• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Luivac - máte zkušenosti s tímto lékem na imunitu?

17. dubna 2016 
pomohl nebo nepomohl vašim dětem?
28. bře 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luivac jsem brala jako malá, kvůli častým angínám a streptokokům a můžu říct, že u mě to bylo na nic. Tuším že mi pořádně pomohl až homeopatik :sweat_smile:
28. bře 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Brala jsem ho v období puberty, předepsal mi ho alergolog. Měla jsem hodně oslabenou imunitu. Zabral! Konečně jsem pak nemarodila každý čtvrt rok ...
28. bře 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luivac teď beru já, mám za sebou prvních 28 dní, ted jsem měla 28 dní pauzu a v sobotu beru poslední krabičku na dalších 28 dní. Hned na začátku co jsme ho začala brát jsem onemocněla angínou, měsíc před tím jsem jí měla taky a teď se zatím držím, tak teprve uvidím jestli mi zabere a nemoná už nebudu. Napsal mi ho alergolog i doktorka na plicním mi ho schválila že je dobrej, tak snad pomůže :slight_smile:
28. bře 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brala jsem ho dva roky na střední škole (cca 18let), dvě sezony, vždycky jeden měsíc jo, druhý ne, třetí jo..a pomohl. Předtím jsem byla na atb 5x za sezonu, musela jsem kvůli tomu mít i odložené vysvědčení, nebylo z čeho dát známky :unamused: Od těch 18-20 jsem ho už neměla, marodím normálně (tak 2x za rok s tím, že jde spíš o nachlazení, ne vyloženě chřipku nebo angínu)
28. bře 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brala jsem ho asi ve dvanácti letech kvůli tomu, že jsem měla problémy s imunitou. Pomohl a od té doby mám klid.
28. bře 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mým dětem zabral,za mě doporučuji!
17. dub 2016 v 15:53  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek