Máte někdo zkušenosti s kapičkami Babycalm na prdíky?

palma111
5. zář 2010

máte někdo zkušenosti s kapičkami babycalm na prdíky? doma máme sab simplex, ale nepomáhá, tak hledám pro prcka něco jiného. je mu 1 měsíc, já piju fenikl.

ivarei
5. zář 2010

Oproti sab simplexu je výhoda, že se dají použít před každým krmením. Když jsme je měli poprvé, byla jsem nadšená, jak fungují, ale myslím, že si na ně děti zvykly.
My dáváme od měsíce probiotika bio gaia + k tomu na střídačku lefax (totéž co sab simplex, ale s banánovou příchutí, myslím, že jim to v mlíčku víc chutná) nebo baby calm, prdíky máme pořád - nicméně těžko říct, jak by to vypadalo bez těch podpůrných prostředků 🙂....

natashkaa
5. zář 2010

oproti SAb simplex su cisto prirodne a navyse Sab simplex obsahuju cukor co k traveniu urcite neprida. Ja ich odporucujem

zandanem
5. zář 2010

já baby calm davala od 1 týdne přes den s každým kojením, na noc sab simplex, od 1 měsíce ráno probiotika, pak celý den baby calm a na noc sab simplex... a pohoda.. jak jsem doužívala ten sab simpex a probiotika tak už jsem nic nedávala ... asi na konci 2 měsíce ivušky..

misellll
6. zář 2010

ahojky nám teda nezabraly,ale to ani jiné kapky na prdíky,problémy máme stále,ale u nás se jedná o něco jiného,jak už mi tu zdělila kam.zyk
(díky bohu 🙂 )každopádně hodně maminek v mém okolí si je chválí...takže asi zabírají....@ivarei-sab se nesmí dávatz před každým jídlem,nám bylo řečeno,že smí a taky jsme ho tak podávali 😕 Každopádně držím palce ať baby calm zabere 😉

marky27
7. zář 2010

tak my vyzkoušely Sab simplex, Lefax i předražené probiotické kapky, ale zabral nám právě až Baby calm. Né vždy úplně 100%, ale nejlíp z uvedených. Navíc malé moc chutnal.

jandalinka
7. zář 2010

My používali hned od začátku a byli jsme moc spokojeni. 😉

dckami
7. zář 2010

Nám pomohly. Nejdříve jsem používala kapky Sab simplex, nyní máme Baby calm a pohoda 😵 . Také hodně využíváme nahřívací pecičky - doporučuji, po nich se malý vždy vyprdí a je po bolesti. 😉

sunea
10. zář 2010

Nam pomohli jedine tieto kvapky, ine nie. Ale akonahle prestali problemy s bruskom, uz som ich nedavala (po 2 mesiacoch).

jajdaelda
12. zář 2010

tak nám Baby calm nezabíral, malej po nich ublinkával....

xkacatkox
13. zář 2010

nebyli špatné, ale jak mu přišel 3mm, tak to odeznělo, já dávála Babycalm a občas Sabika, jako, že by byl upln 100% to asi ne, ale pokud bych měla s dalším dítkem tyto problémy tak ho budu opět používat

radanar
22. zář 2011

Babycalm jsem zkoušela, ale účinek žádný. Dobře nám nakonec zabraly kapky Espumisan, po pěti kapkách se malé ulevilo, a tak od té doby kupuju jenom ty. Mají sladkou banánovou chuť a malé i chutnají 🙂

lines
27. zář 2011

My dáváme probiotické kapky Bio gaia a očas sab simplex. Já to podporuji ještě tím, že i já jím a piju každý den potraviny s probiotikama. A malej už je v pohodě.

kvetinkaivanka
27. zář 2011

my jsme je používali a super!lepší než sab simplex!!!

kacci
27. zář 2011

pro nás jednoznačně baby calm nuber one! Malej to pije po litrech (s nadsázkou🙂) a prdí jako ďas

luciana43
27. zář 2011

Tak u nás taky zabraly tyto kapky perfektně...

larryw
27. zář 2011

taky jsme měli...do té doby nepomohlo nic, vyhozených 700 za probiotické.....až baby calm pomohly 😉

arianka
27. zář 2011

Zkušenost mám 🙂 U dvojčat jsem zkusila vše dostupné na trhu, včetně drahých probiotik 🙂 A 100% nezabralo nic, zda částečně, to nevím 🙂 Ale pochybuji 🙂 U nás to bylo tak, že úderem 3. měsíce nastal klid a pohoda a holt předtím koliky občas měli, od 3. měsíce jak když utne 🙂

misazemlova
30. zář 2011

Zkušenost z baby calm kapkama máme dobrou, malému pomohly, mohu doporučit 🙂

jane78
30. zář 2011

nám taky pomohl, současně jsme ještě masírovali olejíčkem od Hádka, ale po 3 měsíci už máme taky klid a probiotika asi doberu já. 😀

janca_dobi
30. zář 2011

Také mohu doporučit, po kapičkách Baby calm se malé ulevilo. 🙂

myscha
2. říj 2011

Nám nepomohly, jelikož nám nepomohlo nic a museli jse vydržet do 3 -4 měsíce, kdy to přešlo samo. Ale určitě bych je zkusila, popř. ještě probiotika, zkusit se má všechno 🙂 .

maiky
3. říj 2011

u nás malinko pomohly, ale nakonec jsem přestala dávat cokoliv, už žádné kapky ani mastičky .. nejvíc ze všeho nám na bříško pomohli masáže a cvičení .. u nás to přešlo až ve 4 měsících, kdy se mu konečně zalíbilo na bříšku 🙂

llllucka
4. říj 2011

Pomohly.Ale chce to i cvičit a masírovat😉

jesterka09
4. říj 2011

Ty pro nás byli ty nej 🙂

miri9
11. říj 2011

super věc, ty kapičky Baby calm. doporučuju.

tehuli
11. říj 2011

já taky konečně spíme po 2 dnesch uzivaní 😵 😵 😵 huráááá🙂)) sláva jim

anakolut
12. říj 2011

Baby Calm je super. Jediná věc, která nám pomohla proti prdíkům. Zabírat začal tak za dva tři dny, ale od té doby je po problému, obrovská úleva. Za mě mohu jen doporučit.

pavcav
13. říj 2011

Po baby calm malej zvracel tak silně, že jsme skončili na pohotovosti ☹

katwind
13. říj 2011

babycalm byly jediný kapičky, který u nás pomohly...

xsaleen
13. říj 2011

my taky používali... do 3m plně, pak občas.. prdíky ustoupily..fenikl jsem musela přestat pít, bylo to jen horší