používáme Quixx - sprej z mořské vody - ředí rýmu, soplík pak vytéká ven 🙂 A na kurzu nám říkali (slyšela jsem to i od dětské doktorky - čtyřnásobné maminky), že pokud se jedná o rýmu kojeného miminka, stříknout miminku trošku mléčka i do nosíka 🙂

nasekuratko
21. únor 2012

Sterimar nebo Quixx-je to super! Nic jinyho nam nezabiralo, ani kapky z lekarny, Nasivin, Libenar apod. Fakt nic, az ta morska voda. VZdycky striknu do nosa, chvilicku pockam a pak odsaju. Delala jsem to nekolikrat denne. maly mel rymu uz od narozeni, prijeli jsme s ni uz z porodnice a mel ji nekolik mesicu. A az tohle nam ji vylecilo. Ted odsavame jen 1x denne a uz neodsajeme skoro nic. Takze doporucuju!

jmisa
21. únor 2012

Od cca 2 týdnů lze použít Physiomer Baby
http://www.physiomer.cz/physiomer-baby.php
U nás tento vede dodnes, používám ho i já, když je potřeba.

Ještě jsme občas použili Quixx, hlavně jako cestovní ho tahám s sebou a nebo na zvlhčení sliznice, třeba naši maji děsně suchý vzduch. Ale na rýmu ten Physiomer.

macekzn
21. únor 2012

U syna od narození používám MAR PLUS nosní spray,je fajn,máme ho celá rodina.....

25jaja
7. říj 2014

Mořská voda - např. Quixx (pro děti je myslim i quixx soft)... krásně vyčistí a uvolní nos...sama jsem ho používala v těhotenství a pomohl... a oceňuji, že po otevření vydrží i půl roku a pořád zůstane funkční.. (jiné kapky bohužel ztratí efektivitu ☹ )

breadfish
3. lis 2014

Určitě Quixx, ten doma používáme už hodně dlouho. Dává se tuším od půl roka a je naprosto bezpečný, ale hlavně účinný. 🙂

gletnulka
3. lis 2014

U nas decela zabírá sterimar CU - s medi.

lenkalenulka
3. lis 2014

Vincentka junior, MAR, physiomer... jako prevenci strikejte na vecer nosanek se vycisti a zvlhci sliznice, pokud uz ryma je tak odsavejte-odsavackou na vysavac-a pokud je ryma zelena nebo zluta tak si nechte napsat pamycon ..

marketinkakopretinka
12. lis 2014

ano, vincentka (nemusi byt u starsich deti od 2 let ani junior) a d otoho 2 kapky 31 oleje a 2 kapky tea tree s manukou a rosalinou, mam to od mudr. s ORL

eliska1213
14. lis 2014

Já mám skvělou zkušenost s Nasodrillem. Doporučila mi ho paní doktorka, abych s odsávačkou malýmu moc nevysušila sliznici a fakt super. Neštípalo ho to a rýma byla za pár dnů pryč.

hojda
14. lis 2014

Vím, že je to dotaz na malé dítě, ale musím se poděli o zkušenost s sprejem Rýmastop, letos už mi 4x zastavil rýmu. Musí se dát hned, jak cítíte, že na vás rýma leze, docela v nose pálí, ale opravdu to funguje, potvrzeno i od ostatní členů rodiny. jen u dětí se většinou prošvihne hned ten začátek.

pistaoun
24. lis 2015

Pro nejmenší děti jsou super kapky Quixx baby,...pečují o nosánek,usnadňují volné dýchání a ředí hleny...lépe se pak odsává....

martinick1
31. led 2016

Používáme také Nasodrill a jsem úplně spokojená. Pravidelně mu zvlhčuji nos a vím, že to je přírodní termální voda, takže používám i já v těhotenství, abych pročišťovala případné bacily. Lepší prevence, než pak používat umělé kapky a spreje do nosu.

autumn11
23. črc 2016

ja používam morskú vodu od dr.max. Je to to isté a je lacnejšia. Vždy synovi vystriekam noštek a potom odsajem. Uvoľní mu to dobre soplíky.

martinides
17. kvě 2018

každému zaberá něco jiného a je potřeba najít to, co zabere. Dcerce dávám kapičky do nosu Nasivin a pak to hezky odsaju odsávačkou na vysavač.

eithelwing
17. kvě 2018

Používala jsem sprej Stérimar. Po stříknutí jsem vyčistila nosík, odsávání u nás moc nezabíralo. Zádné kapky jsem nekupovala a v případě hnisavé rýmy jsme na recept vzali pamycon, vždy do týdne zabral. Z babských rad mateřské mléko. 🙂