Kapky Pamycon na rýmu. Zabraly vám?

10. března 2016 
Ahoj maminy, malá měla 3 týdny rýmu a má ji znova, tak dostala antib.kapky Pamycon. Máte s nimi zkušenosti, zabraly vám???
1. dub 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pessy, my je dostáváme docela pravidelně, do nosu i do uší, a je fakt, že nám vždycky pomohly a nikdy se nám to do uší nedalo tak, abysme museli na píchání
1. dub 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pessy, my je měli taky už 2x nebo 3x a vždycky nám pomohly, do týdne bylo po rýmě
1. dub 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky a myslíte, že to můžu kombinovat i s Nasivinem do nosu?Přijde mi, že ji to zatím neuvolnuje nos, tak jsem ji kápla ještě Nasivin?Nebo raději ne?Mooc díky!!!
1. dub 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
my je také měli, když jsem měli bakteriální rýmu a zabraly. A k tomu kombinování - já bych je kombinovala asi jedině s Vincentkou - ta je přírodní, s jinými kapkami bych je nekombinovala...
1. dub 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamycon není na uvolnění nosu,tak klidně kombinujte.
1. dub 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme je měli a zabraly
nos jsem ještě vytírala Libenarem, takže postup který mi řekla dr. byl Odsát - vytřít Libenarem - odsát znova - vytřít Pamyconem

jinak nachlazení taky trvalo tři týdny, u těch malých dětí to opravdu trvá šíleně dlouho (a to Matýsek ani neměl teplotu)
1. dub 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já dostával tyhle kapky pro obě děti. Vždy pomohli. A když už to měl kluk hodně, tak sem k tomu ještě kapala Nasivin. Taky dobrý kapky.
2. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, jestli při podávání těchto kapiček se musí s prckem zůstávát doma, když to jsou antibiotika, nebo jestli s ním můžu ven.Díky za radu.
12. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucajdak Zrovna jsem se chtěla zeptat na to samé..jestli se s těmi kapkami může ven?
Terce píchali v polov. března ucho, 3 neděle, než se jí to zahojilo a o víkendu ji praskl bubínek a začal téct z ucha hnis.. je to furt dokola, už jsem z toho dost unavená..do školky jsme chodily celých 9 dnů!
Kombinovat s nosními kapkami se to prý může, naopak se to doporučuje, nejdřív prý nosní kapky a pak ten Pamycon..
18. dub 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
na hnisavou rýmu je výbornej nosní sprey Sterimar s mědí ,fakt doporučuji
22. kvě 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my teda si spadáme do kategorie ne zrovna spokojených Vůbec nám nezabraly,co nám pak pomohlo byl Mucoseptonex
22. kvě 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám taky nepomohli, spíš nám zabírají kapky dělaný v lékárně
23. kvě 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, máme 6. měsíců a dnes jsme také dostali kapky pamycon.Můžete klidně ven, ale musí být pěkně. Jinak kapky máme podruhé.Poprvé zabrali a do týdne byl klid.
Tak vydržte, bude dobře.
12. říj 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mam prozbu mam 7 mesícní miminko a dostali sme kapky pamycon a mam ji vytirat jen nos muzu ji i kapnout co myslíte????
10. bře 2016 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek