Kanavit. Všechny ho kapete?

kaczka
2. črc 2008

AHojky holky,

chtěla jsem se zeptat jestli všechny kapete Kanavit,nám paní dr. napsala jen Vigantol,ale mluvila i o něčem jiném tak nevíme jestli nám to třeba nedali v lékárně nebo tak.Dr. má dovolenou tak jí nemůžu ani brnknout!

lenam
15. kvě 2010

Ahoj holky, tak u nás to bylo přesně jak píše Shaula. Syn byl plně kojený. Poslední kanavit dostal v 6 měsících.

berenika39
15. kvě 2010

Já jsem kanavit nedávala vůbec, vigantol jen první tři měsíce. To množství je jen preventivní, zanedbatelně, pokud je dítě běžně živené - kojení nebo UM v normálním množství, není třeba nic přidávat. Je to asi všude jinak, mě to takhle řekla lékařka, ale pokud se nedává, nic se neděje.

lin18
15. kvě 2010

bereniko...tak teď jsi mě uklidnila. Já na vigantol poslední dobou nějak zapomínám a měla jsem strach z křivice. Tak se mi bude líp spát 😉

lin18
15. kvě 2010

a ještě doplním...mně zas dr říkala, že právě vit. D a K do mlíka nepřechází proto je třeba je dodávat....tak nevím

berenika39
15. kvě 2010

upřímně - jedna kapka oleje, ve kterém je rozpuštěný vitamín - půlka zůstane na lžičce nebo na dudlíku , trochu na rtech, podávaná jednou týdně - to opravdu nic neřeší, je to jen prevence.

lin18
15. kvě 2010

ber..no podle dr. mám podávat Vigantol každý den....vím, že téma je Kanavit, ale na ten nezapomínám, protože ho dávám jednou měsíčně podle data narození a to si vždycky vzpomenu
a sakra...a zase jsem na Vigantol zapomněla a prďola už spí....jsem hrozná matka 😒
ale stejně mě udivuje jak se dávkování liší...každý doktor píše jinak. V úterý jdu na třetí očkování a posledně mi dr říkala, že se jede zúčastnit nějakého semináře ohledně podávání vitamínů a že mi řekne novinky tak uvidím...

ygreen
16. kvě 2010

já na tyhle vitamíny úplně zapomínala 😖 ale syn byl na UM tak to bylo jedno, mě uklidnila MUDra

redlove
2. dub 2011

@adelka89 Nám taky píchali Kanavit v porodnici, i v očkovacím průkazu to máme zapsané, že byl podám injekčně, a pak už nám ho dr. nepředepsala, tak jsem se jí na to ptala, jestli ho taky nemáme dostat a říkala, že ne, že jsme ho měli podaný injekčně!