Multivitamíny pro děti v bio kvalitě, dají se sehnat?

cecilinka
30. lis 2013

Děvčata, dá se sehnat multivitamíny či nějaké "muducínky" pro podporu imunity pro děti ( 3 roky) v bio kvalitě? Nechci žádný marťánky, vibovit a podobně..Nevěřím tomu, jsou to jen reklamní taháky a jen samá chemie..Děkuji C+M

bio_shopik
1. pro 2013

To by mě taky zajímalo, my malé zatím dáváme Imunoglukan 🙂

ev.ka
1. pro 2013

my střídáme Pediakid pro posílení imunity s Echinaceovým sirupem od Megafytu
mám ještě mladší dítko, takže mám ten výběr omezenější, ale jsem spokojená

killi
2. pro 2013

multivitamíny Kids od forever living jsou jen z ovoce a zeleniny 😉

fifina86
2. pro 2013

@cecilinka není to multivitamín, ale na posílení imunity zkus extrakt z echinacei (třapatka)

dankaha
2. pro 2013

@killi od kolika let to je? díky za odpověď

killi
2. pro 2013

@dankaha na obale píšou od tří let, ale nám říkali, že je to tam napsané kvůli normám, které u nás jsou. V Americe se dávají myslím od dvou let. 🙂

dankaha
2. pro 2013

@killi díky za odpověď

cecilinka
autor
8. pro 2013

díky moc všem..zatím jsem v lékárně narazila pouze na imunoglukan ..až doberem, zkusí něco od vás 😉

1zuzulikk1
13. kvě 2016

Killi moze sa opytat odkial alebo od koho robite objednavku na FLP pretoze ja som to zacal a davat dcerke na ekzem a hladam niekoho kto by objednaval so mnou dakujem za odpoved

bonavoxa
13. kvě 2016

Taky by mne zajímal úplně přírodní preparát. My jsme zatím vystřídali Multi imun s echinaceou, Stop kašel sirup a myslím, že mi nabízela paní i něco od firmy Grešík, mají něco s rakytníkem i echinaceou. 🙂

1zuzulikk1
13. kvě 2016

@bonavoxa dobry den ja som pocula len chvali na Forever Kids obsahuje vyse 250 byliniek a ovocia a samozrejme aloe takze ziadne chemie a ked to bude dcerku vediet sama preglgnut tak urcite do toho pojdem