Máte zkušenost s Otrivin Baby Care? Miminko má rýmu

barcca
12. únor 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s Otrivinem Baby Care? Mají to být prý velice šetrné kapky pro úplně ty nejmenší miminka. Dekuju Barča

ygreen
12. únor 2009

bohužel, u nás nejvíce zabírá nosní sprej vincentka - má docela šetrný rozprašovač

matru
12. únor 2009

nám pomáhá kojenecký Nasivin v kombinaci s Libenarem, ten zvlhčuje sliznici 😉

bonparka
12. únor 2009

já nevím, ale četla jsem, že všechny ty sprejíky jsou spíš pro prevenci a ne léčbu...ale nezkoušela jsem to... 🙂

verena
13. únor 2009

Ahojda, taky nás postihla rýma. Malý má u odsávání hysterák, ale přitom dnes ráno vůbec nechtěl pít z lahvičky mlíko, asi se nedokázal nadechnout. Tak jsem mu zkoušela dát mlíko po lžičkách, pak z hrníčku, pak jsem vytáhla stříkačku. To bylo asi nejúspěšnější, ale moc toho nevypil. Přitom má i teploty, takže by měl pít. čaj ho zatím moc neláká nikdy. Nakonec jsem zkusila aspoň přesnídávku, té snědl asi půlku. Nevím, co budu dělat, když bude stále odmítat pít. Nemáte zkušenosti, jak krmit děti s rýmou, teda hlavně jak jim dát pít???

paola.o1
13. únor 2009

moj maly nechcel pit (z flasky ani z prs ) ked mal plny nos. najviac mi zaberali, ked uz mal poriadnu rymu nasivin pre novorodencov, tie su na liecbu a preventivne, ked nemal plny nos, iba sa mi zdalo ze tam nieco je 🙂 davam sterinar, to je morska voda... a stale odsavam, odsavam, ked mal tu strasnu rymu tak aj kazdych desat minut a potom jedel normalne.

verena
13. únor 2009

No jo a jak ho donutit, aby si nechal odsát? Syn už je docela bystrý a o vše se zajímá, jak vidí, že na něho jdu s kapkama a odsávačkou, už vzdoruje. Odsála jsem tak, že jsem ho držela a kroutil se a křičel, ale pak to nejde tak dobře a určitě mu tam ještě zůstalo...

garfieldmail1
13. únor 2009

Já nedám dopustit na Physiomer ve spreji. Už jsme si s přítelem koupili i ten pro dospělé, zabírá super a vůbec neuškodí, dá se používat i preventivně. A hlavně lituju!!!, že jsem už mnohem dřív nevyzkoušela odsávačku na vysavač. Znělo mi to vždycky šíleně a nevěřila jsem, že to nějak pomůže, ale je to úžasný vynález!!! Stojí sice asi 300,-, ale ve skutečnosti je k nezaplacení! Syn se toho sice někdy trochu bál, ale spíše teda toho vysavače, než odsávačky. Ale je to hned, stačí přiložit na kraj nosu, stačí spíše méně výkonný vysavač a vytáhne to snople, které byste normální ústní odsávačkou nevytáhli, aspoň ne takhle rychle a jednoduše. Vyzkoušejte, netrapte děti jako já to svoje 😅

mousunek
13. únor 2009

Souhlasim ten Physiomer ve spreji je super mame ho taky, ale na rymu nam moc nepomahal spis na kazdodenni zvlhcovani nosanku na rymu jako takovaou jsme museli pouzivat nasivin pro kojence, ten opravdu pomohl na 5-7hodein. Ted uz nemame problem ani s odsavanim uz si to v klidu necha udelat