Kapky Babycalm. Kolik dáváte vy?

bramburka
30. lis 2007

Holky, koupila jsem ty kapky Babycalm, proteze malá teda prdí o 106. Pisou pred kazdym jidlem 10 kapek, u nás by to ale znamenalo treba 80 kapek denne, coz mi prijde teda hukot, jakože moc, kolik dáváte vy???

luucia
3. pro 2007

janka, jj, je tam riska, tak po risku nalij převařenou vodu 😉

jujka
3. pro 2007

baby a tie kvapky sú dobré aj na kakanie, alebo len na prdíky?

janka08
3. pro 2007

Luucijka a vy ich pouzivate??

luucia
4. pro 2007

janka, jj, používáme a kombinujeme se Sabem a je klid. Sice někdy dýl tlačí, ale nebrečí u toho a na konec všechno vytlačí 😉

janka08
4. pro 2007

Luci tak dufam ze aj nam pomozu s kakanim 🙂

rezetka
5. led 2009

jsou kapky i na předpis?

many
5. led 2009

možná jo,sabika taky předepisují 😉

dukie
5. led 2009

Kapičky nejsou na předpis, dají se volně koupit. 🙂

Doporučuji sledovat, co mimi na to. Hodně miminkům to pomáhá, ale není to zázrak pro všechny. Některé děti jsou citlivé např. na fenykl - těm to nepomůže, spíš naopak. Takže prostě asi jako u všeho nového u miminek... sledovat, jaká je reakce.

Nemaluji čerta na zeď, pouze uvádím to, co mě třeba nenapadlo, dokud jsem se o té citlivosti na fenykl nedočetla... 🙂

eliotka
5. led 2009

Holky, já tam liji kojeneckou vodu v láhvi...

krista
8. bře 2009

werminka • 1d • 24. březen 2008 v 11:23
Ahojte maminky, moc prosím o radu - nemáte některá zkušenosti s homeopatiky BabyCalm - proti bolení bříška? Náš chlapeček trpí na bolesti bříška, tak hledám nějaký osvědčený způsob nebo dobrou radu pro alespoň zmírnění bolístek. Slyšela jsem o přírodním léku BabyCalm - tak se chci zeptat, zda s ním máte některá zkušenost. Díky moc za jakékoli odpovědi nebo rady jak vyzrát nad bolístkami bříška........

ketka • 1d • 24. březen 2008 v 11:57
Ahoj werminko, my jsme měli s bříškem velký problémy a BabyCalm je to jediný co nám zabralo, samozřejmě to není 100procentní, ale zdálo se mi to opravdu nejlepší z toho co jsme vyzkoušeli 😉
Ale nevím, jestli to jsou homeopatika, to asi ne, ale to je jedno, hlavně že to zabírá 😉

petraluk • 1d • 24. březen 2008 ve 12:03
My jsme taky používaly Baby Calm. Malej ale nikdy moc velký problémy neměl, tak ani nevim, jestli opravdu zabírali. Jsou dělaný na přírodní bázi, ale že by to byli homeopatika to jsem neslyšela a ani to na nich není napsáno 😉

amalka007 • 1d • 24. březen 2008 ve 12:21
Ahojky, nam baby calm trosku pomohl. Taky funguje zavinovani. Baby Calm je mozne pouzit az od jednoho mesice.

marguerite • 1d • 24. březen 2008 ve 12:37
Ahoj, taky přidám názor, nám zabíral pouze BABY CALM, a v noci jsme dali a za chvíli bylo vyprděno a klid, takže já jen doporučuju, SABKY nám nezabíraly.ALe jak píe Amálka, až od ukončeného 1měsíce ☹

berynka • 1d • 24. březen 2008 ve 12:43
Ahoj, nám taky jako jediný Baby Calm pomáhal. A dáváme ho i teď 😉 . Důležité je ho opravdu pravidelně dávat před každým jídlem/kojením.

