• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kanavit. Všechny ho kapete?

2. dubna 2011 
Ahoj holky, tak u nás to bylo přesně jak píše Shaula. Syn byl plně kojený. Poslední kanavit dostal v 6 měsících.
15. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem kanavit nedávala vůbec, vigantol jen první tři měsíce. To množství je jen preventivní, zanedbatelně, pokud je dítě běžně živené - kojení nebo UM v normálním množství, není třeba nic přidávat. Je to asi všude jinak, mě to takhle řekla lékařka, ale pokud se nedává, nic se neděje.
15. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
bereniko...tak teď jsi mě uklidnila. Já na vigantol poslední dobou nějak zapomínám a měla jsem strach z křivice. Tak se mi bude líp spát :wink:
15. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
a ještě doplním...mně zas dr říkala, že právě vit. D a K do mlíka nepřechází proto je třeba je dodávat....tak nevím
15. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
upřímně - jedna kapka oleje, ve kterém je rozpuštěný vitamín - půlka zůstane na lžičce nebo na dudlíku , trochu na rtech, podávaná jednou týdně - to opravdu nic neřeší, je to jen prevence.
15. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ber..no podle dr. mám podávat Vigantol každý den....vím, že téma je Kanavit, ale na ten nezapomínám, protože ho dávám jednou měsíčně podle data narození a to si vždycky vzpomenu
a sakra...a zase jsem na Vigantol zapomněla a prďola už spí....jsem hrozná matka :unamused:
ale stejně mě udivuje jak se dávkování liší...každý doktor píše jinak. V úterý jdu na třetí očkování a posledně mi dr říkala, že se jede zúčastnit nějakého semináře ohledně podávání vitamínů a že mi řekne novinky tak uvidím...
15. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
já na tyhle vitamíny úplně zapomínala :confounded: ale syn byl na UM tak to bylo jedno, mě uklidnila MUDra
16. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelka89 Nám taky píchali Kanavit v porodnici, i v očkovacím průkazu to máme zapsané, že byl podám injekčně, a pak už nám ho dr. nepředepsala, tak jsem se jí na to ptala, jestli ho taky nemáme dostat a říkala, že ne, že jsme ho měli podaný injekčně!
2. dub 2011 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek