Kapky Babycalm. Kolik dáváte vy?

bramburka
30. lis 2007

Holky, koupila jsem ty kapky Babycalm, proteze malá teda prdí o 106. Pisou pred kazdym jidlem 10 kapek, u nás by to ale znamenalo treba 80 kapek denne, coz mi prijde teda hukot, jakože moc, kolik dáváte vy???

luucia
30. lis 2007

bram, já kapky Baby calm dávám 10 kapek před každým jídlem kromě nočního krmení a opravdu nám pomáhají!! Kombinuju to ještě se Sabem! Takže před každým jídlem dávám 15kapek Sabu a 10 kapek Baby calmu 😉

kacerka
30. lis 2007

luuci, ty dáváš před každým jídlem i Sab? Ten se má užívat jen ráno a večer, ne? Že bych to taky zkusila 😀 😀 😀

luucia
30. lis 2007

kaci, mě říkala dr, že před každým jídlem 😉 Hlavně, že to zabírá!! 🙂 Včera sme teda měly krušnou noc do půlnoci, zabrala až rourka, ale já sem měla včera čerstvej loupák, tak to bylo asi tím! Anetce nechutnal! 😝

navi
30. lis 2007

bramburko neboj ten Babycalm je 100% přírodní, jsou to vlastně jen olejíčky a nám pomáhal skvěle 🙂
S tím Sabem bych už byla opatrnější, myslím že je v příb.letáku napsný, že je to vhodné až pro děti od třetího měsíce. Ale doktoři ho doporučují i dřív, když mimi trpí na prdíky. My ho dávali asi ve dvou měsících, ale jen před papáním v noci.

bramburka
autor
30. lis 2007

Tak OK holky, puvodne jsem chtěla dávat ob kojení, ale ted budu kojit, tak jdu zase do toho... ona ted holky podržte se, spinká, a to naposledy jedla v 9 ráno... vítězství je naše!!!!!! (možná 😀 )

kupinka
30. lis 2007

Já jsem taky dávala při každém jídle,nijak to neublíží,je to jenom na přírodní bázi...Nic jiného nám nepomáhalo,jenom toto-ani sabsimplex 😖

miquel
30. lis 2007

ahojky, my jsme taky dávali před každám jídlem , byl to jediný "prostředek" který fakt zabíral 😉
když byl pak už prcek větší tak jen na noc a to asi až do osmi měsíců 😅

kacka79
30. lis 2007

Ahojky, tak my jsme davali do 3 měs taky sab i babycalm.. měli jsme krásný prďasy a to bylo řevu 😀 Ale pomohlo nám to a teď dáváme babycalm cca 3 x denně 20 kapek a OK

zelda007
2. pro 2007

Ahoj, my jsme dávali Sabíka před spaním a pak podle potřeby ještě jednou v noci, rozhodně ne před každým jídlem. Babycalm nám oproti velkému očekávání nepomohl, vyhodili jsme ho a zůstali u Sabíka. Pak nám taky trošku pomohla mastička Pupíček a nejvíc pomohlo pochovat bříškem na předloktí, to se malýmu vždy ulevilo. Zdravím.

bramburka
autor
2. pro 2007

No ty jo... pupik jsem zkusila jen jednou, bylo asi 2 hodiny po kojeni a zeblila se jako alik...

zelda007
2. pro 2007

Bramburko, to ji nesmíš dávat do pusinky, to je mastička na pupíček 😅

petraluk
2. pro 2007

Ahojky, my používaly Baby calm a docela pomáhal. Dávala jsem 10 kapek před kojením mimo noci.
Ale dávat Baby Calm a Sab dohromady mi teda přijde moc. Buď jedno nebo druhý. To je jako vzít si paralen a panadol dohromady 😕

chechta
2. pro 2007

Hojky, tak se přidám - sem prckovi babycalm dávala, ale přišlo mi to snad ještě horší - tak sem přestala a myslela, že ho vyhodím. Na jednu dobrou radu jsem začala babycalm papat před každým jídlem sama a ejhle máme úplně po problému - můžu si dát i hrášek a prcek nemá žádnej problém a to předtím sem fakt nemohla jíst vůbec nic. Takže to byla rada k nezaplacení 😉

elektrona
2. pro 2007

Tak já se přidám - dáváme taky Sabík i Baby Calm dohromady. Samo o sobě nám to nefungovalo. Zdá se mi, že sabík je na bublinky v bříšku - hezky je zaplní a po babycalmech to líp vykadíme.... Nejdřív se mi to taky zdálo drastický, že toho už je jakoby moc, ale když sabík se do krevního oběhu prý ani nedostane, prostě jen projde těma střevama a baby calm jsou čistě přírodní, tak to snad žádnou škodu nenadělá 😅

elektrona
2. pro 2007

...Jo ještě - dáváme od každého 10 kapek před každým kojením 😖, v noci trochu míň

susik77
2. pro 2007

ahojte, nam baby calm vobec nepomahal, mala mala sialene koliky-pomahal trochu sab simplex +rekt.rurka+probioticke kapky-tie dost vyrazne 😉

susik77
2. pro 2007

niekedy som mala pocit, ze mala vypije viac kapiek ako mlieka 😎

katarina82
2. pro 2007

chechta, ty jsi jedla Babycalm sama? A kolik kapek? A jen před větším jídem nebo i např. před Tatrankou?

magg
2. pro 2007

ahojte maminky, my uz sme sice velki a z tohto problemu sme uz vyrastli, ale skuste pit razcovy alebo feniklovy caj. Podporuje tvorbu mlieka a potlaca plynatost, nasej malej nezaberali ziadne prasky ani kvapky, ale toto pomahalo.

chechta
2. pro 2007

magg to piju ale samo o sobě to nezabíralo

katarina před větším jídlem a nebo, když jím něco co by mohlo být nadýmavé - kapky neodměřuju - vždycky si natáhnu dvakrát do kapátka 😀 😀 😀

kett
2. pro 2007

ahoj🙂

susik77, muzu se zeptat, co jsou ty probioticke kapky? Daji se koupit v lekarne?

susik77
2. pro 2007

kett: ano, len v lekarni.Nazov je: Probioticke kapky pro deti, vyrobce firma Bio Gaia.Cena je dost vysoka: okolo 600 Kc, ale strasne nam pomahaju, bez nich sa mala pri kojeni strasne vrti a skoro vobec nepapa

susik77
2. pro 2007

balenie vystaci na mesiac.dava sa 1xdenne 5 kvapiek

katarina82
2. pro 2007

Já piju taky hektolitry fenyklového čaje, koupila jsem i Bio fenyklový pro novorozence 🙂

chchta, tak já to taky takhle zkusím. A když jsi ty kapky jedla ty, tak malému jsi už je nedávala vůbec, jo?

kett
2. pro 2007

susik77: diky moc. a je tam nejaka hranice, od kdy se mohou davat?

susik77
2. pro 2007

od narodenia

kett
2. pro 2007

dekuju🙂

chechta
3. pro 2007

katarina - ne ne - malému už nic nedávám 😉

luucia
3. pro 2007

Já sem taky pila fenyklovej čaj a působil u nás úplně opačně! Malá se po něm nemohla vyprdíkovat! Dr. říkala, že je několik procent dětí, na který působí opačně 😖









____________

janka08
3. pro 2007

Ahojte kupili sme tie kvapky a treba do nich naliat vodu?Tak tam pise?Neviete niekto