• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lék na rýmu. Ambrobene nebo mucosolvan?

21. ledna 2013 
boze baby co ked sa mi maly premeni na psa. sak mi to dal normalne lekar detsky. :unamused: tak ja neviem asi tam radsej zavolam pondelok, dnes uz je fuc, len neviem ci mu to mam davat cez vikend alebo nie...
20. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
paola.o1 - me jako male davala doktorka k astmatu taky ambrobene usnadnuje to vykaslavat a redi to hlen ktery se tvori v pruduskach
20. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslim, ze v zahranici, kde byva paola, tak tam to robia aj ako humanne lieky, u nas nie su registrovane...
20. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi ano.je to tusim podobne ako augmentin
20. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dufam, ze sme ta nezostresovali...davaj sirupcek dalej a keby sa to velmi zhorsilo alebo by ho to zacalo svrbiet, tak to prestan davat...ale myslim, ze to bude v pohode, neboj...
20. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dikes baby :slight_smile: tak budem maleho sledovat a sirupujeme dalej :grinning:
20. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme brali ambrobene aj mucosolvan a zda sa mi ze ambrobene rychlejsie zabral,no myslim si ze kvalitne sirupceky su to obidva ale ja by som skor dala ambrobene ak je to uz akutne
20. bře 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewuli, my od ledna nemarodili snad jen jeden týden, jinak se s námi pořád něco táhne. Nejdřív v nemocnici s nějakou bakteriální infekcí v bříšku (1. antibiotika), po návratu hned zánět průdušek (2. antibiotika), pak byl týden klid a od té doby samé virózy, rýmy, kašle. Dneska ráno měl 39, tak jsem letěla na středisko a prý to vypadá na horní zoubky, tak nevím.

Jinak my jsme skoro dva týdny žili jen na jablečných přesnídávkách, nic jiného nechtěl, i když už mu bylo lépe. Jak byl zahleněný, ostatní mi vyhazoval. Doporučení, když ti jídlo bude zvracet... dávej mu třeba po půl hodinách jenom 5 malých lžiček, ne víc. My to tak dělali taky a byla to jediná metoda, jak to v něm udržet.
20. bře 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Prosim Vas aku mate skusenost s Ambrobene sirupom? Mala ho berie iba od vcera, ale vcera az tak nekaslala ako dnes. Moze to byt tym ako sa pise v prib. letaku, ze prve 2-3 dni je zvisena tvorba hlienu a z toho viac kasle? Malej zrejme idu zuby, mala teplotu, strasne sopli a teraz uz aj kasle. Doktorka vravela, ze zuby. Ale ja mam obavu z tej hnusnej chripky, ze uvazujem kadejako :frowning2:
4. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
posuvam ...
4. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
necitala som diskusiu, ale na margo Ambrobene alebo Mucosolvan - mne Dr predpisala Ambrobene a v lekarni mi dali Mucoslovna s odovodnenim ze to je presne to iste
4. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky asi v tom bude rozdíl v chuti a přídavných látkách,ale rozhodně si pohlídejte aby to neměly moc často po sobě,u nás jednu dobu byl mucosolvan téměř na jídelníčku a pak skoro dva roky nezabíral,a navíc mladej byl alergickej na paralen a panadol byl v pohodě se stejnou účinnou látkou,takže zvracení může být i z důvodu nesnesení nějaké té přídavné látcky,ať jsou prckové brzo zdraví
5. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, na rozpustanie hlienov je dobry aj sinupret. skuste.
5. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas zda sa zabera na riedenie hlienu Bronchicum Elixir S, obsahuje vytazky z tymianu a korena prvosienky.
Mucosolvan setrim na pripadne horise casy, tiez mam pocit, ze ked tym decko dlho krmim, uz to nefunguje. A tie z sa najprv snazim vyskusat prirodne lieky, ked nezaberu, pride na rad chemia.
Hodne zdravia vsetkym drobcom!
5. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Evi, když jsem já byla nemocná hodně jsem k těm sirupům pocumlávala pastilky Herbal med, které mi pomohly. Kolem Vánoc byl i náš malý nemocný a nevěděla jsem, jestli mu to zachutná, ale zachutnalo :slight_smile: A byl dřív v pořádku, tak vyzkoušej.
14. led 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj oba sirupy sú rovnakým zložením ale nám veľmi zaberá sirup SINUPRET,je aj na kašeľ aj soplíky a hlavne uvoľnuje upchaté dutiny,ked sa nedajú soplíky odsať.Po prvej dávke sa nám vždy polepší,je to voľno predajné
21. led 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek