• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký lék na alergii pro 5letého syna?

9. července 2014 
Malému letos začala rýma, mám podezření na alergii na pyly jako mám já sama. Na vyšetření půjdeme až na podzim. Dr. nám zatím napsala Aerius a do nosu kapky Livostine. Existuje ještě něco jiného? Ten Aerius mi přijde, že moc nezabírá? Je něco volně prodejné? Dr. je na dovolené.....

díky
9. črc 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme koupili Zodac a Zyrtec v kapkách, ale už nevím, zda to bylo na předpis, zkuste se zeptat v lékárně.
9. črc 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme aerius, a v pohodě. jak dlouho ho bere? jen my máme do nosu Allergocrom..a zabírá
9. črc 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zodac nebo Zyrtec v kapkách může být-Zodac je levnější, jinak je to složením to samé. Může být i Fenistil v kapkách-jiná účinná látka. Ale ten Aerius by měl být asi nejúčinnější.
9. črc 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám pro sebe aerius tablety. Nezabírá nějak extra, ale jakž takž ano. Já ho měla kvůli kojení. Pro děti by měl zabírat dost. Léky typu zodac, zyrtec.... děti utlumují. Antihistaminika bez předpisu jsou pouze pro dospělé.
9. črc 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že volně prodejný je už jen fenistyl kapky
9. črc 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč jdete až na podzim ? já byla i v létě na testech. Jinak zyrtec, aeirus. Fenistyl asi uspává, teď ho dávám synovi kvůli neštovicím a koupila jsem ho bez předpisu
9. črc 2014 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Synek bere Aerius 2,5 mg (vycucat tabletu) na předpis celoročně a občas Nasofan. Má diagnostikované alergie na keře, traviny i stromy (docela dost), a myslím, že pomáhá. Není to 100%, ale je to znát.
9. črc 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek