Mohu dát půlroční dceří sirup Thymomel?

aja9
28. lis 2011

Mám velikou prosbu,koupila jsem sirup thymomel pro půl roční dcerku. Ale v letáku je napsáno.že to můžou děti od roku. Mohu jí to dát a kolik asi a jak často. Doktorce se nemohu dovolat. Díky

coxa
28. lis 2011

Nedala bych když je psaný až od roku.

katka_21
28. lis 2011

Také bych raději nedávala. Zkus spíše Hedelix, apod. 😉

monivo
28. lis 2011

Někdy je v letáku napsáno, že nemůžeš dávat do roka, ale jednou se mi stalo, že nám dr. něco naordinovala a dle letáku to taky tak nemělo být. Takže bych se toho striktně nedržela a vydržela bych až na radu doktorky. Spousta výrobců léků raději píše, že nedávat těhotným, kojícím apod., ale je to jen pro jejich ochranu spíš, než že by se to opravdu nesmělo. My měli většinou Mucosolvan junior, na suchý kašel Sinecod.

jetynka
28. lis 2011

No rozhodně bych tento sirup nedávala. Zkus nejdříve bylinkový čaj kašel a průdušky pro děti od 6.měsíců. Jinak stoptusin sirup není hořký jako kapky a má karamelovou příchuť. Jinak na hrudníček a zádíčka zkus mazat mucoplant balsám dostaneš koupit v lékárně. A zvlhčuj vzduch. Ono záleží i hodně na tom jakého charakteru je kašel, on ten stoptusin je na obojí kašel, jak ho tlumí tak zároveň umožňuje vykašlávání. Ten jitrocelový sirup by mohl udělat více škody jak užitku.

gilotek
28. lis 2011

sirup neznám, jestli je to přírodní tak bych dala třeba poloviční dávku. Můžu doporučit sirup stodal. Dávala jsem ho už od 3 měsíců tak poloviční dávky.
Jinak ten mucoplant balzám je až od 2 let

iginek
1. čer 2016

Dobry den,chci se zeptat jestli muzu uzivat sirup Thymomel. Jsem tehotna a tak si nejsem jista. Dekuji