marguerite • 1d • 24. březen 2008 ve 13:16
Přesně Bery, já ho začla minulý týden dávat znova, páč se prdíky v noci asi vrátily a je klid. Jen ten zvyk ho zase dávat...ale už se lepším 😉

ketka • 1d • 24. březen 2008 v 18:03
Já ho taky ještě občas dávám. A myslim, že kdyby se člověk poradil s doktorkou, možná by ho dovolila používat dřív, vždyť Sab je taky já nevim od kdy a nám ho předepsala už asi ve dvou týdnech 😉

kupinka • 1d • 24. březen 2008 v 19:33
Nám na koliky zabral jedině Babycalm-nedám na něho dopustit... 🙂 😉

zusma • 24. březen 2008 v 19:35
Já ho začala dávat na konci3.měsíce a malá od té doby netrpí na bolesti bříška. Nevím, zda je to baby calmem anebo tím, že jí tyto problémy prostě přestaly. Dávám ho občas dodnes a vše ok.

gabca1 • 1d • 24. březen 2008 v 19:37
zusma - u nás to samé 🙂

zusma • 24. březen 2008 ve 20:23
Před tím mi malá často křičela a od té doby je fakt zlatá. Předevčírem o ní jeden příbuzný prohlásil, že je to nejhodnější dítě ve střední Evropě 🙂 😵 Prostě od té doby skoro vůbec nekřičí

bambulka36 • 1d • 24. březen 2008 ve 20:46
Nám Babycalm taky moc pomáhal, malá po něm byla fakt spokojená, dávala jsem jí ho před každým jídlem a byla v pohodě. Fakt vřele doporučuju.

jandalinka • 1d • 24. březen 2008 ve 21:03
Werminko:Baby Calm určitě homeopatika nejsou,jsou to prostě kapky na přírodní bázi a proto se může dávat víc kapek a neublíží.
My jsme ze začátku používali Sab,ale asi po 14dnech jsme přešli na Baby Calm a bylo to znát.Kolem 3měs.se to zlepšilo a tak jsem přestala používat,ale teď se znovu vrací kroucení malé,tak jsem dala Sab,ale nic,žádný účinek, za týden hned jsem šla koupit Baby Calm,prostě jsou super a okamžitý účinek.

dygab • 1d • 24. březen 2008 ve 21:25
Ahoj, bez baby calm bych asi neprezila🙂. Jsou bakecne a vzdy zaberou.

rada8 • 25. březen 2008 ve 13:54
ahoj, my jsme také zkusili Sab ale ten nám vůbec nezabral, pak jsme přešli na Baby Calm a už je to o něčem jiném. Jen bych se chtěla zeptat, nevíte jak dlouho v kuse se může používat?Malá má 4měsíce.díky

prochajda • 1d • 25. březen 2008 ve 14:23
Ahoj Werminko, už přes tři měsíce bojujeme udatně s prdíky. Zkoušela jsem všechno možné od Sab, přes Lefax, nahřívání bříška, masáže fenyklovým olejíčkem, houpání na balonu, třešňové pecky. Nic. Než Ondřeje cpát ustavičtě nějakou chemií, začala jsem používat Baby calm a pak na doporučení lékařky ještě homeopatické čípky Viburcol. Je to daleko lepší, ale jelikož používám Baby calm i čípky současně, nevím jistě, který z nich více zabírá. A jak je dlouho používat? Nevím přesně, po otevření a doplnění vodou se musí spotřebovat do měsíce a co se týče délky, řekla bych, že neuškodí, protože jsou čistě přírodní. Takže bych se nebála je dávat pořád, dokud si malý prďolka nepomůže sám.

kasli • 1d • 28. březen 2008 ve 20:43
Já také na Baby Calm nedám dopustit, nás začaly trápit prdíky od 3. měsíce a od té doby je dáváme pořád sice někdy z přestávkami ale dáváme!! Ale opradu je důležité dávat kapička před každým kojením!!! Já je dávala ze začátku jen někdy a ten účinek nebyl takový! Pak jsem je dávla poctivě před každám jídlem a výsledek byl hned znát 😉 Teď už nás prdíky tolik netrápí, ale i tak Baby Clam dávám pro sychr každou noc, je to čistě přírodní věc takže nemůže prďolovi uškodit 🙂

marcim • 2d • 28. březen 2008 ve 21:57
Taky Babycalm dáváme a zdá se mi,že účinek je lepší než u Sab.Ze začátku jsem ho dávala pravidelně,před každým kojením a bylo to o 90% lepší než bez nich.Teď už jenom při bolení a nedávám ho už tak pravidelně.Spíše na noc,aby měl brouček večer pokoj...(a já taky) 😅 A homeopatika to určitě nejsou.Je to čistě přírodní léčivo.

petra.vavra • 1d • 29. březen 2008 ve 13:07
ahoj, my používáme baby calm od toho 1. měsíce a nedám na něj dopustit. Do 3. měsíce jsem ho používali denně, pak na chvilku malou to bolení přešlo, ale zase se nám vrátilo a tak jsme na něm zpět. Dávám ho 3x denně a hlavně na noc. Sice máme v noci takovou kanonádu, že se občas ani nevyspíme, jak se smějeme, ale naše drahá ráno vstává s úsměvěm na tváři a bez boleti bříška. Jinak se přidávám k názoru, že o homeo nejde, ale čistě o přírodní produkt. 😀

nensy • 2d • 29. březen 2008 ve 13:36
ahoj mi taky používáme baby calm od narození a nedám na něj dopustit.od té doby co ho používáme tak máme po prdíkách doporučila jsem ho kamarádce protože její holčička taky trpěla na prdíky hlavně večer a je nadmíru spokojená takže ti ho můžu s radostí doporučit.v ůbec tím nic nezkazíš ba naopak.

zusma • 29. březen 2008 ve 13:41
Myslíte že ho můžu nakapat do odsátého MM a dávat ho tak malé? Já to teda tak dělám, malou už bříško netrápí, ale nevím,zda se to do toho mlíka vlastně může vůbec dát.

nensy • 2d • 29. březen 2008 ve 13:52
tak to nevím já to kapu malí rounou do pusinky.

marcim • 2d • 29. březen 2008 v 17:40
Do MM to jde taky,ale já to dávám z kapátka rovnou do pusinky.Je to jednodušší.Když vidí kapátko,tak se na něj začne telit a mlaskat a ví,že pak příjde pořádná bašta. 😀

janickabez • 1d, 10tt • 29. březen 2008 ve 20:03
tak to je u nás to samé...baby calm nám pomohl víc než sab simplex...do kapátka musím dávat málo, jak jí ho dám k pusině, hned mi to vysosne 😀 😀 😀 upírka jedna...večer když se trochu plače, dáváme kapku na dudlík 🤐 ...to je hned klid 🤐

kalo • 1d • 29. březen 2008 ve 20:08
Baby calm ale nejsou homeopatika, neeee??? To je jen nějaký bylinkový preparát z anýzu, fenyklu atd...Nicméně nám zabral...

akcul • 1d • 29. březen 2008 ve 20:37
Tak nám zase Baby Calm nepomáhal, ale Sab Simpex jo. 😉

mangal • 1d • 1. duben 2008 v 19:55
Nám babycalm zabral okamžitě, začala jsem ho dávat v 8 týdnech před každým kojením a dávala až do 5 měsíců ( nejprve 5 kapek, pak 4,3..) 10 kapek jsem si nechávala na těžké případy, což skoro nebylo. Sab nám nezabral vůbec a hlavně mi vadil ten cukr a to aroma. Sestra má mimi 3 týdny babycalm se smí od měsíce, ale zkusila jen 2 kapky a malá je jak vyměněná, už se nekroutí, sab jí taky nezabral.
Jinak já dávala od začátku na lžičku samotné, úplně v pohodě, dokonce je to průprava potom na normální papání, alespoň se skamarádí se lžičkou.

krista
8. bře 2009

usounek25 • 1d • Dnes v 15:06
Ahoj, kdo prosím používáte kapičky Baby calm, dáváte je miminku před jídlem přímo do pusinky nebo je zamícháte do jídla. My jsme na UV. V návodu píší, před jídlem, někdo mi zase říkal dávat do papu, tak nevím.

shaula • Dnes v 15:08
Já jsem jim je kapala kapátkem před jídlem. Musím říct, že jim chutnaly, i když zrovna řvali, tak se při nich uklidnili🙂))

usounek25 • 1d • Dnes v 15:19
A můžeš mi prosím napsat jak jsi je kapala?? Normálně tím kapátkem do pusinky nebo na lžičku a potom nechat spolknout??

ronie • 2d • Dnes v 15:57
já tim kapátkem taky do pusiny, jednou sem to nakapala na lžičku, abych věděla, jaký množství nasát a teď to rovnou celý dám spolknout z toho kapátka, do UM to nedávám pač by to změnilo hodně chuť-sab simplex sem dávala do UM, ten jen osladil 😉

campi • 1d • Dnes v 16:36
Ja davam pred jidlem, nekdy kapatkem a nekdy lzickou - zda se mi, ze kapatkem pak hodne polyka a nasava vzduch. Davam nepravidelne, kdyz se mi zda, ze brisko vic trapi. Ta lahvicka nam vydrzi tak na mesic.

shaula • Dnes v 17:03
Já kapátkem přímo do pusinky. Napřed po kapkách, a až jsem zjistila, kolik asi je to předepsané množství, tak už to dávám od oka a stříknu jim to do pusinky najednou. Fakt je, že mlíku by to asi hodně změnilo chuť, to má Ronie pravdu, je to dost aromatické.

dnada • 1d • Dnes v 17:33
já dávam i sabíka i baby calm na lžičku,malýmu to chutná i samotný a střídala sem je

jo a tady už je diskuse o kapičkách 😉

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

krista
8. bře 2009

myslik • 1d • 20. březen 2007 v 15:23
Maminky, chtěla jsem se zeptat zda dáváte kapky přímo do mlíčka (nutrilon) nebo dáváte samostatně lžičkou??!!

gedren • 2d • 20. březen 2007 v 16:44
ja kojim a davam na lzicce a je to v pohode (= zabiraji a Helenka si nestezuje, je fakt, ze dostava na lzicce i zelezo, tak uz je zvykla 🙂)

mapris • 1d • 20. březen 2007 v 17:04
myslik,
my jsme na Bebě a dávám to do mlíčka, a má to super účinky :o))

carodkaa • 1d • 20. březen 2007 v 18:16
aohjky taky jsme je pouzivali a davala jsem je malymu jen samotny na lzicce a v poho 😉

lelele • 1d • 20. březen 2007 ve 20:01
Ahoj, my jsme na sunaru HA a davam Ani kapky na lzicce preventivne kazdy vecer a v noci. Funguji bajecne a na lzicku je Anula zvykla, protoze tak dostava i caj a ze zacatku jsem ji i lzickou dokrmovala.

anavka • 20. březen 2007 ve 20:14
My dáváme Baby calm přímo z toho kapátka do pusinku. Nejdříve jsme dávalai skoro mezi každym kojenim a teď preventivně večer, malý totiž strašně chutná 😉

mikulka • 1d • 31. srpen 2008 v 17:14
Holky, a může se dávat úplně od narození?

maruska39 • 1d • 31. srpen 2008 v 17:16
Tak já dávám na lžičku a báječně nám to jde,na lžičku to uměl od narození a dávám mu je 3x denně,někdy i víc,když má trápení 😉

kalo • 1d • 31. srpen 2008 v 17:21
mikulka: je tam na letáku uvnitř psáno, že od ukončeného 1 měsíce.... 😉

gilotek • 1d • 31. srpen 2008 v 19:06
dávali jsme před každým kojením přímo z kapátka, ted jen když si vzpomenu, aby bříško nebolelo 😵

krista • 1d, 13tt • 31. srpen 2008 ve 20:43
Ahojky,
my jsme dávali na lžičce před každým kojením a nepomohly 😖 😅 a jak píše kalo jsou opravdu od 1.měsíce, ještě si pamatuju jak jsem čekala na 8.4. kdy malý ten měsíc bude abych to do ní mohla "naládovat" 😀

llucinka • 1d • 31. srpen 2008 ve 21:22
mikulko: opravdu jsou od 1. měsíce, ale nám také moc nepomohly. Ale co si pamatuju, holky kupovaly nějaké dražší, a ty zabraly skoro všem. U nás nezabralo nic, trošku cvičení a poloha na tygra. Ale museli jsme to přestát, samo to odeznělo... 😉

jandalinka • 1d • 31. srpen 2008 ve 21:34
nám pomohli a pomáhaj do teď 🙂 .Dávám lžičkou nebo přímo kapátkem nakapu do pusinky 🙂

llucinka • 1d • 31. srpen 2008 ve 21:42
jandalinko: Tak to závidím, s těmi prdíky to byl opravdu boj... Ale je dobře, že to je jen období, které prostě přejde... 😉

