Máte někdo zkušenosti s kapičkami Babycalm na prdíky?

palma111
5. zář 2010

máte někdo zkušenosti s kapičkami babycalm na prdíky? doma máme sab simplex, ale nepomáhá, tak hledám pro prcka něco jiného. je mu 1 měsíc, já piju fenikl.

vonkacka
15. říj 2011

vyzkoušely jsme vše - BabyCalm,SabSimplex a Infacol,bohužel nám nic z toho nezabralo a ještě nám po tom ublinkával.Pak mi dr. doporučila kapičky Espumisan pro miminka a to je hotový zázrak.Od 4týdne mu je kapu před každým jídlem a je to fakt zázrak.Používají je i ostatní holky u nás v diskusi (asi 10maminek) a všechny je chválí. Doporučuji !

31fiona
20. bře 2014

no já tedy mám taky nej zkušenost s espumisanem. nezabral nám ani sab simplex ani baby calm. zkoušela jsem ještě infacol - nebyl špatnej, ale espumisan lepší, navíc infacol je docela drahej a nevydrží tak dlouho

purplecrow
21. bře 2014

Mám zkušenost se vším (Espumisan, Baby Calm, Sab Simplex, Infacol) , nepomáhalo NIC. Dávali jsme i probiotika Biogaia Protectis. Nejenom, že jsem pila fenykl, zkoušela nejíst mléčné výrobky, skončila jsem na sucharech, ani změna mé stravy nepomohla u kojení. Tříměsíční kolika u nás probíhala pět měsíců a jakmile jsme přešli z kojení na UM, poté na příkrmy, byly zažívací problémy zpět - takže doporučuji zkoušet, co zabere a držím palce, aby alespoň něco pomohlo 😎

breadfish
1. říj 2015

Mám zkušenost s Espumisanem, předtím jsme měli jen jedny kapičky, co přinesla máma a ty nepomáhaly, ale už nevím, jak se jmenovaly, měli jsme je doma tak krátce, že se mi to vypařilo z paměti. 🙂 Espumisan při pravidelném braní zabral do několika dnů a potíže s bříškem urovnal.

gepe
1. říj 2015

Davali jsme BioGaiu. Jinak BabyCalm ani Espumisan nepomohli, jen Saab Sipmlex. Pomahalo i cviceni s nozickami a nahrivanj pupiku. Jinak holt cas akorat pomuze. Kdyz je nejhur, tak rektalni rourka.

mamasara
13. říj 2015

My dáváme od narození Espumisan a 1x denně probiotika...dceři jsou 2. měs. a hodně se to zklidnilo..jak se začala víc hýbat už je to mnohem lepší.

danben
6. lis 2015

Dobrý den, na pohotovosti v Rakousku jsem pro 2,5 měsíčního syna získala doporučení na kmínové čípky Carum carvi Kinderzäpfchen (výrobce www.wala.de) a opravdu fungují velmi rychle. Tyto čípky ani nic podobného jsem v ČR nenašla, lze je koupit bez předpisu v zahraničí, určitě to půjde i přes e-shop. Při bolestech bříška se dává 1 – 3x denně půl čípku (já dávám v nouzi půl čípku a vždy to stačí, nemusím dávat za pár hodin další). Čípek se dá rozpůlit nožem nahřátým v horké vodě. Jinak užíváme každý den BioGaia a BabyCalm, ale prozatím není vidět výsledek. Nyní ještě zkouším bezmléčnou dietu, dítě pouze kojím.

lucienn5
6. lis 2015

Nám kamarádka doporučila kapky Coliprev, takže jsme sáhly rovnou po nich a fakt super! Navíc jsou slaďoučké, takže se na ně malá vždycky strašně těší 🙂

sona312
16. led 2021

@palma111 sice už je to starý příspěvěk ale kdyby četla nějáká další maminka která by chtěla poradit tak Babycalm můžu jen doporučit...za mě fungujou asi nejlépe a to jsem jich vyzkoušela hodně... A nejlépe v kombinaci s nějákými probiotiky jako např biogaia nebo biopron.Ale i samostatně opravdu fungují. Když dítě pláče hodně použít rektální tyčinku.. ..