Kapičky BioGaia. Zabírají vám?

kacerka
16. únor 2011

Dělám si menší průzkum ohledně těchto kapek - dnes jsem je koupila a začala aplikovat. Tak by mě zajímalo, zda budou naplněna má očekávání či nikoliv. Pokud Vašim prckům kapičky zabraly, kolikátý den to bylo? Díky 😉

wobludka
16. únor 2011

Synovcovi 4.den, já jsem je dávala preventivně cca od tří týdnů a nikdy jsme problém neměli, takže si je nemůžeme vynachválit. Na druhou stranu, není to všelék, takže znám děti, kterým nezabrali vůbec.

kaculka46
16. únor 2011

Malá trpěla na koliky strašně moc do dvou měsíců se nám vyloženě proplakala.Kapičky jsme dávali od tří týdnů a žádnou úlevu nám tedy nepřinesly.Posléze jsme přešli na levnější variantu Bifi-form.Úlevu přinesl až čas,od dvou měsíců už bylo veseleji.

littlejane
16. únor 2011

přesně jako kaculka46 - nám nepomohly. vše vyřešil až čas 🙂

simka01
16. únor 2011

tak se přidávám s odpovědí... nezabraly... alespoň ne v tu dobu,co jsem potřebovala... zkusili jsme vše..od cvičení,polohy tygříka,teplých polštářku,nahřívání plínky,omezení pití,mléčných výrobků a jídla během kojení...kdy jsem téměř žila jen na banánu ... začínala jsem Baby Calm,Sab Simplex...Bio Gaia..dokonce i z Polska kapičky- prý jsou účinnější...potom Laktobacilky Baby...ale vše přešel až čas.. nepatřili jsme k těm,co trpěli denně,ale byly dny,kdy jsme si užili své a to stačilo i jen půl hodinky... v den 3 měsíců jako by někdo mávl kouzelnou hůlkou a já své mimi nepoznávala...vše pryč... asi to má každé mimi jiné...ale myslím,že ty levnější varianty mají stejný účinek..jako ty dražší...a když o tom tam uvažuji ,tak zaručený pomocník byla rourka... byla na denním pořádku a nechám si ji jednou zarámovat... teď je malému 5 měsíců a kaká sám.... a to o sto šest... 😉

karmenta
16. únor 2011

nám pomohl bifiform, biogaiu jsme nezkoušeli, řekli nám v lékárně že je to stejné, jen biogaia je dražší

pehaka
16. únor 2011

pomohli 3 den nedám na ně dopustit..😀 škoda že u nás stojí 600 a na slovensku 9 euro... 😖

weri1
16. únor 2011

nám zabraly perfektně a zabraly snad po 4 dnech a ta cena zase není tak vysoká když vydrží 2 měsíce

kapr
16. únor 2011

U nás super, vydrží tedy měsíc a kupujeme v polsku.

svatule
18. únor 2011

Tak nám taky zabraly, sice nástup účinku cca 3 týdny, ale klepu, je to o 100% lepší, teď začneme dávat 2. balení, tak počítám, že to bude už pak stačit.
Jinak s tou výdrží to je proto, že v Česku se prodávají 10 ml za cenu cca 700kč(dle lékárny), zatímco v Polsku či Slovensku jsou pouze 5ml, za zhruba 350 kč, takže si na to dávejte pozor, a pokud nenatrefíte na ty 10ml levnější, tak se vám vyplatí koupit je u nás...

ivaanka
18. únor 2011

My jsme s nima moc spokojení, dávám od 1 měsíce, zabraly asi za týden a super!!! Kupuju v ČR, 10ml za 615 Kč a je to na 2 měsíce.

k1000
18. únor 2011

Nám pomohly!!!!Většinou zabírají až po týdnu pravidelného užívání.My je brali do 5 měsíců,a ten poslední už jen ob den.Rourka taky skvělá věc!!!Mě ještě dr doporučil,abych pravidelně jedla Activii.Hodně štěstí!!! 😉 😉 😉

kajjinka
18. únor 2011

Zabraly, zachvaty revu se po tydnu minimalizovaly na 1-2 denne, pred tim lumpik prorval kolikove skoro cele dny s mensimi pauzami. Zacaly jsme je uzivat v 6 tydnech.

luthien.k
18. únor 2011

Na prdíkové/kolikové potíže pomůže zejména to, když bude probiotika BRÁT KOJÍCÍ MATKA, protože vliv MM, resp. jeho prebiotických složek, je na vývoj střevní míkroflóry dítěte zásadní. Zdravá střeva matky = zdravá střeva dítěte 😉

pavlinasp
19. únor 2011

Ahoj, náš prcek děsivě trpěl na prdíky a koliky. Zkoušeli jsme různý kapičky, odvary, cvičení, no děs. Pak jsme přešli na kapičky BioGia a ze srdceryvného pláče od rána do rána se stala jen naštvaná hodinka před usnutím. Takže tyhle kapky za mě dostaly za jedna! Jinak jsem se dozvěděla, že všude v Evropě prodávají jen poloviční balení než u nás, proto ta poloviční cena, takže někam pro ně jezdit nebo si je nechat posílat, se fakt nevyplatí. Jinak koliky už máme za sebou, ale teď zavádíme příkrmy a někdy se mrňouskovi ta zatracená mrkvička zašpéruje v trubkách, takže BioGaia jsou v pohotovosti 😉

peta3
23. únor 2011

Ahoj,
Martínek na koliky naštěstí netrpěl, ale já už v porodnici brala právě tyhle kapičky, aby je měl v mlíku a od měsíce už jsem mu je dávala...kadit mu teda dělalo problémy, takže jsme rourkovali, ale s bříškem jsme bojovat nemuseli - teda 1 den v porodnici. Takže určitě s druhým budu postupovat stejně. A kupovala jsem je taky v Polsku, ale dají se už levněji sehnat i přes net 😉

pavlina05
23. únor 2011

ahoj , nám pomohly. Ale jinak se musí vydržet tak 4 měsíce a bude líp 😎

silvie22
24. únor 2011

My jsme měli 3 balení Biogai a prdíky byly i tak strašný.Museli jsem nosit na tygříka,dávat Sabsimoplex... lépe nevspomínat 😔 Co nás se týče,tak jsme si koupili dobrý pocit,že pro málého něco děláme.Ale jinak pomoc žádná.