makinka.1 • 1d • 31. srpen 2008 ve 22:12
Taky davam kapatkem primo do pusinky.Ted uz ne tolik,uz nas to preslo,spis kdyz si vzpomenu nebo kdyz vic place a vypada to na boleni briska.Na lzicce papal Sab,ten mu smakoval taky. 😉

lenkabu • 1d • 31. srpen 2008 ve 22:15
Dávám kapátkem přímo do pusy 😉

pec • 1d • 31. srpen 2008 ve 22:23
Tak my dáváme kapátkem taky přímo do pusinky. Malé to moc chutná. Dřív dostávala Sab, ten jí taky moc chutnal, ale nějak nám asi po 2 měsících přestal účinkovat. Přesli jsme na Baby Calm a spokojenost!! Pro nás je perfektní. Ale mám 2 kamarádky a jejich dětem Baby Calm nezabírá a používají jenom Sab. Chce to vyzkoušet.

Holky, chci se zeptat. Malé bude za chvíli půl roku a pořád jí bříško trápí. Sice už jí stačí Baby Calm jen 2x denně (dříve před každým kojením), ale nevím, jestli to i tak není už moc dlouho. Všude píšou, že by to po třech měsícíh mělo přejít. Aby si na to nějak nenavykla. Zkoušela jsem jí ho nedat a byl to děs. Skoro vůbec si nemohla prdnout a když už, tak u toho plakala. Nemám to sdrce jí tak trápit. Co myslíte? Kdy to přešlo Vaše dětičky?

krista • 1d, 13tt • 1. září 2008 v 07:21
Pec tak u nás to přešlo teprve nedávno 😖 Některý děti na to trpí prostě víc ☹ a kolikrát si ještě popláče. Já jsem začla kolem 4,5měs. dávat Hylak Forte a ten nám strašně pomohl, jinak nezabraly žádné kapičky, po Sabu nebo Lefaxu mi akorát zvracela ... a probiotické (ty dražší jak tu někdo zmiňoval) jsme nezkoušeli 😉

kacka.va • 1d • 1. září 2008 v 09:14
babycalm se může dávat hned od narození, akorát by o tom měla vědět doktorka. nám babycalm pomohl. ještě jsme měli sab simplex a ten je na nic, z mých kamarádek Sab nepomohl nikomu, akorát dětem víc chutnal.

ygreen • 1d • 1. září 2008 v 16:58
hylak forte by měl být dokonce účinější než drahé ProBio kapky od Gaia. To my bylo řečeno v lékárně Jen jsou hnusné, zatímco ty drahé bez chuti.

krista • 1d, 13tt • 1. září 2008 v 17:20
Tak to jsem neřešila jestli je to hnusný nebo ne, hlavně že to zabralo 😅 Když mi brečela celý den, tak bylo jedno jestli jí dávám dobrý sladký kapky, který nezaberou nebo hnusný kyselý kapky, který zaberou 🙂 😉

kopcik • 1d • 2. září 2008 v 11:09
pec: můj malý bude mít 2 měsíce a taky nás trápí bříško. netrpělivě jsem očekávala 3. měsíc, že by to mělo přejít, ale včera mi sousedka řekla, že jejich malou trápily prdíky DO 3 LET!!!!! že jezdili po nemocicích, ale nic nepomohlo... 😖 no tak to snad náš případ nebude.... docela pomáhají probiotické kapky.

kozimura • 1d • 2. září 2008 v 19:16
Tak my jsme je dávali na lžičce a pomohly.Pak se taky dávají Probiotické kapičky,ale 5ml stojí kolem 600kč-jsou to živé bakterie.Doporučili nám je v 1m po průjmu a pomáhaly taky.

evunka • 1d • 2. září 2008 v 19:40
My dáváme Calm přímo z kapátka. Kombinuju to ještě se Sab Simplexem, úplně to nezabírá, ale aspoň trochu to pomáhá. Bez těch kapiček to bylo peklo. Čekala jsem taky na třetí měsíc, ale nic. Pořád nás to trápí... ☹

kozimura • 1d • 2. září 2008 v 19:58
Evun:u nás to skončilo,jakmile se Terka začla přetáčet a tím se více hýbat.Pak už si pomohla sama.

evunka • 1d • 2. září 2008 ve 20:26
kozimura - 🙂 děkuju, budu se modlit aby se mu to brzo povedlo a začal se brzo točit...

lenulin • 1d • 2. září 2008 ve 21:46
ahojky, tak já taky zkouším všechno, ale je to střídavě oblačno 3dny je pohoda a dva dny trápeníčko,ale myslím že je to v normě podle popisu jiných mamin.ty probiotické kapky jsou drahé já je kupuju na slovensku tam stojí 300sk tak se mi to vyplatí, bydlím u hranic.Jsou uplně stejné jen o hodně levnější.Tak mám pocit, že vydělávají na bolesti malých dětí je to smutné.Zajímalo by mě kolik je skutečná hodnota.Když to na Slovensku může byt o víc jak polovinu levnější.

kopcik • 1d • 3. září 2008 v 06:27
lenulin: taky jsem si nechala dovézt ty kapky ze slovenska. vypadají stejně, firma je stejná, ale je na nich napsáno, že jsou od 3. měsíce. na těch českých je ale od 1. měsíce. můj maličký má teprve měsíc a půl a tak nevím, jestli mu ty slovenské můžu dávat. nebo nevíš, jestli je na slovensku jiné zákony ohledně podávání léku mimčům?

lenulin • 1d • 3. září 2008 v 10:52
no já myslím že je můžeš v poho dávat mně to o těch kapkách řekla porodní asistentka a jsou to úplně tytéž jako u nás.Asi to tam mají trochu jinak.Tak bych byla klidná.Na sab syplexu je to taky tak napsáno a dávám to od začatku.A hylak ten je taky pro starší děti a my jsme ho kvůli potížím dávali už ve 2měsících a doporučila nám to doktorka

krista
20. bře 2009

palenda • 1d • Dnes ve 13:41
Hledala jsem a v různých diskuzích o prdíkách apod., se o Baby Calmu píše, ale stejně by mě zajímaly některé zkušenosti vyloženě jen s Baby Calmem.

My ho už 2 měsíce používáme a mám pocit, že pomáhá, jen se mi občas stane, že má malý hodně vodnatou stolici a několikrát denně a tak mě napadlo, jestli to nebude mít souvislost s kapičkama...
A tak mě napadlo, jak často kapete? Před každým kojením nebo jen občas? A dáváte těch 10 kapek nebo míň?

Prostě by mě zajímaly Vaše zkušenosti - jakékoli - s Baby Calmem. 😉

leonka • 1d • Dnes ve 13:54
ahoj. My Baby calm používáme už asi 5 měsíců. Můžu na něj říct jen chválu. My dávali ze začátku ta 6 kapiček před každým krmením(nekojila jsem) a te´d už to jen odhadujem. Občas, když někam jedeme, ho zapomenu doma, ale malá to zvládá i bez něj. Ta vodnatá stolice je asi normální-Baby calm na to podle mě nemá vliv. Malá má stolici ob den, takže ani na četnost to nemá vliv.
Kamarádka co mi ho doporučovala dávala 2 kapky na lžičku před každým kojením. A taky ho chválila.

Občas, když se s manželem něčím přejíme, tak je malé ujídáme

shaula
20. bře 2009

Taky máme dobré zkušenosti, jedině Baby Calm nám trošku pomohl s bolením bříšek. Dávala jsem ho napřed cca 3x denně, později už jen večer. Dávala jsem podle návodu, později už jsem věděla, kolik to v tom kapátku je, tak jsem to dávala odhadem, jako Leonka.
Palendo, jak starý je synáček? (Tady se mi to nezobrazí.) Pokud je ještě malý a hlavně plně kojený, tak stolice může být i hodně řídká. Pokud by se ti to ale nezdálo, nic nezkazíš, když zajdeš k doktorce.

palenda
23. bře 2009

Shaula - malému teď bude 10 týdnů a plně kojím. S tou stolicí to má tak, že některý den je víc řídká a to pak z něho fakt lítá. Někdy zase trochu hustší a pak trochu víc tlačí. První měsíc mi kakal několikrát denně (ale on taky hodně baští, tak doktorka říkala, že je to v pohodě), ted se mu to asi teprve začíná harmonizovat. Tak snad to bude ok.

palenda
23. bře 2009

Jinak jsem koukala, že se tu řešilo, od kdy kapičky dávat - nám Baby Calm doktorka doporučila hned, jak jsme přišli z porodnice - takže to bylo málemu 8 dní. A řekla, že je můžeme klidně používat hned.

