Kde v Brně koupim kapky Vigantol?

lucie30
24. zář 2010

Ahoj holky, poradíte mi prosím, kde lze teď sehnat v Brně kapky Vigantol? V lékárně mi řekly, že mají výpadek a budou je mít až v listopadu, ale mám si obvolat i jiné lékárny a třeba je někde ještě budou mít. Ale volala jsem ke Sv. Anně, na Obilní trh, do Bohunic a nikde je nemají... Děkuji za radu

naty
24. zář 2010

my je koupili v globusu,ale to bylo už v červnu, tak nevím, jak ted mají zásoby... 😉

emme
24. zář 2010

Ahoj, asi před měsícem jsme koupili na ul. Josefská v lékárně a měli.

sunea
24. zář 2010

Mne v lekarni povedali, ze tie kvapky este dlho nebudu, ak este vobec niekedy budu.

selene
24. zář 2010

ahoj, já si je vyzvedla tento týden v lékárně v Bystrci ve středisku Max

shaula
24. zář 2010

No a kdybys je nesehnala, tak se taky svět nezboří, je to "jen" prevence 😉 A na Slovensku je úplně stáhli z trhu.

asimetria
25. zář 2010

pozor to není prevence!!! je to vitamín D a je velmi důležitý pro vývoj kostí! Zvlášť teď když už není tolik sluníčka tak bych to určitě nepodceňovala... omlouvám se od odbočení od otázky
pokud vigantol neseženeš určitě se poraď s pediatrem

nejinka
25. zář 2010

Ahoj, mají je na Vinohradech na Pálavském nám. v lékárně

k.ate
25. zář 2010

nám pediatrička poradila místo vigantolu dávat mrněti kapky mlutitabs... protože vigantol má právě teď ten výpadek kvůli nějakýmu průšvihu s tím kapátkem, takže i kdybych je nakrásně sehnala, určitě bych to mrněti nedávala... 😕

abdikate
16. dub 2016
Uživatel abdikate je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdikate.

Hlavne s receptem, bez toho vam to nedaji 🙂

zuzimuk
27. dub 2016
Uživatel zuzimuk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzimuk.

A na jak dlouho vydrzi, mame ho par dni.

smetttanov
8. kvě 2016

Ty brdo tak to nevim, ale mela jsem vzdy druhy do zasoby az mi prvni dojde, chtela jsem ho davat pravidelne a nevynechat

julisa88
28. kvě 2016
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Vsechno se musi davat pravidelne aby to melo nejaky ucinek