Malý má teplotu. Máte zkušenosti s Ibalgin sirupem?

ocicka
8. dub 2008

Holky prcek ma od vcerejsi noci horecky-i vic jak 39. Dneska v noci jsme byli i na pohotovosti,ale nic nezjistili. CRP delali, moc rozbor taky a tak pry asi nejaka viroza, jenze mne ty horecky nejdou srazit, cipky moc nezabiraji, zabaly taky nic moc.Dnes jsem koupila ibalgin sirup- jaky s nim mate zkusenosti?A taky jak ho mam donutit aby pil?Doktori rekli ze ma vypit litr denne. My porad jeste kojime-ale nevim jestli jeste tolik mleka mam, a dneska mi veskere cajicky naprosto odmita..Ja se hrozne bojim aby se mu neco pri tech horeckach nestalo az to trva pres 36 hodin a porad cekam az to prestane a ono nic ☹

zanetka82
8. dub 2008

nejlepší na teplotu je Nurofen aspoň u nas zabíra. A když nechce pít tak to zkus do něho dostat třeba přes stříkačku nebo přes tu odměrku ze sirupu. Naber čajík a vpusť mu to do pusy on to polkne 🙂 . Jinak držím palečky 😉

amina
8. dub 2008

Našemu drobkovi ibalgin sirup s malinovou příchutí zabral úplně parádně. Předtím jsme dojížděly Panadol, ale nějak špatně na něj reagoval - podivně se osypal. Po ibalginu teplota krásně spadla. A zlepšuje se to už druhý den. Taky ho ale moc nechtěl, ale já nepovolila, trpělivě jsem mu ho po částech pouštěla do pusy. Vztekal se, ale vždy polkl. A s tím pitím, no, když měl teploty sám chtěl hodně pít. Já kojím už jen ráno a večer, z lahve vypil něco kolem půllitru.
Držím palce, ať je brzy líp. A dva dny teplota ještě není tolik, my měli před půl rokem vysoké teploty čtyři dny a nakonec z toho byla šestá nemoc. Ono se to co nevidět rozsekne, neboj.

lucas
8. dub 2008

Ahoj, my používáme nurofen a panadol baby, ale přijde mi že nejrychleji nám zabere obyčejnej paralenovej čípek. A když nechtěla malá pít, tak jsem ji to dávala stříkačkou a to docela šlo a nebo lžičkou, ale teď když má horečku tak pije hodně sama. Tak držím palce 🙂

ocicka
autor
8. dub 2008

Diky moc, tak nam paralen.cipky uz nezabiraji, zkusim ten ibalgin.Uz se nam to konecneprojevilo-silena ryma a je moc zahleneny az se chudacek davi 🙂 ale moc diky snad uz bude lip

zero
8. dub 2008

Ahoj ocicko,¨
nám na horečku pomohl Nurofen v kombinaci s Panadolovýma čípkama.Čípky by se prý neměly dávat moc rychle po sobě aby nebylo předávkování paracetamolem.A sirup taky ne aby zas nebylo předávkování ibuprofenem.Ale vzájemně se kombinovat můžou, protože každý z nich obsahuje jinou látku na srážení horečky.Takže jsme to dávali na střídačku.Čípek a když do třech hodin nezabral, tak sirup.A pořád dokola.Zkus to.Snad to pomůže.Přeju hodně štěstí a brzké uzdravení. 😀