Luivac - máte zkušenosti s tímto lékem na imunitu?

mapurka
28. bře 2013

pomohl nebo nepomohl vašim dětem?

ravenah
28. bře 2013

Luivac jsem brala jako malá, kvůli častým angínám a streptokokům a můžu říct, že u mě to bylo na nic. Tuším že mi pořádně pomohl až homeopatik 😅

veronika.deskova
28. bře 2013

Brala jsem ho v období puberty, předepsal mi ho alergolog. Měla jsem hodně oslabenou imunitu. Zabral! Konečně jsem pak nemarodila každý čtvrt rok ...

terkao
28. bře 2013

Luivac teď beru já, mám za sebou prvních 28 dní, ted jsem měla 28 dní pauzu a v sobotu beru poslední krabičku na dalších 28 dní. Hned na začátku co jsme ho začala brát jsem onemocněla angínou, měsíc před tím jsem jí měla taky a teď se zatím držím, tak teprve uvidím jestli mi zabere a nemoná už nebudu. Napsal mi ho alergolog i doktorka na plicním mi ho schválila že je dobrej, tak snad pomůže 🙂

andelka
28. bře 2013

Brala jsem ho dva roky na střední škole (cca 18let), dvě sezony, vždycky jeden měsíc jo, druhý ne, třetí jo..a pomohl. Předtím jsem byla na atb 5x za sezonu, musela jsem kvůli tomu mít i odložené vysvědčení, nebylo z čeho dát známky 😒 Od těch 18-20 jsem ho už neměla, marodím normálně (tak 2x za rok s tím, že jde spíš o nachlazení, ne vyloženě chřipku nebo angínu)

zlatelevizeedna
28. bře 2013

Brala jsem ho asi ve dvanácti letech kvůli tomu, že jsem měla problémy s imunitou. Pomohl a od té doby mám klid.

salenas
17. dub 2016

Mým dětem zabral,za mě doporučuji!

xing
7. únor 2017

@salenas mohu se prosím zeptat od kolika let se může dětem předepsat?

salenas
7. únor 2017

@xing od tří let,jsou to malinkaté prášečky

zdenka_novotna
5. bře 2017
Uživatel zdenka_novotna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdenka_novotna.

Na imunitu se mi skvele osvedcila Echinacina a etericke oleje 👍

kolaborant
13. dub 2017

bral som ho hned na to som ochorel na anginu a odvtedy sa mi angina vracia , 10dni som doma ptm tyzden som zdravy a zas tie iste symptomi najprv unava bolest hlavy a rano bolesti hrdla a sme tam .... uz 3-4 mesiace takto ....... ani neviem preco som ho zacal brat dovtedy soom bol 1za rok chory a teraz mam celu imunitu v p***** !!!!

salenas
14. dub 2017

@kolaborant je na předpis, tak z nějakého důvodu vám ho lékař předepsal. Angíny ani nemusíte mít z něco, stačí mít ve vašem okolí nějakého přenaše a jste marod raz dva.