Kapky Pamycon na rýmu. Zabraly vám?

pessy1
1. dub 2008

Ahoj maminy, malá měla 3 týdny rýmu a má ji znova, tak dostala antib.kapky Pamycon. Máte s nimi zkušenosti, zabraly vám???

panterka
1. dub 2008

pessy, my je dostáváme docela pravidelně, do nosu i do uší, a je fakt, že nám vždycky pomohly a nikdy se nám to do uší nedalo tak, abysme museli na píchání 😉

andilek
1. dub 2008

pessy, my je měli taky už 2x nebo 3x a vždycky nám pomohly, do týdne bylo po rýmě 😉

pessy1
autor
1. dub 2008

Díky a myslíte, že to můžu kombinovat i s Nasivinem do nosu?Přijde mi, že ji to zatím neuvolnuje nos, tak jsem ji kápla ještě Nasivin?Nebo raději ne?Mooc díky!!!

artuse
1. dub 2008

ahojky,
my je také měli, když jsem měli bakteriální rýmu a zabraly. A k tomu kombinování - já bych je kombinovala asi jedině s Vincentkou - ta je přírodní, s jinými kapkami bych je nekombinovala...

ria80
1. dub 2008

Pamycon není na uvolnění nosu,tak klidně kombinujte.

lu777
1. dub 2008

taky jsme je měli a zabraly
nos jsem ještě vytírala Libenarem, takže postup který mi řekla dr. byl Odsát - vytřít Libenarem - odsát znova - vytřít Pamyconem

jinak nachlazení taky trvalo tři týdny, u těch malých dětí to opravdu trvá šíleně dlouho 🙄 (a to Matýsek ani neměl teplotu)

jitka83
2. dub 2008

Ahoj, já dostával tyhle kapky pro obě děti. Vždy pomohli. A když už to měl kluk hodně, tak sem k tomu ještě kapala Nasivin. Taky dobrý kapky.

lucajdak
12. črc 2010

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, jestli při podávání těchto kapiček se musí s prckem zůstávát doma, když to jsou antibiotika, nebo jestli s ním můžu ven.Díky za radu.

rosanela
18. dub 2011

@lucajdak Zrovna jsem se chtěla zeptat na to samé..jestli se s těmi kapkami může ven?
Terce píchali v polov. března ucho, 3 neděle, než se jí to zahojilo a o víkendu ji praskl bubínek a začal téct z ucha hnis.. 😒 😒 je to furt dokola, už jsem z toho dost unavená..do školky jsme chodily celých 9 dnů! 😒
Kombinovat s nosními kapkami se to prý může, naopak se to doporučuje, nejdřív prý nosní kapky a pak ten Pamycon..

misula29
22. kvě 2011

na hnisavou rýmu je výbornej nosní sprey Sterimar s mědí ,fakt doporučuji

crca
22. kvě 2011

Tak my teda si spadáme do kategorie ne zrovna spokojených 😀 Vůbec nám nezabraly,co nám pak pomohlo byl Mucoseptonex 😅

vojtisek2007
23. kvě 2011

nám taky nepomohli, spíš nám zabírají kapky dělaný v lékárně 🙂

rrose1
12. říj 2011

Ahojky, máme 6. měsíců a dnes jsme také dostali kapky pamycon.Můžete klidně ven, ale musí být pěkně. Jinak kapky máme podruhé.Poprvé zabrali a do týdne byl klid. 🙂
Tak vydržte, bude dobře.

petrunicka
10. bře 2016

Ahoj mam prozbu mam 7 mesícní miminko a dostali sme kapky pamycon a mam ji vytirat jen nos muzu ji i kapnout co myslíte????😕

dalja789
19. dub 2018

těžko říct jestli to jde takhle kombinovat.Každopádně bych to sama nedělala, raději se poraďte v lékarne, nebo s lékarnikem.

martinides
17. kvě 2018

sama bez odborné pomoci, rady bych určitě nic nezkoušela. Zkuste se poradit alespoň v lékarně.