Máte skúsenosti so sprejom Bioparox u detí?

zero
22. bře 2009

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s tímto sprejem u dětí? Děkuji moc.

daluri
22. bře 2009

Ahoj, dcera ho používala, ale to měla tak 8-9 let. DOkonce i já ho zkusila, pomáhá, ale je s prominutím "hnusný". Ono je důležité umět to do sebe vdechnout...tak jestli se ptáš, kvůli mladší dcerky, tak musíš sama posoudit,jestli by to už zvládla....

teessa
22. bře 2009

bioparox je super ale malým dětem bych ho teda taky necpala... jednou sem si to ňák blbě stříkla do nosu a opravdu sem měla na krajíčku...

kisska
22. bře 2009

Ahojte, ja ho mam odskusany a velmi sa mi paci, ze je to len lokalne atb a netreba trapit imunitku sirkospektralnymi... prave pre deti moze byt super, ale zatial nemam tieto skusenosti...

radka.m.
22. bře 2009

nevím,jestli to má takové účinky,jaké propagují,já jsem ho koupila,chtěla jsem ho vyzkoušet a otestovat,ale málem jsem se z něho po....a,tak jsem ho vyhodila,dětem bych ho ani nedávala,když je tak hnusný.

zitaje
22. bře 2009

Ja bioparox pouzivam, velmi mi pomaha, mne nevadi, a aspon nejem antibiotika, predsa je to len lokalne v tom bioparoxe. Moja mama sa ide pozvracat uz len z toho smradu, ked si ho ja striekam, ona nemoze. Ale neviem si predstavit dat ho ani starsej dcere, ta ma skoro 7 rokov.

nikitka26
22. bře 2009

Ahoj, já s ním mám taky zkušenost, měla jsem ho 2x,určitě funguje, ale přesně,je to teda dost hnusný 😝 U sebe to skousnu, ale neumím si představit, že bych to měla dát dítěti, nejen kvůli té hořké chuti, ale i kvůli tomu, že to musí dobře vdechnout. A otázka 2, přeci jen jsou to antibiotika, i když lokální, tak bych to určitě řešila s doktorkou 😉

fru.fru1
23. bře 2009

ahoj,můj Kubík (20 měsíců) ho bral před týdnem,stříkali jsme dvakrát denně do nosánku a musim říct,že to docela snášel a pomohlo to

jandalinka
23. bře 2009

já ho používa v těhotenství,když jsem dostala rýmu a i nadále,když bolí v krku nebo je rýma 😉

mukky
23. bře 2009

aj ja som ho uzivala ked som bola tehotna,len som o tehotenstve este nevedela.....

listicka20
24. bře 2009

Mně ho doporučila doktorka, když jsem měla angínu a kojila jsem, vůbec to nezabralo, byly to vyhozený peníze.

lujzik
24. bře 2009

Ja ho používam vždy,keď mám problém a je suprový!!!! 😅 odporúčam!Ale krpcom úplne malým asi nie. 😕

alon111
24. bře 2009

tak ja som ho brala aj pocas tehotenstva a zabera lepsie ako poniektore antibiotika.bral ho aj synovec ked mal zapal nosnych dutin a odvtedy je zdravy a uz viac sa mu to nevratilo.pri bioparoxe som si dost tazko zvykala na tu kvetinkovu vonu aspon mne tak pripadala ale efekt bol dobry. 😉

aspinka
28. bře 2009

bioparox tiez odporucama pouzivame ho aj my s manzelom a teraz sme ho dali malej 4r bola zahlienena stale soplila a kaslala nasadila som jej ho cez vikend a v pondelok som to povedala mojej lekarke a ta mi ho tiez odobrila ze nemusime zatazovat antibiotikami bioparox posobi lokalne a po tyzdni striekania do nosa mame od hlienov a kaslu pokoj. Som rada ze sme sa vyhli riadnym antibiotikam 😉
My ho mame stale v lekarnicke v pohotovosti.

martao
30. bře 2009

Bioparox,
je super, nedostáva sa do krvného obehu. Posobí len lokálne. Je vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy.

danuska24
31. bře 2009

neodporuca sa podavat dojciacim matkam, a detom do 30 mesiacov sa nesmie podavat (nebezpečenstvo krcoviteho stiahnutia hrtana)

danuska24
31. bře 2009

a inac ja som ho pouzila raz ale mna z neho strasne dusi...

monky1
1. dub 2009

mojim kolegyniam v praci velmi zaberal ...aj im "chutil"...no mna napina navracanie, len co ho zacitim....v 8. mesiaci som bola strasne chora a vtedy som sa neskutocne prekonavala, aby som sa z neho..... ja ho osobne uznavam, i ked nemusim 😖

martao
4. dub 2009

No bioparox som pri kojení používala normálne. Mne zaberal hlavne pri nádche. Ono je veľa liekov, ktoré nie sú testované na tehotných a dojčiacich ženách. Rovnaké odporúčania sú aj pri homeopatikách. Mne jednoducho lekárka vysvetlila, že nikto si nezoberie na svedomie testovať lieky a tehotných, dojčiacich ženách a deťoch.