Léky do lékárničky pro roční dítě, poradíte?

krmv
11. kvě 2014

PPoradite prosim co mit po ruce pro rocni dite jako napr.co na pichnuti hmyzu atd.dekuji

dadushe
11. kvě 2014

@krmv Mně se osvědčilo mít v lékárničce jednu neštípavou dezinfekci, barevné náplasti a to je mimo léků na horečku a průjem (smecta, kulíšek) všechno. Ostatní věci mi pravidelně projdou dřív, než je vůbec použiju, takže už nic dopředu nekupuju (max. když se jede na dovolenou). Lékárny jsou po ruce, takže se vždycky dá skočit nebo vyslat chlapa🙂

lucifereeek
11. kvě 2014

já mám v lékarničce - panadol sirup, nurofen čípky, fenistil, diazepam, mořskou vodu do nosu, kulíšek na průjem, náplasti, framykoin, toť vše, nic víc jsme zatím nepotřebovali

1nadenka1
11. kvě 2014

no já mám v lékarničce celkem výbavu,a le nejčastěji používám bepanthen dezinfekci, nurofen, ale teď se mi víc osvědčil nový sirup Ibuberl- je levnější, reakce rychlá, příchut jahůdka a hlavně v období zoubků nám moc pomáhá... je na horečky , bolesti hlavy, zoubků, v krku i při vyvrtnutí a natažení svalů... na zoubky skoušely jsme i calgel, ale učinost praktticky žádná.. pak mám efenistil kapky...espumizan ....

bonavoxa
16. kvě 2014

Na horečky Panadol sirup, Nurofen sirup, Nurofen čípky.
Na neklid při zoubkách Viburcol čípky, Calgel nebo Mudnisan na dásna.
Na bolavé bříško Espumisan kapky, Bio Gaia kapky - probiotika, Smectu, aktivní uhlí.
Při průjmu a dehydrataci Kulíšek
Do nosíku Vincentku sprej, Physiomer sprej, nosní odsávačku
Omnisprip - proužky na stažení tržné rány, např. rozražené obočí, Betadine desinfekce, Betadine mast.
Cebion vitamíny v období chřipek.
Různé průduškové čajíky nebo čajíky na dobré trávení, klidný spánek.