Máte někdo zkušenost s Flatulin gelem proti nadýmání?

milejdy
27. dub 2011

Holky, další otázka....máte někdo zkušennost s Flatulin gelem proti nadýmání? Mě ho dnes poslal bráška z ČR a budu ho asi aplikovat před koupáním,když mu dělám masáž bříška a rozcvičuji mimíska. 😒

innes
27. dub 2011

Ahoj, my jsme ho používali, trošku se to zlepšilo 😉 Nás trápilo bříško hodně 3 měsíce, na to 100% stejně nezabere nic ☹

smecka
27. dub 2011

Malému jsem Flatulin mazala, je čistě přírodní, určitě neuškodí.
Určitě pomohla, ale v jaké míře těžko říct, kombinovala jsem toho víc. U každého přebalování jsem cvičila s nožičkami, pokládala jsem na bříško. Pak jsem si vypozorovala, že bolení přichází navečer, takže jsem namazala, zacvičila a dle potřeby nahřála polštářek z třeš. pecek - tato kombinace vždy zabrala. Pak jsem ještě nabalila Probiotické kapky a bolenímu bříška odzvonilo. 🙂

zuzimila
30. dub 2011

Nám Flatulin nezabral vůbec, stejně jako Pupík. Krom toho , když jsem Zdendu namazala Flatulinem, řval ještě více a místo aplikace dost zrudlo, takže jsem ho vyhodila.
Na prdíky - koliku nám nejvíce pomohla rektálka, ta 100%, naštěstí jsem ji použila jen 4x za celý měsíc, kdy nás to trápilo.
A taky moje trpělivost ,tohle období je hrozně náročné jak pro matku, tak pro dítě. Mít neustále bolesti bříška není nic s medem. Naštěstí to odešlo tak, jak to přišlo : ze dne na den.
Náš pediatr mi doporučil pít hodně kys. mléčné výrobky, nebo jíst jogurty. Jsou tam probiotické kultury, které napomáhají vytvořit děťátku skrz mat. mléko svoji střevní mikrofloru. Takže jestli kojíte, zkuste. Je to levnější varianta, než kupovat drahá probiotika. Nechte miminko, at´se s tím popere trochu samo.