mabe
27. dub 2010

holky, chtela bych se preptat. my pouzivaly od porodnice sab simplex, nepripadalo me, ze by ji to nejak pomahalo. dlouho tlacila az si prcla, stolici uz od zacatku jsme mely nekolikrat denne, ty prdici...pred tydnem jsem koupila baby calm, davam tak 5-6x denne pred jidlem, k tomu jeste ty probioticky kapky. prdici nas trapi porad, porad se mala krouti a heka,ale uz to jde ven, nahlas prdime i kdyz se kroutime. nekdo rikal, ze to trva delsi dobu asi 14 dni nez zaberou nebo uz muzu tento stav, ze si prdi celej den nahlas i kdyz s namahou za uspech? nevim, co si mam o tom myslet. diky za nazor.

mariekaterina
28. dub 2010

Nám baby calm pomáhá hned jak je nakapeme, střídám to s sabem a je to v pohodě jen kakáme co 5 dní doktorka říkala že je to v poařádku....spíš jsem slyšela že probiotika zabírají později. 😉

marki.s
29. zář 2010

Chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost se zvracením po podání BabyCalm? Když jsem ho malé dala poprvé, podruhé, bylo to super, ani ty noci neplakala, nekroutila se, ale další dny, jak jsem jí ho před kojením dala, hodila takovou "tyčku", že jsem se až vylekala. Nikdy před tím nezvracela. Den jsem ji nechala odpočinout, aby se bříško uklidnilo, zkusila znovu, tentokrát během kojení a to samé. Je mi jí líto, ale může se něco takového dít nebo v čem je problém?

kaculka46
29. zář 2010

@marki.s máme ten stejný problém.Po BabyCalm zvracíme tak dáváme Sabík.Taky nás trápí reflux tak to může souviset oni jsou takový hodně navoněný po těch bylinkách.

marki.s
29. zář 2010

@kaculka46 Tak to je v prčicích... ☹ ! Byla jsem ráda, že jsme našli něco, po čem se nám uleví

pavlinasp
12. říj 2010

ahoj, taky přispěju... nám teda Baby Calm nezabral vubec, pak jsme přešli na Sab simplex, teda jako postupne, teda v kombinaci, pak samotny sab, opet nic, pak jsem pořídili probioticke kapky biogaia, přidali k sabu a bylo to... nakonec sab došel, zůstaly jen kapky a prdíky se nevrátily... takze ... zkouset zkouset zkouset... kauzde mimi je fakt jine... 😒

martulikk
26. říj 2010

Ono každému vyhovuje něco jiného... My jsme začali kapkami Sab simplex, malá ale začala hooodně zvracet... Po týdnu (jakmile byly malé 4 týdny) jsme přešli na BabyCalm a zlepšilo se to, i když tedy ne nijak závratně... Nevím už přesně jak dlouho jsme ho používali, ale po nějakém čase jsme přidali kapky Bio Gaia a to teprve pomohlo... Dávali jsme tedy malé i BabyCalm i Bio Gaia 😉

jankar
26. říj 2010

holky ,my dáváme ty probiotické kapky biogaia už skoro týden a nic ☹ i v kombinaci s tím baby calm.....já su už nešťastná 😔

lidiab
26. říj 2010

@jankar U nas Biogaia kapky zafungovaly cca za 7 dni. Bylo to takove postupne, rval min min a nakonec prestal rvat vubec. Zkus jeste nejakou dobu vydrzet, treba to jeste zabere. Kazdopadne i kdyz nezaberou tak urcite neuskodi. Na nas babycalm take vubec nefungoval, dokonce si mi zdalo ze jeste vic nadymal. Stejne tak jako mne nadymaji kojici caje obsahujici fenykl, ktery Babycalm take obsahuje. Opravdu je to velmi individualni 😒

jankar
26. říj 2010

@lidiab jé tak to jsi mě potěšila 🙂

pavlinasp
27. říj 2010

jj, přesně jak říká lidiab, nikdy nevíš co zabere... a s probiotickyma kapkama vydrž, uvidíš že se to zlepší... ;)

ridley2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cacenka_d
9. črc 2014

10 kapek pred jidlem jsme meli v dobach nejhorsich 🙂

engele
2. zář 2014

Holky, je tam psané 10 kapek, ale já tam mám pipetku, tak jaké množství je těch 10 kapek?