Měli jste nějaké vedlejší účinky z Wonezymu detí?

jitaprosek
20. čer 2009

Ahoj, rozhodla jsem se dávat své 6,5 leté dceři Wobenzym. Z důvodu časté nemocnosti v posledním období (rýma, kašel, průdušky) a doktorka mi poradila celkem 6 tablet denně ( ráno 2 v poledne 2 a večer 2). Po asi týdenní kůře se dceři na ploskách nohou objevila vyrážka - červené pupínky, dost svědivé. Tak jsem Wobenzym vysadily. Máte někdo nějakou zkušennost s tímto produktem a měly jste nějaké vedlejší efekty při jeho používání? Díky

lentilka11
20. čer 2009

kolik váží tvoje dcera? děti mají brát 1 dražé na 6kg tělesné hmotnosti...

janca.k
20. čer 2009

hlavně je nesmíš půlit a dcera je nesmí ani kousat, jinak účinek ztrácí efekt. Já ho nikdy nebrala, ale ani jsem nikdy od pacientů nebo známých kteří ho užívají neslyšela, že by měli podobný nežádoucí efekt. A zmizelo to, potom co jsi ho vysadila?

radka.m.
20. čer 2009

jitaprosek-dcera užívala wobenzym při onkologické léčbě,žádné vedlejší účinky jsme neměli,jinak si myslím,že brát wobenzym jenom z důvodů častější nemocnosti je blbost,tělo prcka a imunitní systém se s tím musí vypořádat samo,pokud by jste pak vážněji stonali,tak se může stát,že podobné preparáty vám už nezaberou,je to to samé,jako s ATB

sisi.v
20. čer 2009

zkoušeli jste posílit imunitu nějak jinak než jsi nasadila wobenzyn?

lencul559
30. bře 2010

Aj ja sa musím pridať do tejto debaty. Nám Wobenzym odporučila lekárka. No asi to nebude bohviečo. Strašne ho bolí bruško a dnes už začal aj zvrackať. Už je slabý ako čaj. Rozmýšľam navštíviť našu lekárku. Nepapá a čo vypije vyzvracia. Myslíte, že je to dobrý výrobok, alebo zasa len šikovný ťah farmaceutov? Škoda, že sa to takto pokúšajú testovať na deťoch. No už mu ho rozhodne nepodám.

evi55
13. kvě 2011

veľa chvály tu nečítam o wobenzyme, bola by som rada, keby som sa dočítala nejaké pozitívne skúsenosti. dnes som ho začala dávať synovi na opakujúce sa kašle, nádchu, často zväčšené lymyfatické uzliny, únavu. píše sa tu o bolestiach bruška, ale ak sa neprekračuje dávkovanie 1tbl na 6 kg denne a užitie nlačno pol hodinu pred jedlom a zapiť 1/4 vody, nemalo by to byť. vyrážky sa spomínajú v nežiadúcich účinkoch, ale odoznejú po liečbe.