Jaký lék na alergii pro 5letého syna?

hojda
9. črc 2014

Malému letos začala rýma, mám podezření na alergii na pyly jako mám já sama. Na vyšetření půjdeme až na podzim. Dr. nám zatím napsala Aerius a do nosu kapky Livostine. Existuje ještě něco jiného? Ten Aerius mi přijde, že moc nezabírá? Je něco volně prodejné? Dr. je na dovolené.....

díky

antarres
9. črc 2014

My jsme koupili Zodac a Zyrtec v kapkách, ale už nevím, zda to bylo na předpis, zkuste se zeptat v lékárně.

eriska
9. črc 2014

my máme aerius, a v pohodě. jak dlouho ho bere? jen my máme do nosu Allergocrom..a zabírá

intacta
9. črc 2014

Zodac nebo Zyrtec v kapkách může být-Zodac je levnější, jinak je to složením to samé. Může být i Fenistil v kapkách-jiná účinná látka. Ale ten Aerius by měl být asi nejúčinnější.

veruska007
9. črc 2014

Mám pro sebe aerius tablety. Nezabírá nějak extra, ale jakž takž ano. Já ho měla kvůli kojení. Pro děti by měl zabírat dost. Léky typu zodac, zyrtec.... děti utlumují. Antihistaminika bez předpisu jsou pouze pro dospělé.

petrusew
9. črc 2014

myslím, že volně prodejný je už jen fenistyl kapky

weri1
9. črc 2014

proč jdete až na podzim ? já byla i v létě na testech. Jinak zyrtec, aeirus. Fenistyl asi uspává, teď ho dávám synovi kvůli neštovicím a koupila jsem ho bez předpisu

kikimaruska
9. črc 2014

Synek bere Aerius 2,5 mg (vycucat tabletu) na předpis celoročně a občas Nasofan. Má diagnostikované alergie na keře, traviny i stromy (docela dost), a myslím, že pomáhá. Není to 100%, ale je to znát.