• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mastičky p. Tomečka z Vel. Pavlovic. Máte zkušenost?

29. května 2015 
Nevím, zda se jedna o stejnou lekarnu, ale myslím, že v Pavlovicích jich vic nebude. Mgr. Tomecka jsem tam nenašla, ale je tam mgr. Mazal a ten ho pravděpodobně nasleduje. Odvezli jsme si čtyři masti pro dve deti a nedokážu pochopit jak je to mozne, ale skutecne to funguje. Alespoň zatím... Takže kdo můžete, zajedte si tam
21. pro 2013 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
dobry den, ani nevite,jak jsem rada, ze ctu vas prispevek. muzete mi dat prosim podrobne info ohledne lekarny a jestli se je tam treba objednat? muj 21mesicni syn ma strasny atopicky ekzem a nic nepomaha.:( ja jsem do te lekarny pred rokem volala a sdelili mi, ze pan tomecek je vazne nemocny aze uz tam bohuzel neni. no a dnes mi jedna znama rikala, ze slysela, ze je tam ted nekdo zjeho rodiny a micha ty jeho masti!!!prosim napiste podrobnosti, budu vam moc vdecna i za kontakt atd
1. led 2014 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@terez_brno dobry den, ani nevite,jak jsem rada, ze ctu vas prispevek. muzete mi dat prosim podrobne info ohledne lekarny a jestli se je tam treba objednat? muj 21mesicni syn ma strasny atopicky ekzem a nic nepomaha.:( ja jsem do te lekarny pred rokem volala a sdelili mi, ze pan tomecek je vazne nemocny aze uz tam bohuzel neni. no a dnes mi jedna znama rikala, ze slysela, ze je tam ted nekdo zjeho rodiny a micha ty jeho masti!!!prosim napiste podrobnosti, budu vam moc vdecna i za kontakt atd
1. led 2014 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Zadejte si na internetu lekarna Velké Pavlovice- myslím, že je to lekarna u alexandra naproti kostela. Ja jsem tam volala, pan Mazal tam zrovna byl a rekl, at se stavime 8:30 - 10:30 a bylo. Obe deti jsou "ciste", asi to fakt funguje. Urcite to zkuste
2. led 2014 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevíte prosím, zda ještě mastičku na AE dělá Mgr. Mazal teda? A jestli je pořád tak účinná? Moc moc díky :slight_smile:
7. únor 2015 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
mastičky fungují.... jinam bych už nešla, sestra chodila před 30 ti lety ke dnes už starému pánovy Tomečkovy a dnes to převzal mladý magistr ... a dnes tam chodím s oběma dcerama od jejich narození :slight_smile: zlaté ručičky a díky , že máme atop naprosto pod kontrolou :slight_smile: dietu žádnou nedržíme.... :wink:
29. kvě 2015 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek