Krémy na zadečky proti opruzeninám bez chem. přísad

vendeta
5. srp 2008

holky doporučte mi krem na prdelku pro miminko bez konzervantů atd...
mám bepanten ten asi je
poridila jsem i rybilku ale ta obsahuje humusy ☹
tak poradte?neco od weledy? s ćim jste byli spokojeny, díky

prada
5. srp 2008

My používáme Bepanthen a když je nejhůř, tak Pytiol.

minea
5. srp 2008

vendeto, a co rybilku, co se míchá přímo v lékárně? U nás to prodávají jako dětskou mast s rybím tukem - používala jsem jí první čtyři měsíce. Teď jsem už delší dobu spokojená se Sudocremem, ale nevím, co obsahuje...

vendeta
autor
5. srp 2008

minea, díky za typ v lekarne se optam pa 😉

frog
5. srp 2008

A co vinohradská mast??Taky jí míchaj v lékarně

lendy1
5. srp 2008

co Weleda, Cannaderm, Lavera a nebo nějaká jiná přírodní nebo Bio kosmetika 😉

kijonkova.k
5. srp 2008

My máme Rybilku od narození a jsme velice spokojení.

vendeta
autor
5. srp 2008

o.k.díky 🙂

gilotek
5. srp 2008

U nás vyhrál sudocrem. Je super. Poradila mi ho i na kožním, když se malej hrozně opruzoval. Je i na akné, popáleniny, exémy a tak. 😉 Prodávají se 2 velká balení. Menší za 85kč a velké 125g asi za 120kč. To nám vydrží asi na měsíc. A mě hezky voní 🙂

schnek
5. srp 2008

vendeto, já kupuju v lékárně dělanou rybilku, která bez konzervantů a ostatních přísad 😉

kristi
5. srp 2008

hmmm, tak to nevim. My jedine Imazol

petronilla
5. srp 2008

My taky používáme Rybilku a v pohodě,když je opruzená tak Bepanthen,ten zabere hned. 🙂

ssaara
5. srp 2008

My používáme Lavarizinovou mastičku,dávali nám ji i v porodnici,prodávají ji namíchanou v lékárně asi za 45 Kč a jsme s ní spokojeni.

krista
5. srp 2008

Ahojky,
my používáme taky Rybilku, když se malá narodila tak jsem zkoušela všechno možné a nejvíc námi vyhovuje i finančně, na ten "smrad" jsem si zvykla 😀 už mi to ani nepřijde 🙂

kristi
5. srp 2008

a to mazete ty deti porad? jako pri kazdym prebalovani?

schnek
5. srp 2008

mimino jsem mazala pořád a časem pak už jenom na noc a teď jenom při rudým zadku 😉

krista
5. srp 2008

Kristi já jo 🙂
Měli jsme problém s opruzeninama, ale asi spíš vinou moučnivky a pak taky vinou vlh. ubrousků, ona na ten zadek nic jen tak nesnese, musím omývat vodou a proto raději pořád mažu, kdy s tím přestanu to jsem ještě ani nějak neřešila 😅 😀 Ještě jsi zmiňovala ten Imazol - tak tím jsem mazala jen když byla opruzená, jinak se asi pořád používat nemá ne? Na krabičce myslím píšou 2x denně 😉

kristi
5. srp 2008

ja ji nemazala vubec, pokud se teda nenaskytl problem. Nastesti je Mia drzak a hned tak neco ji nerozhodi 🙂

krista
5. srp 2008

My máme právě pořád něco - myslim takový ty povrchový věci - moučnivku, loupající se hlavičku, zánět v očích, koliky ... 😖 Ale to hlavní je ťuk ťuk ťuk v pohodě 😉

kristi
5. srp 2008

neboj, ono se to spravi casem

kijonkova.k
5. srp 2008

Tak my mažeme po každém přebalení,preventivně.Ale fakt jen kolem konečníku.Malá se oprudila jen v porodnici,Rybilka zabrala hned,takže vyhrála.Od té doby ani ťuk 🙂

jandalinka
5. srp 2008

my jedině od Weledy kojenecký krém na prevenci opruzenin a zatím(krom když byl průjem)žádné opruzeninky ani náhodou nebyly. 😉

mobina
5. srp 2008

U nás taky vede Rybilka. Bepanten mám jen na opruzeniny, které se nám úspěšně vyhýbají. Mažu při každém přebalování 😉

vojtisek2007
5. srp 2008

tak my mažeme SEBAMEDem - je bezva - ale ne pořád - jenom když se oprudí a zčervená, jinak omyju vodou (vlhčené ubrousky nešnáší ani jeden) - nechám uschnout, nebo vysuším záhyby papírovým kapesníkem a zabalím

jabber
5. srp 2008

My mažeme váženou Rybilkou z lékárny a jsme naprosto spokojený 🙂 . Pak máme na občasné opruzeniny, když jsou vedra, v záloze ještě Bepanthen, Sudocrem a Infadolan

aschin
6. srp 2008

Rybilku uz jsem taky vyhodila kvuli ty chemii. Koupila jsem v tube rybi mast Babynol Pharma White od firmy Tamda. Ta je bez tech chemickejch utrejchu. Weleda byla taky dobra, ale ma pro me nesnesitelnou vuni. Mazeme furt. Asi 2x denne nechavam chvili malou nahatou na podlozce.

binki
6. srp 2008

u nás vede Mustela, pudr Johnson, Bepanthen jsme dávali tak do 5tého měsíce a univerzálně panthenol

kejka
6. srp 2008

Zkus obyčejnou Calciovou mast. 🙂 🙂 🙂